X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rafal197011
    • 2006
    • 10

    #46
    Ja powiem tak jak zdjęcie jest mydlane to żylety nie zrobisz. Pokaż swoje prace to sie zobaczy co tam strzelasz. Moim zdaniem ostre zdjęcie wyjdzie przy dobrym śietle i krutkim czasie.
    Canon 30D+40D i coś tam ze szkła i metalu:-|

    Komentarz

    • mazeman
      • 2008
      • 11

      #47
      Zamieszczone przez sluzalekmichal
      4. Jak już wykadrujesz zdjęcie do rozmiaru dla fotolabu ...
      Nie rozumiem
      450D :neutral: + kit

      Komentarz

      • sluzalekmichal
        Bywalec
        • 2008
        • 115

        #48
        Ostatnie wyostrzanie wykonuje po zmniejszeniu zdjęcia, ustaleniu finalnego kadru. Zdjęcia zmniejszam drogą kadrowania np: 216mm x 152mm - 300dpi.
        Po tej operacji konwertuje zdjęcie do 8bit, dalej - zapisz jako - jpg, maksymalna jakość i wysyłam do wydruku.

        Komentarz

        • Fotograf1995
          Bywalec
          • 2008
          • 210

          #49
          Jak chcesz jak żyleta to ja mam sposób. Pójdź do najbliższego monopolowego kup żyletkę, wywołaj zdjęcie. Teraz usiądź spokojnie przy biurku (tylko nie bierz niczego do picia bo jeśli wylejesz- popsuje efekt) i ładnie konturki przedmiotów tą żyletą obrysuj. Ja po kilku próbach doszedłem do mistrzostwa.
          Fotoreporter

          "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

          Komentarz

          Pracuję...