X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • radmro
    Bywalec
    • 2007
    • 196

    #466
    Aleksander - dla przyjaciół Aluś :-)

    5d2 + 6D + 24-70 2.8 + 70-200 2.8 IS II + 24 1.4 + 50 1.4
    flickr

    Komentarz

    • pank
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1502

      #467
      Stefan, dla przyjaciół zasraniec.
      Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

      Komentarz

      • SebaWolf
        Początki nałogu
        • 2006
        • 324

        #468
        Już prawie 8m-cy.

        Komentarz

        • steady
          Dopiero zaczyna
          • 2008
          • 18

          #469
          A ja mam taką malude :P

          Bardzo wesoły i wszędobylski chłopak.
          Dodatkowo szalenie podobny do taty

          Franek:
          sprzęt: CANON 5DII + 35L + 85 + 135L + 580

          Komentarz

          • yanovitz
            Coś już napisał
            • 2009
            • 99

            #470
            Dzieciaki świetne a i zdjęcia wyśmienite!
            A ja dorzucę jeszcze fotkę mojej Zuzi

            Pozdrawiam
            Fotki na CB

            Komentarz

            • eminesia
              Coś już napisał
              • 2009
              • 61

              #471
              christof - idealny gryzak!
              steady - czyżby synek na coś się obraził?

              Zdjęcia moje, dzieci nie moje
              450D i któraś z dłuższych eLek, ale nie pamiętam która, bo nie moja.
              Canon EOS 450D/Canon EOS 1000F + Sigma 70-300/4-5.6 APO DG, Sigma 28-200/3.8-5.6, Sigma 18-200/3.5-6.3 DC OS

              Graj!

              Komentarz

              • steady
                Dopiero zaczyna
                • 2008
                • 18

                #472
                Zamieszczone przez eminesia
                steady - czyżby synek na coś się obraził?
                Tak, nie może już patrzeć na to co się w Polsce dzieje i razem z tatą wypina się na "kaczeńce"

                A tak na poważnie i w temacie to:

                5D II + 35L na 1.4
                Metoda? Gonić, strzelać, wołać, cmokać... i wycierać pot z czoła
                Ostatnio edytowany przez steady; 20454.
                sprzęt: CANON 5DII + 35L + 85 + 135L + 580

                Komentarz

                • airhead
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 2495

                  #473
                  ło... jaka fajna perspektywa ;]
                  Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                  Fujifilm x100

                  mgrochocki.wordpress.com

                  Komentarz

                  • Loram
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 325

                    #474
                    MichalRamza.pl / FOTOGALICJA.PL

                    O mnie...

                    Komentarz

                    • angie
                      • 2008
                      • 11

                      #475
                      Steady, to zdjęcie mnie po prostu zamurowało Jest w nim coś baśniowego, tajemniczego, niepokojącego...Jak dziecko leśnych skrzatów. Świetne GO!
                      Zdaje mi się, że zaczynam rozumieć, jak należy malować...
                      100-letni Tycjan


                      400D kit S10-20 C70-200 4f

                      Komentarz

                      • Yumeka
                        Zablokowany
                        • 2009
                        • 68

                        #476

                        Moja ukochana modelka - Natalia wprost uwielbia pozować. : )
                        tu z Chrzestną

                        Komentarz

                        • Pol
                          Coś już napisał
                          • 2007
                          • 64

                          #477
                          Kilka jesiennych fotek
                          7D + 200L
                          1. 2.

                          Komentarz

                          • rypson
                            Bywalec
                            • 2007
                            • 225

                            #478

                            Komentarz

                            • dinderi
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 3028

                              #479
                              450D + Helios 44m-4 z dandelionem f/2 + lampa wbudowana + dyfuzor z chusteczki higienicznej + kupa szczęścia
                              Bez poważnej obróbki - wystemplowane 2 małe plamki na nosie, lekko wyostrzone po redukcji rozmiaru.
                              Ostatnio edytowany przez dinderi; 28157.
                              Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                              09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                              ---Moje zdjecia na FB---

                              Komentarz

                              • christof
                                Bywalec
                                • 2007
                                • 203

                                #480
                                Tym razem nie ze zdjęciem (które ostatnio nieźle sprowokowało i coś się ruszyło: od razu parę zdjęć dodaliście - znowu zastój :P), ale z pytaniem. Szukam strony, która była by ciekawą inspiracją dla mnie, bo już szczerze mówiąc nie mam pomysłów na nic oryginalnego i wtedy człowiek zamiast myśleć o warsztacie to zaczyna myśleć, że może dodatkowy obiektyw, albo nowe 7d pomoże :P więc, żeby uniknąć tego typu rozważań, postaram się jeszcze dobrze wykorzystać co mam i proszę o jakieś linki albo tytuły książek. Nie mówię tutaj o Anne Geddes, ale może jakieś mniej znane postacie. Szukałem trochę na zasadzie wpisywania w google "children photography", "children portraits" itd, ale może macie coś godnego polecenia. Z literatury przeczytałem "Photographing Children" Allison Tyler Jones Dzięki!
                                plfoto|Makro na c-b |Krajobrazy na c-b

                                Komentarz

                                Pracuję...