Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Zielony
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 2928

    #16
    dejcie znać Bujakowi, żeby sam wysłoł REJW'a jak je taki mondry skubaniec...
    zrobjył w PeeSie 'ałter gloł' i sam bydzie ludzi w ci*la ładowoł...
    PonBuczek zrobi sam z nim porzondek, bydziecie widzieć...
    sigpic


    Komentarz

    • sv

      #17
      dobrze prawisz!

      Komentarz

      • kocis
        Początki nałogu
        • 2005
        • 472

        #18
        Pan Bujak jest tak dobrym fotografem, że tylko cud mógł mu zepsuć fotkę. Zrozumiano!
        300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

        Komentarz

        • MarekC
          Uzależniony
          • 2005
          • 647

          #19
          sven,

          Nie widzisz co się dzieje wokół zmarłego Papierza ?? Dla przeciętnych wiernych jest kims świętym, za to co dla nas wszystkich zrobił... ale Kościół jako instytucja wychodząca w swych działaniach daaaaleko poza sferę duchową, stworzyła swe potworki legislacyjne (dla nich "święty" jak generał czy wyższy dostojnik, więc by kogoś takim mianować - trzeba "udowodnić", że "zasłużył" sobie na takie miano). A jak w sposób świecki udowodnić coś duchowego ?? Ano "dowodami" świętości na przykład aureolkami jaką pokazałeś, czy zeznaniami światków, itp...
          A że takich "dowodów" mało, a lud boży domaga się wyniesienia Jana Pawła II na ołtarze, to p. Bujak - pewnie cwany gość, wyczuł konjunkturę, zakręcił się i zarobił na "dowodzie" ;-)
          Pozdrawiam
          Marek

          Komentarz

          • Przemoc
            Początki nałogu
            • 2005
            • 319

            #20
            Zamieszczone przez kane
            Oczywisty wałek, Pan Bujak obraża inteligencję JP2, pewnie gdyby mógł wziąść udział w tej dyskusji to udowadniałby, że wierzy w te swoje cuda. Jak mi odpali połowe z tych 700 000 zł, to pewnie też w cuda uwierzę.
            Pozdrawiam

            PrzemoC

            Komentarz

            • Przemoc
              Początki nałogu
              • 2005
              • 319

              #21
              Jeszcze jedno, tę aureolę zrobił przecież fotograf więc to chyba on jest święty. Ludzie, to cuda Bujaka, święty Bujak.
              Pozdrawiam

              PrzemoC

              Komentarz

              • muflon
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 6763

                #22
                Zamieszczone przez Przemoc
                Jak mi odpali połowe z tych 700 000 zł, to pewnie też w cuda uwierzę.
                Przebijam, zadowole sie kikunastoma procentami, tak na 300/2.8 ;-)
                zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                Komentarz

                • Pszczola
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 1760

                  #23
                  A ja jestem fotograf-****, gdyz nigdy nie udalo mi sie takiej aureolki na zdjeciu uwidocznic. ;-(
                  EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

                  Komentarz

                  • Coronado
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 291

                    #24
                    Zamieszczone przez sven
                    przed jakims tygodniem czytalem w internecie info, ze Andam Bujak twierdzi, ze sfotografowal poswiate wokol Papieza, majaca stanowic...
                    Fragment fotki z mojej imprezy firmowej przed swietami. Czyzby... ?

                    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 9.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 376,9 KB
ID: 2107270

                    Pozdrawiam
                    Coronado

                    Moja galeria: MyLightscapes.com
                    Chcesz na swoich zdjęciach? Jest na to świetny sposób: zajrzyj tutaj lub tutaj.

                    Komentarz

                    • Kubaman
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 4709

                      #25
                      Zamieszczone przez Driver
                      bo jest wazeliniarskim szczurem ??
                      ej panowie, to chyba trochę nieładnie. Facet ewidentnie się pogubił, ale takie inwektywy to nam chyba nie przystoją . Gościu ma w dorobku kawał świetnej fotograficznej roboty, więc plucie na niego w ten sposób, i to jeszcze bez tzw. "wsparcia", to już ostre przegęcie IMHO ??:

                      P.S> nie do końca w to wierzę, ale wspomnę, że Papież wielu ludzi zachwycił na tyle, że różne rzeczy traktują serio. Nie byłbym taki pewien, czy Bujakowi chodzi właśnie o kasę (lub tylko o kasę) - może autentycznie chciałby "dostać" oficjalnie uznany przez kościół dowód na świętość Jana Pawła II - wyobrażacie sobie taką sławę dla fotografa? A proces w toku... w Krakowie... kto wie, co chciał osiągnąć
                      www.jakubszyma.pl

                      www.szyma.com

                      Komentarz

                      • minek
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1386

                        #26
                        Zamieszczone przez Coronado
                        Fragment fotki z mojej imprezy firmowej przed swietami. Czyzby... ?
                        Ej, ej, olać aureolki, pokaż całe zdjęcie. I więcej! (-:

                        Komentarz

                        • Raff
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 778

                          #27
                          Nieno, to jest niesmaczne! Myślę oczywiście o interpretacji tego zdjęcia przez jego autora.

                          Komentarz

                          • Zielony
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 2928

                            #28
                            to jest tzw nadużywanie naiwności ludzkiej, a tej jak powszechnie wiadomo u nas nie brakuje...
                            sigpic


                            Komentarz

                            • b'Art
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 370

                              #29
                              eeee no dajcie spokój, bez agresji...
                              Zgadzam sie z Kubą.

                              Fakt pan Bujak potrafi robic zdjęcia i zarabiać na nich pieniądze, a to że tak reklamuje aln\bum to jego prywatna etyczna sprawa, przecież nikt nie każe nam go kupować.
                              JP2 pewnie by to z uśmiechem skomentował.
                              Wiele tabloidów pisało o wiele gorsze rzeczy i co? I nic!
                              _______________________________________________
                              taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

                              Komentarz

                              • b'Art
                                Początki nałogu
                                • 2005
                                • 370

                                #30
                                Zamieszczone przez Coronado
                                Fragment fotki z mojej imprezy firmowej przed swietami. Czyzby... ?...
                                Coronado
                                a tak wygląda atak w stylu tabloidów:

                                ... pewien z userów znanego w PL forum CB znalazł świetny sposób na zarobienie gigantycznych pieniędzy na tzw "smyczach". Z dobrze poinformowanych żródeł Fakt dowiedział się, że owa transakcja skończyła się defraudacją pieniędzy userów na ogromną skalę (niektórzy z nich nie mają dziś nawet na chLeb) - którzy ufni wpłacali je na konto w/w.

                                Udało się nam jednak uchwycić przygotowania Pana C. do wyjazdu swoim nowym Maybachem, na partyjkę golfa z Premierem Kaczuszyńskim.
                                Na zdjęciu Florentina Z. - jedna z wielu nowych i młodych służek Pana C. Pan C. po lewej w różowej sukience.

                                ... tja można tak długo nie?
                                _______________________________________________
                                taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

                                Komentarz

                                Pracuję...