X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • roshuu
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1107

    #571
    To i ja wrzuce swoje malenstwo. Urodzila sie 16 kwitenia 2010
    6D + 5D + 14 /2.8 + 35/1.4 + 50/1.4 + 85/1.8 + Fuji X-T1 + 35/1.4

    Komentarz

    • MariuszJ
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 1697

      #572
      Gratulacje, Trzydniowy Tatusiu

      Mój już rzuca kąśliwe uwagi na temat nawrotu choroby u Tatusia... poniżej złapany wg Mroczkowego przepisu na portret - "jak nosi cały czas xxx, rób mu zdjęcie w xxx, bo inaczej nie będzie wyglądał na siebie"

      Dzisiaj odwiedził mnie kuzyn z bobasem - już zapomniałem jakim wdzięcznym tematem są takie dzieci. Szkoda, że przy swoim nie byłem wtedy "uzależniony"
      Entuzjastyczny Neofita

      Komentarz

      • roshuu
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1107

        #573
        Zamieszczone przez MariuszJ
        Gratulacje, Trzydniowy Tatusiu
        dzieki stary
        6D + 5D + 14 /2.8 + 35/1.4 + 50/1.4 + 85/1.8 + Fuji X-T1 + 35/1.4

        Komentarz

        • djaras
          Coś już napisał
          • 2008
          • 87

          #574
          Kinderparty

          450D.

          Komentarz

          • steady
            Dopiero zaczyna
            • 2008
            • 18

            #575
            5DII + 70-200 f/2.8
            sprzęt: CANON 5DII + 35L + 85 + 135L + 580

            Komentarz

            • yerzu
              Bywalec
              • 2007
              • 160

              #576
              Filip :

              Komentarz

              • rysib
                Początki nałogu
                • 2006
                • 281

                #577
                Tomek w trzech odsłonach
                1.

                2.

                3.

                No i coś, co napawa mnie dumą
                Pozdrawiam Rysiek

                Komentarz

                • dinderi
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 3028

                  #578
                  Bracia:
                  Starszy
                  i młodszy
                  Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                  09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                  ---Moje zdjecia na FB---

                  Komentarz

                  • Matsunami
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 106

                    #579


                    5D mark III, C.35/1.4L, S.85/1.4, S.14/2.8 // Oly XZ-1

                    Komentarz

                    • Kabu
                      Początki nałogu
                      • 2007
                      • 370

                      #580
                      Taki mały a już takie gesty, kto za nim siedział że go tak zdenerwował

                      Komentarz

                      • Matsunami
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 106

                        #581
                        Zapomniałem zmniejszyć ostatnie zdjęcie.. :/
                        5D mark III, C.35/1.4L, S.85/1.4, S.14/2.8 // Oly XZ-1

                        Komentarz

                        • christof
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 203

                          #582
                          @Matsunami - drugie zdjęcie super, chociaż może hi-key były tu też niezły Czym robione (nie ma EXIF'ow)?
                          Też zaprezentuje jedno - chrzciny Szymka - wyczekiwanie z tatą (30D 28 1.8 @ 2.2)


                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          Ostatnio edytowany przez christof; 13378. Powód: Automerged Doublepost
                          plfoto|Makro na c-b |Krajobrazy na c-b

                          Komentarz

                          • Matsunami
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 106

                            #583
                            Zamieszczone przez christof
                            @Matsunami - drugie zdjęcie super, chociaż może hi-key były tu też niezły Czym robione (nie ma EXIF'ow)?
                            Dzięki! Dość stare zdjęcie, więc robione jeszcze D300+85, tylko pierwsze jest z 5DII
                            5D mark III, C.35/1.4L, S.85/1.4, S.14/2.8 // Oly XZ-1

                            Komentarz

                            • gervee
                              Początki nałogu
                              • 2004
                              • 371

                              #584
                              1. starszy
                              2.
                              3. młodsza
                              4.
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              Wrzuciłem zbyt duże ... teraz widzę.
                              Nie da się edytować tego posta?
                              Ostatnio edytowany przez gervee; 209. Powód: Automerged Doublepost
                              ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

                              Komentarz

                              • Merauder
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1092

                                #585
                                Bez urazy, ale dwa ostatnie wyglądają jak by to był manekin.
                                7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

                                Komentarz

                                Pracuję...