X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Routlaw
    Uzależniony
    • 2005
    • 983

    #166
    Zamieszczone przez meian
    Bez problemu można kupić 30d za 3999zł. (z gwaracją na Pl)
    Wystarczy powertować net.

    Pozdr,
    m
    Tja, a jak sie zna kogoś koło kogo wypadają z TIRów to można za 2000
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

    Komentarz

    • slawek c1
      Dopiero zaczyna
      • 2005
      • 34

      #167
      Zamieszczone przez meian
      Bez problemu można kupić 30d za 3999zł. (z gwaracją na Pl)
      Wystarczy powertować net.

      Pozdr,
      m
      to masz pewność ze nie jest nowy albo refurbished...
      zresztą jak macie jakieś pewne żródło,to podzielcie sie...tak do 4500 z kitem...
      a no i zeby spełniał te warunki na promocję,siur ;-)

      pozdrawiam
      ...trzydzieścide...

      Komentarz

      • PatriX
        Bywalec
        • 2005
        • 150

        #168
        Ja mam dojście ... Jak nie potrzebujesz faktury to mogę bardzo tanio załatwić ... 30D ... i inne puszki też ... kompakty też mogę załatwić ;-) Jak coś to pisać na GG 2756433 .... oOo gripy też mogę tanio załatwić ... Jak znacie Khazad'a albo Błajo to ich popytajcie załatwiłem im i są zadowoleni ;-) PoZdrO

        www.SIERAQ.digart.pl
        ..::SieraQ::..

        Komentarz

        • himi
          Zablokowany
          • 2006
          • 2638

          #169
          Są nówki, prosto z hurtowni w DE. Przywiózł jeszcze ciepłe. Wyjmowałem z kartonu, dziewicę 350 d, który miałem do niedawna był od niego, też nówka. Sprawował się DOSKONALE.


          Patrix chyba zna tego sprzedawcę...dobrze

          Komentarz

          • himi
            Zablokowany
            • 2006
            • 2638

            #170
            Przypadkowo trafiłem - chyba warto - dobra cena


            to właściwie tyle ile ja dałem

            Komentarz

            • himi
              Zablokowany
              • 2006
              • 2638

              #171
              Wypełniłem, wysłałem, polecony osiem z hakiem, ma iść do siedmiu dni. Jedna uwaga: w polu numer konta poprzedzonym IBAN PL nie weszły mi wszystkie liczby Zabrakło kluczowego numeru końcowego. Dopisałem długopisem i cześć. Jestem ciekaw, czy i kiedy wleci kasa I jeszcze jedno, trzeba na kartce dołączyć numer SWIFT każdego banku.

              Komentarz

              • hyzop
                Początki nałogu
                • 2006
                • 413

                #172
                Zamieszczone przez himi
                Wypełniłem, wysłałem, polecony osiem z hakiem, ma iść do siedmiu dni. Jedna uwaga: w polu numer konta poprzedzonym IBAN PL nie weszły mi wszystkie liczby Zabrakło kluczowego numeru końcowego. Dopisałem długopisem i cześć. Jestem ciekaw, czy i kiedy wleci kasa I jeszcze jedno, trzeba na kartce dołączyć numer SWIFT każdego banku.
                To, który kod wysłałeś

                Komentarz

                • PatriX
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 150

                  #173
                  Zamieszczone przez himi
                  Są nówki, prosto z hurtowni w DE. Przywiózł jeszcze ciepłe. Wyjmowałem z kartonu, dziewicę 350 d, który miałem do niedawna był od niego, też nówka. Sprawował się DOSKONALE.


                  Patrix chyba zna tego sprzedawcę...dobrze
                  Nie rozumiem o co chodzi ?:>

                  A co do tego linku co podałeś, to ja mogę taniej załatwić ... Pozdrawiam

                  www.SIERAQ.digart.pl
                  ..::SieraQ::..

                  Komentarz

                  • himi
                    Zablokowany
                    • 2006
                    • 2638

                    #174
                    Jesteś z Rawicza, sklep Jacka pewnie znasz doskonale. O to chodziło. Nic więcej.
                    Możesz taniej niż 4290 z VAT? Będziesz miał sporo chętnych pewnie.

                    Komentarz

                    • himi
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 2638

                      #175
                      hyzop - oba wyciąłem prawie całą ścianę pudła, w kopertę i fru.....

                      Komentarz

                      • PatriX
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 150

                        #176
                        Zamieszczone przez himi
                        Jesteś z Rawicza, sklep Jacka pewnie znasz doskonale. O to chodziło. Nic więcej.
                        Możesz taniej niż 4290 z VAT? Będziesz miał sporo chętnych pewnie.
                        A po co komu faktura VAT? Kolejny papierek ... :] Chyba, że masz firme ... A do zwrotu 590PLN potrzebny jest tylko paragon :]

                        www.SIERAQ.digart.pl
                        ..::SieraQ::..

                        Komentarz

                        • himi
                          Zablokowany
                          • 2006
                          • 2638

                          #177
                          Zamieszczone przez PatriX
                          A po co komu faktura VAT? Kolejny papierek ... :] Chyba, że masz firme ... A do zwrotu 590PLN potrzebny jest tylko paragon :]
                          oczywiście, że dla odliczenia VAT. 770 złotych (tyle mam zwrotu) to więcej niż promocja.

                          Komentarz

                          • PatriX
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 150

                            #178
                            Zamieszczone przez himi
                            oczywiście, że dla odliczenia VAT. 770 złotych (tyle mam zwrotu) to więcej niż promocja.
                            Jak masz firme to oczywisty wybór Ale jesli aparatu nie będziesz sobie odlczał to po co faktura VAT ;-) Dobra mniejsza o to ... Mowa była o promocji Canona a nie o fakturach :] Więc uważam temat za zamknięty ;-) Pozdrawiam

                            www.SIERAQ.digart.pl
                            ..::SieraQ::..

                            Komentarz

                            • towersivy
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 992

                              #179
                              Tez chyba tego pana znam :wink: :smile:

                              Pzdr.

                              Komentarz

                              • slawek c1
                                Dopiero zaczyna
                                • 2005
                                • 34

                                #180
                                Zamieszczone przez towersivy
                                Tez chyba tego pana znam :wink: :smile:

                                Pzdr.

                                łee no to ale Ty musisz być GOŚĆ
                                ...trzydzieścide...

                                Komentarz

                                Pracuję...