X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dirext
    • 2009
    • 2

    #451
    a tu moje fotki na wsi..



    Komentarz

    • skarabeusz696
      Dopiero zaczyna
      • 2008
      • 37

      #452
      Trzeba się pochwalić naszym 3,5 miesięcznym rolnikiem KORNELKIEM
      40D+85,1.8 f2.2
      1)
      2)

      I po żniwach zbiory udane:-D

      Komentarz

      • DAWIDSON
        Bywalec
        • 2008
        • 187

        #453
        50D, C28/1.8, C50/1.8, C85/1.8,C24-105, C70-200/4 IS

        Komentarz

        • rypson
          Bywalec
          • 2007
          • 225

          #454
          DAWIDSON Swietne zdjecie... moze technicznie pozostawia wiele do zyczenia ale fenomenalnie uchwycony moment... robie mnustwo zdjec dzieci i wiem jak trudno jest uchwycic cos oryginalnego... no tutaj ci sie udalo fenomenalnie.... bardzo mi sie podoba uchwycony moment !!

          No to i ja cos dorzuce ostatnio z corka po plazy biegalem...



          Ostatnio edytowany przez rypson; 12185.

          Komentarz

          • yanovitz
            Coś już napisał
            • 2009
            • 99

            #455
            Zuzanna i Tigger :-)
            1.

            2.
            Fotki na CB

            Komentarz

            • jasiu_q
              Coś już napisał
              • 2009
              • 58

              #456
              To i ja coś wstawię...



              Proszę wybaczyć - to moja pierwsza fotka wstawiona w CB.
              Będę wdzięczny za wszelką krytykę i ewentualne sugestie.
              Ostatnio edytowany przez jasiu_q; 24278. Powód: Automerged Doublepost

              Komentarz

              • dasiek
                Dopiero zaczyna
                • 2007
                • 21

                #457
                Jasio

                Komentarz

                • justanimage
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 237

                  #458
                  50mm @ 1.8
                  600D + Tokina 19-35 + T28-75 + C50 1.4 + C70-210

                  Komentarz

                  • jasiu_q
                    Coś już napisał
                    • 2009
                    • 58

                    #459

                    Komentarz

                    • Gdir

                      #460
                      Marek

                      Witam wszystkich bardzo serdecznie, z uwagi na fakt, iż jest to mój pierwszy post na tym forum, które zresztą czytam od bardzo dawna

                      Zdjęcie zrobione z ręki i w trybie M: 450D + kit (18-55) f/5,6 1/60s lampa (ogniskowa 42 mm) doświetlenie lampą wbudowaną "między oczy" w celu rozjaśnienia twarzy (bardzo duże zmniejszenie mocy). Do samego zdjęcia przygotowywałem się długi podczas pstrykając maluszka podczas posiłku, by w kulminacyjnym momencie zawołać go po i mieniu i pstrykną fotkę.


                      Obróbka cyfrowa : wyostrzenie + zwiększenie kontrastu -> wszystko w oprogramowaniu do aparatu.

                      Komentarz

                      • punky
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 483

                        #461
                        Marysia

                        40D + helios
                        R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

                        Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

                        Komentarz

                        • christof
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 203

                          #462
                          Dawno nic nie było, a bardzo lubię ten wątek i czekam na zdjęcia innych, więc dla zachęty wrzucam coś nowego - Wojtuś i jego ulubiony gryzak

                          30D 28/1.8 @ 2.2
                          plfoto|Makro na c-b |Krajobrazy na c-b

                          Komentarz

                          • Maykster
                            Coś już napisał
                            • 2009
                            • 90

                            #463
                            To ja też pokarzę swojego Kubę
                            Ostatnio edytowany przez Maykster; 22853.

                            Komentarz

                            • pattom
                              Coś już napisał
                              • 2007
                              • 61

                              #464
                              pattom

                              Komentarz

                              • plaucjusz
                                Bywalec
                                • 2008
                                • 168

                                #465
                                Moja Amelka.

                                Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                                Johann Wolfgang Goethe

                                Komentarz

                                Pracuję...