X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sebcio80
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 2655

    #31
    rzadko to sie zdarza ale nie podoba mi sie zadna z przedstawionych wersji (oprocz mojej ), niektore to wrecz kiczowato wygladaja
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

    Komentarz

    • iREM
      Uzależniony
      • 2005
      • 951

      #32
      Zamieszczone przez MM-architekci
      iREM popatrz na czoło jak wygląda w porównaniu do reszty
      Bo tam odbija się światło zwierciadła, na brodę już nie. Można jeszcze popracować, ale problem jest w tym, żeby nie wyszedł plastik!!!
      Wszystko można zrobić lepiej.
      www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

      Komentarz

      • MM-architekci
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2227

        #33
        Zamieszczone przez sebcio80
        rzadko to sie zdarza ale nie podoba mi sie zadna z przedstawionych wersji (oprocz mojej ), niektore to wrecz kiczowato wygladaja
        jak dla mnie szyja/dekolt u ciebie odstaje od reszty , no i chłodny odcień skóry za którym nie przepadam ;]
        no comment...

        Komentarz

        • MM-architekci
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2227

          #34
          Zamieszczone przez iREM
          Bo tam odbija się światło zwierciadła, na brodę już nie. Można jeszcze popracować, ale problem jest w tym, żeby nie wyszedł plastik!!!
          no ale co z tego że się odbija heh ? ;]

          masz żółte czoło , szare poliki i brodę
          no comment...

          Komentarz

          • myslidar
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1010

            #35
            Zamieszczone przez MM-architekci
            jak dla mnie szyja/dekolt u ciebie odstaje od reszty , no i chłodny odcień skóry za którym nie przepadam ;]
            Co nie zmienia faktu, że jest najlepsze. W stylu Cichego, a przecież wszyscy się podniecają jego obróbką (ja też).
            Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
            Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

            Komentarz

            • iREM
              Uzależniony
              • 2005
              • 951

              #36
              Zamieszczone przez MM-architekci
              no ale co z tego że się odbija heh ? ;]
              masz żółte czoło , szare poliki i brodę
              A Ty masz muchy w nosie ;-) *


              * cytat z Paragrafu 22 ;-)
              Dobra, zgadzam się, trzeba wyrównać. :-)
              Wszystko można zrobić lepiej.
              www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

              Komentarz

              • MM-architekci
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2227

                #37
                Zamieszczone przez myslidar
                Co nie zmienia faktu, że jest najlepsze. W stylu Cichego, a przecież wszyscy się podniecają jego obróbką (ja też).
                dobre dobre
                no comment...

                Komentarz

                • iREM
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 951

                  #38
                  Autopoprawka.*
                  Jak teraz?


                  * nie wiem czy wolno ;-)
                  Wszystko można zrobić lepiej.
                  www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

                  Komentarz

                  • sebcio80
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2655

                    #39
                    Zamieszczone przez myslidar
                    Co nie zmienia faktu, że jest najlepsze. W stylu Cichego, a przecież wszyscy się podniecają jego obróbką (ja też).
                    tu mnie masz, troche spacjalnie tak zobilem, bo sam leciutko cieplejsze zdjecie bym oddal,

                    jakby to pokazal Cichy to ludzie by tu same ochy i achy pisali ;-)

                    dla mnie żadna póki co wersja oprocz mojej nie jest nawet do przyjecia, wszedzie zafarb pomaranczowy
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Zamieszczone przez iREM
                    Autopoprawka.*
                    Jak teraz?
                    skóra jakaś taka pomaranczowata,
                    a ten tandenty efekt zmiekczenia to jak zrobiles? przejrzystosc na minus?
                    Ostatnio edytowany przez sebcio80; 3099. Powód: Automerged Doublepost
                    Moje wątki na forum: sport | fashion
                    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                    Komentarz

                    • iREM
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 951

                      #40
                      Zamieszczone przez sebcio80
                      tu mnie masz, troche spacjalnie tak zobilem, bo sam leciutko cieplejsze zdjecie bym oddal,
                      jakby to pokazal Cichy to ludzie by tu same ochy i achy pisali ;-)
                      dla mnie żadna póki co wersja oprocz mojej nie jest nawet do przyjecia, wszedzie zafarb pomaranczowy
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      skóra jakaś taka pomaranczowata,
                      a ten tandenty efekt zmiekczenia to jak zrobiles? przejrzystosc na minus?
                      A jak u innych, bo u mnie jest ciepło, ale zafarbu pomarańczowego nie ma. Zmiękczania nie robiłem, używam patentu tylko na skórze.
                      Wszystko można zrobić lepiej.
                      www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

                      Komentarz

                      • agent
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 71

                        #41
                        mnie się podoba najbardziej ta od MM-architekci, moja coś poszła w czerwone za bardzo teraz widzę
                        ---
                        5D + 40D + S14/2.8 + EF 28/1.8 + EF 50/1.4 + EF 85/1.8 + 430EX

                        Komentarz

                        • Dominooo
                          Bywalec
                          • 2006
                          • 199

                          #42
                          Zamieszczone przez sebcio80
                          tu mnie masz, troche spacjalnie tak zobilem, bo sam leciutko cieplejsze zdjecie bym oddal,
                          To trzeba było od razu zrobić we własnym stylu, a nie pokazywać styl Cichego, który i tak większość zna.

                          Komentarz

                          • MM-architekci
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2227

                            #43
                            sbecio80 to jednak masz coś zwalonego w sensie monitor/przeglądar , skoro masz prawie u każdego pomarańczowy zafarb
                            no comment...

                            Komentarz

                            • sebcio80
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2655

                              #44
                              Zamieszczone przez MM-architekci
                              sbecio80 to jednak masz coś zwalonego w sensie monitor/przeglądar , skoro masz prawie u każdego pomarańczowy zafarb
                              wszystko mam idealnie
                              Moje wątki na forum: sport | fashion
                              | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                              Komentarz

                              • iREM
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 951

                                #45
                                Zamieszczone przez sebcio80
                                wszystko mam idealnie
                                Czyli bez zafarbu?
                                Wszystko można zrobić lepiej.
                                www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...