X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • takpoprostu
    Początki nałogu
    • 2009
    • 394

    #541
    to może ja tez coś dam iso1600 28/1,8 na 1,8...Olga lat 3 ;]

    *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

    Komentarz

    • kasztelan
      • 2008
      • 13

      #542
      To ja też coś wrzucę, moja córeczka Gabrysia :-D

      1. 4 miesiące


      2. 7 miesięcy
      http://aklimas.digartfolio.pl/
      Canon 450D, 18-55kit IS, Canon 55-250 f/4-5.6 IS, Canon 50mm f1.8 + filtry, statyw Velbon DF-60, grip, nissin di622 mark II

      Komentarz

      • gofer
        Zablokowany
        • 2006
        • 31

        #543
        # 1
        # 2

        macie jakies pomysly na urozmaicenie sesji domowej

        Komentarz

        • Lenka
          • 2010
          • 4

          #544
          Urozmaicenie sesji domowej? zależy w jakim wieku jest dziecię W przypadku mojego syna (1rok i 7mc) pomaga "zabawa rzeczami zakazanymi".
          Oto syn (50D + 50mm 1.4)
          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          bo zdjęcie się nie dodało...


          Ostatnio edytowany przez Lenka; 32879. Powód: Automerged Doublepost
          EOS 50D 17-85mm + 50mm 1.4

          Komentarz

          • oszy
            Dopiero zaczyna
            • 2009
            • 46

            #545
            Odnośnie zabaw rzeczami zakazanymi...
            Problem w tym, że przy tej konkretnie "zabawie" nie mam czym zdjęcia zrobić

            Alicja, wtedy miała 6 miesięcy.

            40D + C17-85 + C50/1.4 + C70-300 + 430EX II
            Amatora pstryczki

            Komentarz

            • skarabeusz696
              Dopiero zaczyna
              • 2008
              • 37

              #546
              znam ten problem OSZY mój Kornelek wręcz uwielbia przednią soczewkę obiektywu dekielek jest bee.

              Komentarz

              • Merauder
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 1092

                #547
                Zamieszczone przez skarabeusz696
                znam ten problem OSZY mój Kornelek wręcz uwielbia przednią soczewkę obiektywu dekielek jest bee.
                Kurde mój ma takie same dwa kasowniki na dole i choć ich nie widać na poniższych fotach też się pochwalę, a co



                7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

                Komentarz

                • sal
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 1071

                  #548
                  To ja tylko dodam, że dla trochę starszych dzieci (3-5 lat), bardzo dobrą zabawką fotograficzną jest Canon D10 (z wyłączeniem chłopaków muflona, którzy poniżej 1D nie schodzą :-)
                  Czasu nie mam, ale mam kompakt...

                  Komentarz

                  • gofer
                    Zablokowany
                    • 2006
                    • 31

                    #549
                    to jeszcze kontynuuje
                    Julka: wiek 2,5

                    #1
                    #2
                    #3

                    jest sens sie tak bawic czy to troche kiczowato wyglada

                    Komentarz

                    • Merauder
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1092

                      #550
                      Jak dla mnie po pierwsze nie dopracowany efekt wklejenia tj. widać w niektórych miejscach obwódki z pierwotnego tła postaci. Po drugie, kiczowate czy nie, mi same tła nie podchodzą.
                      7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

                      Komentarz

                      • rycerz
                        Bywalec
                        • 2008
                        • 227

                        #551
                        nx100

                        Komentarz

                        • Richie
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 625

                          #552
                          Zamieszczone przez gofer
                          to jeszcze kontynuuje
                          Julka: wiek 2,5

                          #1
                          #2
                          #3

                          jest sens sie tak bawic czy to troche kiczowato wyglada
                          Mnie się takie zabiegi nie podobają ale jak ktoś lubi nie można mu bronić.
                          Richie
                          FF + stałki + błyskotka

                          MOJE PLFOTOMOJE FOTOMOTYWY

                          Komentarz

                          • Bogdan56_Ch
                            Początki nałogu
                            • 2007
                            • 377

                            #553
                            Fotografia to zapis jakiejś chwili. Zabawa w podmiane tła ma sens tylko wtedy kiedy odbiorca tego wymaga. Widać że Julka lubi być fotografowana i dlatego bez klopotu można ustawić ją w miejscu, gdzie tło i oświetlenie będzie odpowiednie.

                            Komentarz

                            • gofer
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 31

                              #554
                              Dzieki wielkie za opinie. To byla moja pierwsza proba podmiany tla i zonie sie spodobalo wic musialem zapytac was.
                              Ale na szczescie uspokoiliscie mnie bo myslalem ze zona ma lepszy gust ode mnie.

                              Komentarz

                              • gofer
                                Zablokowany
                                • 2006
                                • 31

                                #555
                                obiecane
                                1a
                                2a
                                3a

                                Komentarz

                                Pracuję...