Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • luck1985
    Początki nałogu
    • 2009
    • 322

    #31

    Komentarz

    • Jess
      • 2010
      • 5

      #32
      Spodziewałem się tego, że będziecie sobie robić ze mnie jaja, ale ja akurat mówiłem poważnie. Ten bolec od statywu zrobił mi wgniotkę na naklejce i lekko obrysował plastik aparatu jak był założony potem w odwrotnej stronie. Kit z tą naklejką, nie da rady zmienić to trudno, ale powiedzcie mi Wy jako użytkownicy Canona, u was też tak się odgniata na naklejce ten bolec?

      A jak wygląda kwestia rysowania się aparatu, macie spody aparatów porysowane od zakładania statywów, albo kładzenia ich na stole/biurku lub innej powierzchni, macie trochę obrysowane spody?

      Komentarz

      • popmart
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1721

        #33
        tak przedmioty z czasem się niszczą...... nawet baczność Canon spocznij

        Komentarz

        • Kanghoy
          Bywalec
          • 2010
          • 209

          #34
          Ta złączka jest zapewne symetryczna, było dać ten bolec po tej stronie gdzie nie ma naklejki ;]. Jak ci to tak przeszkadza to zrób skan naklejki, edytuj tak żeby wyglądało ok i daj do drukarni żeby ci to wydrukowali na jakimś grubszym papierze i zalaminowali, nakleisz na starą.

          Moim zdaniem przesadzasz... pierwsza rysa na nowym aucie boli najbardziej, potem jest z górki xD. Standard.
          google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

          Komentarz

          • Shingo
            Zablokowany
            • 2010
            • 181

            #35
            Zamieszczone przez PawelB
            Właśnie miałem zaproponować dokupienie gripa, naklejka nie będzie widoczna
            no tak ale to zabija cały lans

            Komentarz

            • trothlik
              Uzależniony
              • 2004
              • 782

              #36
              Zamieszczone przez Jess
              Chciałem ją zmienić z racji tego, że kupiłem wczoraj statyw ...zrobił mi takie 2 paskudne wgniotki w niej, a przed jego założeniem miałem idealną naklejkę.
              Tragedia...Ten wątek to aby nie żart?
              Olej to i rób foty no chyba ze popsuta naklejka wpływa na jakość zdjęć...
              trothlik
              "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

              Komentarz

              • jacek_73
                Pełne uzależnienie
                • 2010
                • 2587

                #37
                Zamieszczone przez Jess
                (...) u was też tak się odgniata na naklejce ten bolec?

                A jak wygląda kwestia rysowania się aparatu, macie spody aparatów porysowane od zakładania statywów, albo kładzenia ich na stole/biurku lub innej powierzchni, macie trochę obrysowane spody?
                Nie. Ten bolec ma pod spodem sprężynkę (konia z rzędem temu kto wie po co on ) i podczas przykręcania płytki wchodzi do środka i nie ma prawa robić żadnych wgniotów.

                Do niedawna tłukłem 400D i powiem Ci starzała się z godnością, o jej zaangażowaniu w dziedzinę świadczyły różnego rodzaju otarcia i porysowany wyświetlacz.Sprzęt ten jednak był już mocno zmęczony i od jakiegoś czasu mam nowy korpus, na którym nic jeszcze nie poschodziło .
                Pozdrawiam.
                Jestę fotografę
                miszcz martwi się o podpis

                Komentarz

                • korona-pl
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 277

                  #38
                  Zamieszczone przez Jess
                  A jak wygląda kwestia rysowania się aparatu, macie spody aparatów porysowane od zakładania statywów, albo kładzenia ich na stole/biurku lub innej powierzchni, macie trochę obrysowane spody?
                  Ja naklejkę widziałem raz... jak oglądałem body przed zakupem...
                  Odpowiedz mi na pytanie: Po co kupiłeś aparat? Chcesz robić zdjęcia czy trzymać go w szklanej gablotce?

                  OCZYWIŚCIE, ŻE OBUDOWA SIĘ RYSUJE !!! To jest tylko plastik.

                  Zamieszczone przez Jess
                  ale jestem estetą
                  Nie jesteś estetą... to jest zwykła szajba...
                  pozdrawiam
                  Jacek


                  nie karmię troli...

                  Komentarz

                  • Shingo
                    Zablokowany
                    • 2010
                    • 181

                    #39
                    Zamieszczone przez jacek_73
                    Nie. Ten bolec ma pod spodem sprężynkę (konia z rzędem temu kto wie po co on )
                    przygotuj konia bo... bolec z wiarygodnego mi źródła jest tzw DYSTANSEM (głównie chodziło o kamery) zakładasz sprzęt, dokręcasz śrubę kręcąc motylkiem u dołu a nie aparatem lub kamerą i dzięki temu ten bolec jest swojego rodzaju ograniczeniem aby sprzęt nie obrócił siępodczas uzytkowania, takie info mam , widziałem na własne oczy jak to działało w przy jednej kamerze

                    Komentarz

                    • jacek_73
                      Pełne uzależnienie
                      • 2010
                      • 2587

                      #40
                      Zamieszczone przez Shingo
                      przygotuj konia bo... bolec z wiarygodnego mi źródła jest tzw DYSTANSEM (głównie chodziło o kamery) zakładasz sprzęt, dokręcasz śrubę kręcąc motylkiem u dołu a nie aparatem lub kamerą i dzięki temu ten bolec jest swojego rodzaju ograniczeniem aby sprzęt nie obrócił siępodczas uzytkowania, takie info mam , widziałem na własne oczy jak to działało w przy jednej kamerze
                      oto obiecany koń:
                      jest Twój.
                      Jestę fotografę
                      miszcz martwi się o podpis

                      Komentarz

                      • sprocket73
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 489

                        #41
                        No dobra, pośmialiśmy się, a teraz pora zagadać poważnie.
                        Właśnie sprawdziłem, mam tą naklejkę w stanie bardzo dobrym i jestem gotowy ją odstąpić - ile dajesz ?
                        SPROCKET
                        80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
                        Moja wycieczkowa galeria

                        Komentarz

                        • allxages
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 2549

                          #42
                          Poniżej 500 zł bym nie sprzedawał...

                          Komentarz

                          • kinimodgdynia
                            Bywalec
                            • 2008
                            • 106

                            #43
                            kamery mają nawet specjalną dziurę na ten bolec. musi być masakra jak się ta dziura rysuje jak to tam wszystko pracuje :/ masakra !!
                            blog

                            Komentarz

                            • SergioM
                              Coś już napisał
                              • 2010
                              • 81

                              #44
                              mój aparat nosi wszystkie zadrapania z dumą

                              BATTLE SCARS!!!
                              EOS 5DmkII | EOS 600 | EF 28 f/1.8 USM | EF 50 f/1.4 USM | EF 135 f/2.0 L USM
                              PowerShot S95 | AE-1p | Canonet QL19 GIII
                              SergioM

                              Komentarz

                              • gavin
                                Pełne uzależnienie
                                • 2010
                                • 1339

                                #45
                                przebijane numery ... już nawet w aparatach :P

                                Komentarz

                                Pracuję...