Dla początkujących

Zwiń

Jesteś początkującym Canonierem? Masz pytania dot. obsługi aparatu, oprogramowania, podstaw fotografii, "co kupić", "Co jest lepsze" itp? To forum jest właśnie dla Ciebie!

Forum Tematy Posty Ostatni post
Nie znaleziono forów.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Nowe tematy
Wyczyść wszystko
new posts
Nie ma konwersacji na tym kanale.
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Sortuj wg
  • Kolejność
Wyczyść wszystko
new posts
Temat Statystyki Ostatni post
Rozpoczęty przez spr, 08.10.2011, 17:45
1 669 odpowiedzi
542 498 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post mystek
przez mystek
Przyklejony: Przywitaj się na forum!
przez miner49er
Rozpoczęty przez miner49er, 18.09.2005, 23:13
1 821 odpowiedzi
558 627 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post olllllllo
przez olllllllo
Przyklejony: Update Firmware W Aparacie
przez moregun
Rozpoczęty przez moregun, 31.05.2006, 11:15
238 odpowiedzi
290 567 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Qgiel
przez Qgiel
Przyklejony: Gdzie się uczyć II?
przez Kolekcjoner
Rozpoczęty przez Kolekcjoner, 05.11.2012, 14:11
122 odpowiedzi
155 438 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Przyklejony: Info dotyczące filtrów
przez elvis700
Rozpoczęty przez elvis700, 23.12.2006, 20:33
123 odpowiedzi
202 988 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Rozwell
przez Rozwell
Przyklejony: Przydatne linki foto
przez wizja
Rozpoczęty przez wizja, 22.02.2005, 13:14
92 odpowiedzi
236 967 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAXSHOT
przez MAXSHOT
Przyklejony: Mini Słownik FORUMOWICZA
przez Madroz
Rozpoczęty przez Madroz, 12.03.2005, 01:17
98 odpowiedzi
225 244 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Rozpoczęty przez VDR, 11.06.2005, 13:13
98 odpowiedzi
245 058 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post martatamta
przez martatamta
Zamknięty, Przyklejony: PRZECZYTAJ zanim założysz tu nowy wątek
przez Vitez
Rozpoczęty przez Vitez, 23.01.2010, 01:48
0 odpowiedzi
83 872 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez Jedrzej79, 31.01.2010, 20:58
3 odpowiedzi
1 262 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jedrzej79
przez Jedrzej79
Rozpoczęty przez The Witch, 02.02.2010, 06:35
10 odpowiedzi
2 908 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post siudym
przez siudym
Rozpoczęty przez ciupis, 01.02.2010, 18:37
2 odpowiedzi
1 157 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post ciupis
przez ciupis
Rozpoczęty przez MAREKAMINSKI, 20.01.2010, 11:43
21 odpowiedzi
5 025 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAREKAMINSKI
przez MAREKAMINSKI
Zoomy czy stałki ?
przez wu-jen
Rozpoczęty przez wu-jen, 29.01.2010, 10:22
31 odpowiedzi
6 848 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post dj_zibi
przez dj_zibi
Rozpoczęty przez popey, 01.02.2010, 15:06
11 odpowiedzi
2 825 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post howito
przez howito
Rozpoczęty przez optick, 01.02.2010, 20:28
3 odpowiedzi
1 437 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post iso
przez iso
Zamknięty: Wybór szkła do 40D
przez Krzylu
Rozpoczęty przez Krzylu, 01.02.2010, 00:50
5 odpowiedzi
1 662 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MacGyver
przez MacGyver
Rozpoczęty przez milciu-tl, 31.01.2010, 21:47
8 odpowiedzi
2 021 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post katharsis
przez katharsis
Rozpoczęty przez wishkil, 31.01.2010, 11:50
15 odpowiedzi
4 966 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post HuleLam
przez HuleLam
Nie znaleziono tematów.
  • Czas
Wyczyść wszystko
Pracuję...