X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arturs
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 4196

    #46
    Zamieszczone przez Vitez
    Widziales forumowe ID na zywo? Nie chodzi nam o to by kazdy sobie... a by porzadnie wykonana, masowa robota sie odbyla a nie jakies naklejki .
    Owszem, mam nawet 2 sztuki ;-)
    Piszę tylko że jak nie ma widoków na nastpną turę to jest to jakieś wyjście jak ktoś nie może wytrzymać.. Ja mam więc spoko.. co do "naklejek" to takie z selphy wytrzymały już 2 lata intensywnego używania (intensywne to identyfikator typu "gość" wydawane 30-50 razy dziennie komuś do ręki), ta folia którą jest pokryte zdjęcie jest naprawdę mocna.. Wiadomo że nadruk to co innego, ale jak się nie ma co się lubi...

    Pozdr
    Artur
    5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

    Komentarz

    • shaqi
      Początki nałogu
      • 2005
      • 448

      #47
      Zamieszczone przez arturs
      Ja robię identyfikatory ;-)
      takie wielkości karty kredytowej..
      Mam szablony w corelu i visio technical - w ustawieniech programu mam przeskalowany wydruk na 96% i wychodzi co do milimetra..

      Pozdr
      Artur
      a zapomnialem napisac dla userow canona tak jak napisal artus 96% rules
      Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
      Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
      A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

      Komentarz

      • c42
        Początki nałogu
        • 2005
        • 266

        #48
        Zamieszczone przez arturs
        ta folia którą jest pokryte zdjęcie jest naprawdę mocna.. Wiadomo że nadruk to co innego, ale jak się nie ma co się lubi...
        dokladnie jest tak jak pisze Artur wydruki z Selphy nie idzie rozerwac rekami! do utylizacji zdjec potrzeba wiec nozyczek! :-) naprawde solidna sprawa... co do samych wydrukow to ja sceptycznie do nich podchodze chociaz zabraklo mi werwy zeby dluzej pomeczyc drukarke i moze cos z tego by wyszlo...

        Komentarz

        • 1czarek1
          Coś już napisał
          • 2006
          • 67

          #49
          Nowe modele Canon Selphy CP740 oraz CP750 http://swiatobrazu.pl/index.php?s=14399&ac=169 może ktos wie ile będą kosztowały ?
          2x EOS R3,

          Komentarz

          • shaqi
            Początki nałogu
            • 2005
            • 448

            #50
            ceny sie pewnie nie zmieniom poniewaz wchodza za stare modele

            moze kilka procent ja mam 720 i nie widze powodu zeby ja zmieniac na nowy model
            Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
            Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
            A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

            Komentarz

            • daszek
              Bywalec
              • 2005
              • 115

              #51
              tez nabylem droga kupna cp 720 i jestem b. zadowolony. Kolorki piekne, tylko troche ciemniejsze i jakby troche malo czewone. Nie jest to jednak bardzo klujace w oczy, poza tym rozmawiam juz o kalibracji.

              A dzisiaj odkrylem, ze po wlozeniu adaptera bluetooth w slot usb drukarki, wykrywa go automatycznie i drukuje zdjecia z komorki przez BT

              Komentarz

              • MrDeadhead
                Coś już napisał
                • 2007
                • 93

                #52
                Ja swego czasu uzywalem CP-220 i to w dosc ekstremalnych warunkach i prawde mowiac jeszcze mnie nie zawiodla. No moze oprocz kilku kartek ze cos tasme zle zjadla i zle nalozyla kolory, ale to maly odsetek z wszystkich wydrukow.
                Im wiecej zdjec robie, tym bardziej jestem z nich niezadowolony...

                Komentarz

                Pracuję...