X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mkwiek
    Uzależniony
    • 2006
    • 862

    #136
    a dla jakiego kraju wypełniłeś?
    I am FX

    Komentarz

    • ixi
      Dopiero zaczyna
      • 2006
      • 49

      #137
      Zamieszczone przez mkwiek
      a dla jakiego kraju wypełniłeś?
      Dla Czeskiej Republiki - tylko numer konta podałem w Polsce :-)))
      Zenit TTL :-D

      Komentarz

      • mkwiek
        Uzależniony
        • 2006
        • 862

        #138
        też pomysł
        I am FX

        Komentarz

        • himi
          Zablokowany
          • 2006
          • 2638

          #139
          UWAGA, dzwoniłem do CP. Nie można w ramach promocji z Polski wysłać paragonu ani faktury z innego kraju. Chciałem kupić tanio body od TIPa, daje niemiecki paragon. W canonie poinformowano mnie, że zwrotu wówczas nie dostanę. Dzisiaj mam dostać odpowiedź, czy mogę ubiegać się o zwrot mając FV na firmę.

          Komentarz

          • mkwiek
            Uzależniony
            • 2006
            • 862

            #140
            a daj numer do CP

            no i pytanie: ja mam od TIPa z niemiec ale daje polski paragon z własnej firmy handlowej. może być?
            I am FX

            Komentarz

            • himi
              Zablokowany
              • 2006
              • 2638

              #141
              Jak TIP daje polski paragon, to może być. Mój TIP nie chce dać polskiego i jestem w kropce. Numer do CP 022 572 30 30

              Komentarz

              • himi
                Zablokowany
                • 2006
                • 2638

                #142
                ma ktoś numer tel numer do Canona w Irlandii? Trzeba dopytać u źródła i wyjaśnic te sprawy wreszcie.

                Komentarz

                • Pawełek
                  Dopiero zaczyna
                  • 2006
                  • 31

                  #143
                  Zamieszczone przez himi
                  UWAGA, dzwoniłem do CP. Nie można w ramach promocji z Polski wysłać paragonu ani faktury z innego kraju. Chciałem kupić tanio body od TIPa, daje niemiecki paragon. W canonie poinformowano mnie, że zwrotu wówczas nie dostanę.
                  Czy ktoś może to rozwinąć?
                  Osobiście miałem wrażenie, że łatwo nie będzie dla tych co mają od TIPów z niemiec. Gdzieś mignęło mi o ważności promocji tylko w kraju zakupu. Czytaj: masz paragon z polski - promocja polska - formularz na stronie po polsku. Mogę się mylić. Idąc dalej tym tokiem rozumowania: rachunek niemiecki - promocja niemiecka - formularz niemiecki. Jesteśmy w EU, ale cholera wie jak oni to w Canonie wprowadzają. Wysłać do niech papiery z PL oraz podać konto PL to już chyba nie problem nawet podciągając zakup pod niemiecką promocję.
                  Poprawcie mnie jeśli źle kombinuję.

                  EDIT: Tu mi migneło - http://canon2006promotions.onlinerebates.com/
                  "Offer only valid in country of purchase."
                  Ostatnio edytowany przez Pawełek; 7371.
                  www.pofoto.pl

                  Komentarz

                  • Macio
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 183

                    #144
                    Zamieszczone przez Pawełek
                    Czy ktoś może to rozwinąć?
                    Osobiście miałem wrażenie, że łatwo nie będzie dla tych co mają od TIPów z niemiec. Gdzieś mignęło mi o ważności promocji tylko w kraju zakupu. Czytaj: masz paragon z polski - promocja polska - formularz na stronie po polsku. Mogę się mylić. Idąc dalej tym tokiem rozumowania: rachunek niemiecki - promocja niemiecka - formularz niemiecki. Jesteśmy w EU, ale cholera wie jak oni to w Canonie wprowadzają. Wysłać do niech papiery z PL oraz podać konto PL to już chyba nie problem nawet podciągając zakup pod niemiecką promocję.
                    Poprawcie mnie jeśli źle kombinuję.

                    EDIT: Tu mi migneło - http://canon2006promotions.onlinerebates.com/
                    "Offer only valid in country of purchase."
                    Kupujesz w kraju, wazne żebyś miał rachunek i tyle. Do tego wycinasz kod i jest. Jakbyś kupił w niemczech i miał niemiecki rachunek to byłby problem.

                    Komentarz

                    • himi
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 2638

                      #145
                      Co z tego, że kupuję w kraju jak tip daje mi NIEMIECKI paragon?

                      Komentarz

                      • Kolekcjoner
                        Obertroll
                        • 2006
                        • 18766

                        #146
                        No ale może wtedy trzeba wypełnić na niemcy??
                        "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                        Kapitan Wagner

                        Komentarz

                        • himi
                          Zablokowany
                          • 2006
                          • 2638

                          #147
                          taaa i adres w polsce podawać, jasne!!!chyba, że masz podwójne obywatelstwo.

                          Komentarz

                          • Kolekcjoner
                            Obertroll
                            • 2006
                            • 18766

                            #148
                            Zamieszczone przez himi
                            taaa i adres w polsce podawać, jasne!!!chyba, że masz podwójne obywatelstwo.
                            No tak ale przeca jesteśmy w Unii i mogłem kupić w Niemczech co za problem.
                            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                            Kapitan Wagner

                            Komentarz

                            • Macio
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 183

                              #149
                              Zamieszczone przez himi
                              Co z tego, że kupuję w kraju jak tip daje mi NIEMIECKI paragon?
                              to zmień TIP`a. Ja mam w Krakowie za 4200 zł równe z paragonem lub fakturą Polską. Polecam np MEDFOTO, tam też drogo nie mają.

                              Komentarz

                              • himi
                                Zablokowany
                                • 2006
                                • 2638

                                #150
                                Już zmieniłem, body za 4270 z FV. łapię się i na zwrot Vat i na cahback!!!
                                Jutro zakup, chyba z gripem, a co!

                                Komentarz

                                Pracuję...