X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • HakunaMatata
    Bywalec
    • 2014
    • 115

    #31
    Odp: Fotografowanie noworodka

    Hehe posłuchałem waszych rad

    Kupiłem 5d i 85 1.8

    Czekam na narodziny

    Komentarz

    • aptur
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 3837

      #32
      Odp: Fotografowanie noworodka

      Teraz kup 35/2

      Komentarz

      • r_m
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 2418

        #33
        Odp: Fotografowanie noworodka

        Dokup 50 STM póki jeszcze możesz myśleć o czymś innym niż ...

        Komentarz

        • mwitek
          Uzależniony
          • 2011
          • 501

          #34
          Odp: Fotografowanie noworodka

          Ostatnio robiłem sesje tamponem 28-75 i wyszło nieźle. 85 czy 50 mają te wadę ze czasem minimalna odległość ostrzenia jest za duża jak na przykład chcesz rączkę czy stopki z bliska strzelić. Przynajmniej z 50 1.8 II to odczułem.

          Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
          maciejwitkowski.wordpress.com - www
          facebook.com/mwitkowskifoto -fb
          instagram.com/mwitkowski_foto -insta
          flickr - cośtam jeszcze

          Komentarz

          • aptur
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 3837

            #35
            Odp: Fotografowanie noworodka

            Zamieszczone przez mwitek
            85 czy 50 mają te wadę ze czasem minimalna odległość ostrzenia jest za duża jak na przykład chcesz rączkę czy stopki z bliska strzelić. Przynajmniej z 50 1.8 II to odczułem.
            Zgadzam się jeśli chodzi 85mm. W 50STM jest 35cm więc nie widzę problemu.

            Komentarz

            • mwitek
              Uzależniony
              • 2011
              • 501

              #36
              Odp: Fotografowanie noworodka

              No tak, 50 II ma zdaje się 45 cm
              maciejwitkowski.wordpress.com - www
              facebook.com/mwitkowskifoto -fb
              instagram.com/mwitkowski_foto -insta
              flickr - cośtam jeszcze

              Komentarz

              • aptur
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 3837

                #37
                Odp: Fotografowanie noworodka

                Zamieszczone przez mwitek
                No tak, 50 II ma zdaje się 45 cm
                A faktycznie, jest troszkę dalej w wersji II.

                Komentarz

                • HakunaMatata
                  Bywalec
                  • 2014
                  • 115

                  #38
                  Odp: Fotografowanie noworodka

                  Powiem wam że przesadzacie...

                  Jak zacząłem wątek to miałem canona 50D. Polecaliście 50mm, co na tej matrycy dawało mi 80mm.

                  Kupiłem 5D i 85mm, czy prawie to samo co 50D i 50mm. A wy nadal każecie kupić 50mm co by odpowiadało ok 30mm na 50D.

                  Idąc tą drogą można by nakupować kupę sprzętu, a przecież wszyscy podkreślają że nie sprzęt się liczy.

                  Komentarz

                  • r_m
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 2418

                    #39
                    Odp: Fotografowanie noworodka

                    Zamieszczone przez HakunaMatata
                    Powiem wam że przesadzacie...
                    A czego się spodziewasz na (dowolnym) forum o sprzęcie, poczytaj wątek o 6d (praktycznie nie da się nim robić zdjęć), niedawny wątek o komputerze tylko do obróbki zdjęć, to dopiero zobaczysz przesadę

                    Komentarz

                    • zdebik
                      Pełne uzależnienie
                      • 2013
                      • 4065

                      #40
                      Odp: Fotografowanie noworodka

                      Na FF 50mm bedzie ok, 100 tez. Wszystko sie rozbija o odleglosc. Czy mozesz sie cofnac itd. Z czyms szerszym nie podchodzilbym do dziecka, ale nie mowie, ze nie mozna.
                      https://500px.com/Rafal_S

                      Komentarz

                      Pracuję...