X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marekb
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2273

    #76
    ogólnie, bo co można powiedziec o zdjeciach 800x..

    Komentarz

    • mark_solo
      Bywalec
      • 2006
      • 154

      #77
      Taki sampel z zawodów sztuk walki - 35/1.4L f2.0 ISO800.

      Komentarz

      • Adam Kasprzak
        Początki nałogu
        • 2007
        • 278

        #78
        ten karateka pewnie na 5D strzelony
        Pkt 8 regulaminu forum

        Komentarz

        • mark_solo
          Bywalec
          • 2006
          • 154

          #79
          Zamieszczone przez Adam Kasprzak
          ten karateka pewnie na 5D strzelony
          Na 30D.

          Komentarz

          • Adam Kasprzak
            Początki nałogu
            • 2007
            • 278

            #80
            o! a wygląda jak z 5D
            Pkt 8 regulaminu forum

            Komentarz

            • p13ka
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1013

              #81
              To i ja dorzucę parę fotek z akwarium jako sampelki 5D z 35L:

              @f/1.8

              @f/2

              @f/2

              @f/2

              Komentarz

              • tomik23
                Coś już napisał
                • 2007
                • 95

                #82
                To ja się spytam o coś innego. Gdzie takie akwarium można zobaczyć !!!

                Komentarz

                • trampek
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1546

                  #83
                  Zamieszczone przez tomik23
                  To ja się spytam o coś innego. Gdzie takie akwarium można zobaczyć !!!
                  Podejrzewam Chicago....
                  R5, R6,RF10-20, RF1535, RF2870, RF50L, RF85L, RF70200 2.8, M1 Max

                  Komentarz

                  • p13ka
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 1013

                    #84
                    Zamieszczone przez tomik23
                    To ja się spytam o coś innego. Gdzie takie akwarium można zobaczyć !!!
                    Na Majorce.

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #85
                      W Blue City w Warszawie otworzyli oceanarium, w ZOO ma być rekinarium - można spróbować tam zajrzeć.

                      Komentarz

                      • trampek
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1546

                        #86
                        @1,4@5d

                        ps.tak bylo w watku o bokeh (ale nie kazdy moze wszystkie watki czyta
                        Wesolych

                        R5, R6,RF10-20, RF1535, RF2870, RF50L, RF85L, RF70200 2.8, M1 Max

                        Komentarz

                        • caveman
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 239

                          #87
                          szkiełko bardzo fajne, mam okazje sprowadzic sobie tanio ze USA, ale czy polecacie je w zestawie z 30D? Po samplach w tym wątku mam mieszane uczucia

                          Komentarz

                          • hofi66
                            Początki nałogu
                            • 2005
                            • 290

                            #88
                            Uczucia to warto skierować lepiej w stronę kogoś bliskiego a szkło trzeba kupić i już. Szkoda czasu na testy ... przecież to widać, co potrafi, czy na ff czy na kropie.
                            http://www.pbase.com/hofi/jtowell (20D)
                            Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

                            Komentarz

                            • trampek
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 1546

                              #89
                              Zamieszczone przez caveman
                              szkiełko bardzo fajne, mam okazje sprowadzic sobie tanio ze USA, ale czy polecacie je w zestawie z 30D? Po samplach w tym wątku mam mieszane uczucia
                              Jest oczywiscie gorsze o 35L/crop=21,875 - tak mniej wiecej to widze.

                              moim skromnym zdaniem do cropa bez myslenia o przejsciu na FF kupic lepiej sigme 30/1,4 i do tego np 10-22 - sam taki zestaw mialem i zlego slowa na niego nie moge powiedziec. Jak kupilem 35L to sigma w niczym mu nie ustepowala ale przyszly czasu FF no i dalej samo sie potoczylo
                              Ostatnio edytowany przez trampek; 6355.
                              R5, R6,RF10-20, RF1535, RF2870, RF50L, RF85L, RF70200 2.8, M1 Max

                              Komentarz

                              • perfektcom
                                Dopiero zaczyna
                                • 2006
                                • 45

                                #90
                                Koleżanki i koledzy,

                                Pomijaąc oczywistą oczywistość czyli światło jak porównalibyście obiektywy 16-35/2.8 II L do 35/1.4?
                                Czy w ogóle takie porównia mają sens?

                                Może jest ktoś taki kto zrobiłby sample na 5D z obu obiektywów w tych samych warunkach dla proównania jaości zdjęć?

                                Miałem poprzednio 10-22 i byłem BARDZO zadowolony z efektów jakie dawał ten obiektyw.

                                Z góry dziękuję za przychylenie sie do moich próśb,

                                Pozdr.

                                perfektcom
                                Canon 5D, 16-35/2,8 II , 24-70/2,8 , 70-200/4 IS , 50/1,4, 85/1,8, 550EX, 580EX II, 055B etc

                                There is nothing worse than a sharp image of a fuzzy concept.
                                ---Ansel Adams [American Photographer, 1902-1984]

                                Komentarz

                                Pracuję...