X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Shadow
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1565

    #46
    Zamieszczone przez agent
    co do testów to w sumie na dxomark, jest trochę inna sytuacja
    Wiesz takich stron to jest pewnie kilkadziesiąt dlatego trzeba opierać się na tych z największą renomą i doświadczeniem bo inaczej człowiek by zdurniał

    Komentarz

    • agent
      Coś już napisał
      • 2007
      • 71

      #47
      Zamieszczone przez Shadow
      Wiesz takich stron to jest pewnie kilkadziesiąt dlatego trzeba opierać się na tych z największą renomą i doświadczeniem bo inaczej człowiek by zdurniał
      no właśnie z tego względu bardziej ufał bym wynikom jakie podają panowie z dxo labs =)
      ---
      5D + 40D + S14/2.8 + EF 28/1.8 + EF 50/1.4 + EF 85/1.8 + 430EX

      Komentarz

      • Shadow
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1565

        #48
        dx labs istniej bodaj od 2 lat to raczej nie mogą sie równać z dpreview. Wystarczy zresztą przejrzeć dokładnie zawartosć merytoryczną obu portali aby szybko wyrobić sobie opinię.

        Komentarz

        • dreamstorm
          Uzależniony
          • 2009
          • 642

          #49
          Zamieszczone przez Shadow
          No i tu mała niespodzianka. 40D ma większą rozpiętość tonalną niż 5D. 9,1EV do 8,2EV. Przy czym 40D znacznie więcej rejestruje informnacji w cieniach. W światłach obydwa aparatu mają zbliżoną czułość.


          http://www.dpreview.com/reviews/canoneos5d/page22.asp
          Znam te testy
          Praktyka jednak pokazuje co innego. Z cieni znacznie więcej można wyciągnąć na 5D a ze świateł znacznie więcej z 40D.
          Opinię swą bazuję tylko na 1 egzemplarzu 40D i 1 5D.
          może inni mają inaczej, hehe
          Canon 5d mk3 | 6D | C15 fiśaj | C16-35L II | C35L | C50 1.4 | S85 1.4 | C70-200L 2.8 IS | 3xYN600EX-RT | YN-E3-RT | na M42 - Zenitar 50 1,7 | Jupiter 9 | CZ Jena 135 f3.5

          Komentarz

          • diplo
            Początki nałogu
            • 2005
            • 298

            #50
            ... i w tym miejscu koledzy Dreamstorm oraz Shadow mają kompletnie różne opinie, co ciekawe obydwaj mają 5D + 40D. Panowie może pokażecie jakieś przykłady ?? Sami ocenimy jak wygląda różnica pomiędzy światłami i cieniami w obu aparatach
            DxO jest producentem softu więc jakieś badania napewno robią, a Dpreview nie - aczkolwiek uważam, że zacna wielce to stronka
            5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

            Komentarz

            • Shadow
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1565

              #51
              diplo ---- Ja nie mam ani 5D ani 40D ale może wiesz coś więcej niż ja. Urodziny mam na jesień

              Komentarz

              • diplo
                Początki nałogu
                • 2005
                • 298

                #52
                Zamieszczone przez Shadow
                diplo ---- Ja nie mam ani 5D ani 40D ale może wiesz coś więcej niż ja. Urodziny mam na jesień
                Uooops sorki stary, a co do urodzin to życzę ci nawet Mamiy'ki
                5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

                Komentarz

                • MastaMarek
                  Coś już napisał
                  • 2010
                  • 56

                  #53
                  Zamieszczone przez diplo
                  Uooops sorki stary, a co do urodzin to życzę ci nawet Mamiy'ki
                  eee tam mamiyka, teraz nowy trend to same hasselblady ^^
                  Moj Foto Blog

                  Komentarz

                  • Shadow
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 1565

                    #54
                    maya hiiiii maya haaaa

                    Komentarz

                    Pracuję...