X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Piotrekkk
    • 2007
    • 1

    #556
    A to moja pociecha
    Wiktor 1 roczek i niecały miesiąc a już za aparatem gania

    Komentarz

    • mastercheat
      Początki nałogu
      • 2008
      • 477

      #557
      Mój Nicolasek.
      I pierwsze zabawy "studio"

      40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
      5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

      Komentarz

      • airhead
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2495

        #558
        to po staremu Mikołaj, tak?
        szkoda tego nierówno oświetlonego tła na 1
        Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
        Fujifilm x100

        mgrochocki.wordpress.com

        Komentarz

        • mastercheat
          Początki nałogu
          • 2008
          • 477

          #559
          Zamieszczone przez airhead
          to po staremu Mikołaj, tak?
          szkoda tego nierówno oświetlonego tła na 1
          Tak po staremu Mikołaj

          a oświetlanie tła, no cóż. sprzęt którym na razie dysponuję... jak by to powiedzieć...
          powiedzmy, że tak miało być ;P)
          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          ps. Za softbox robił namiot bezcieniowy zawieszony na 580EXII odpalana po kabelku, z drugiej strony blenda biała. A na tło jakaś stara lampka marki Vivitar na fotoceli
          Ostatnio edytowany przez mastercheat; 21323. Powód: Automerged Doublepost
          40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
          5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

          Komentarz

          • ANIA-KRK
            • 2008
            • 4

            #560
            Witam ! Zdjęcie troszkę nie na czasie ale wklejam , .


            W ubieglym roku drukowałam takie kartki świąteczne z wnuczką w roli głównej . Troszkę za bardzo wymazane plecy zrobię następnym razem troszkę inaczej .

            Komentarz

            • mastercheat
              Początki nałogu
              • 2008
              • 477

              #561
              i jeszcze 2 z seryjki

              40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
              5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

              Komentarz

              • oszczepnik
                Początki nałogu
                • 2008
                • 279

                #562
                ja testowałem af swojej 1-dynki i ganiałem za moimi "potworkami"
                a tu już mniej radosna
                i mniejsza kopia
                no trochę takie ale ...
                "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

                Komentarz

                • gofer
                  Zablokowany
                  • 2006
                  • 31

                  #563
                  o fajne
                  na 1 szkoda ucietego lokcia na 2 jakies takei przepalone fragmenty na prawym policzku i ladze naj podobaja sie 3 (rewelka - zainspirowales mnie) i 4 choc tu rzuca sie w oczy uciety slup energetyczny

                  Komentarz

                  • oszczepnik
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 279

                    #564
                    wiesz 1 to był przyznam się przypadkowy strzał moja córa ma chyba jakieś super baterie alkaliczne w sobie istny wulkan energii, chłopie nie nadążysz , żaden af nie wyrobi zresztą ta fotka była jak przebiegała właściwie wbiegała na mnie .. co do 2 to w samo południe więc ciężko było nie przepalić.
                    pzdr
                    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

                    Komentarz

                    • skoku
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 131

                      #565
                      ostatnio naszlo mnie na BW
                      "Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

                      Komentarz

                      • punky
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 483

                        #566
                        Ze spaceru...

                        Pierwsze to światło zastane, przy drugim błyskałem 2 spidlajtami.

                        1
                        2
                        R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

                        Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

                        Komentarz

                        • oszczepnik
                          Początki nałogu
                          • 2008
                          • 279

                          #567
                          mogę zapytać how? te spidlajty były poustawiane ( na statywach?) czy jak ?
                          pzdr
                          "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

                          Komentarz

                          • punky
                            Początki nałogu
                            • 2008
                            • 483

                            #568
                            Oczywiście że możesz, oba stały na ziemi pod kątem 45st do małej, jakieś 1,5m:
                            z mojej lewej 580EXII na 1/32,
                            z mojej prawej 430EX z mydelniczką na 1/16.
                            Wyzwolone chińskim Phottixem, więc obie lampy w manualu i ekspozycja ustawiona w manualu na tło.

                            Jedna ważna rzecz przy wołaniu RAW'a z takich zdjęć to zjechanie kontrastu (dla zbicia ostrych cieni od lamp) i podbicie saturacji (bo obniżenie kontrastu obniży także saturację). To takie moje obserwacje, które mi się sprawdzają przy błyskaniu.
                            R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

                            Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

                            Komentarz

                            • Papier
                              Coś już napisał
                              • 2008
                              • 56

                              #569

                              Komentarz

                              • plaucjusz
                                Bywalec
                                • 2008
                                • 168

                                #570
                                A to moja księżniczka, podglądnięta....

                                Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                                Johann Wolfgang Goethe

                                Komentarz

                                Pracuję...