X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Wawrzyniec Pruski
    Dopiero zaczyna
    • 2007
    • 23

    #481
    A czy ktoś dostał zwrot bez maila? Po prostu na koncie urosło.
    EOS 30D | Tamron 17-50 f2,8 XR Di-II Asp | Canon EF 70-200 f4 USM | Speedlite 430EX | SanDisk Extreme III 2GB | Canon EF-S 18-55 f3,5-5,6 | CANON G5 | ZENIT TTL | Zorki 4 |

    Komentarz

    • jacekT
      Dopiero zaczyna
      • 2006
      • 45

      #482
      tez czekam
      ewentualnie możecie wysłać meila do canona polska
      [email protected]
      albo tel do tej miłej Pani 022-572-30-37 (bezpośredni)

      Komentarz

      • Tasma
        Bywalec
        • 2005
        • 133

        #483
        Zamieszczone przez Wawrzyniec Pruski
        A czy ktoś dostał zwrot bez maila? Po prostu na koncie urosło.
        Ja tak dostalem.
        Wy tez sie doczekacie. Cierpliwosci.
        Canon R5 II, R6|RF 14-35|RF 24-105 4L|EF 85 1.8|EF 100 2.8L|RF 200-800|C 420 + 580

        Komentarz

        • Macio
          Bywalec
          • 2005
          • 183

          #484
          Zamieszczone przez Tasma
          Ja tak dostalem.
          Wy tez sie doczekacie. Cierpliwosci.
          A kiedy wysyłałeś zgłoszenie ? Czekam cierpliwie ale mogliby się pospieszyć

          Komentarz

          • Sidorowski

            #485
            Czy ktokolwiek otrzymał ów zwrot (590 zł) od Canona za zakup 30D

            Tak pytam, gdyż z tą firmą miałem już kilka nieprzyjemnych przygód i zastanawiam sie czy nie czas dać szansę konkurencji?
            Sidorowski

            Komentarz

            • Vitez
              zło konieczne
              • 2004
              • 19804

              #486
              Zamieszczone przez Sidorowski
              Tak pytam, gdyż z tą firmą miałem już kilka nieprzyjemnych przygód i zastanawiam sie czy nie czas dać szansę konkurencji?
              Sidorowski
              Przeczytaj ten watek... albo daruj sobie i daj szanse konkurencji

              (jak ja nie lubie szantazy "przekonajcie mnie do Canona bo jak nie to kupie konkurencje" - a kupuj! Droga wolna, wybor twoj, pieniadze twoje, zmartwienia twoje, jedynie opinie subiektywne sa nasze)

              Komentarz

              • arturs
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 4196

                #487
                Zamieszczone przez Sidorowski
                Tak pytam, gdyż z tą firmą miałem już kilka nieprzyjemnych przygód i zastanawiam sie czy nie czas dać szansę konkurencji?
                Sidorowski
                a czy zadałeś sobie trud choćby przejrzenia jakiś 20-30 poprzednich postów.. ?
                5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                Komentarz

                • Sidorowski

                  #488
                  Przyznaję, że nie starczyło mi siły na przeczytanie 49-ciu stron postów, a z tych co przeczytałem to wynika, że raczej zwrotu nikt nie dostał?
                  Pozdrawiam
                  P.S.
                  Konkurencji juz szansę dałem.

                  Komentarz

                  • Tomasz1972
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 3042

                    #489
                    Zamieszczone przez Sidorowski
                    Przyznaję, że nie starczyło mi siły na przeczytanie 49-ciu stron postów, a z tych co przeczytałem to wynika, że raczej zwrotu nikt nie dostał?
                    Pozdrawiam
                    P.S.
                    Konkurencji juz szansę dałem.
                    Coś słabo czytałeś bo większość zwrot otrzymała .

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #490
                      Zamieszczone przez Sidorowski
                      Przyznaję, że nie starczyło mi siły na przeczytanie 49-ciu stron postów


                      Ustaw sobie 40 postow na strone i z 49 stron robi sie 13 - juz nie tak strasznie wyglada a przelecenie wzrokiem 13 stron w namierzeniu slow w stylu "juz dostalem kase/zwrot" zajmuje... 10 minut maks?
                      Nie trzeba na to duzo sil - wystarczy odrobina ochoty i dobrej woli zamiast leniwego domagania sie "podajcie mi na tacy" .

                      Komentarz

                      • 2pio
                        • 2007
                        • 13

                        #491
                        a czy ktoś nie dostał zwrotu przez 1,5mięsciąca (jak ja) ?
                        lub w jakim czasie dostał po interwencji w Canon Polska ?
                        Pozdrawiam
                        Piotr
                        najcięższy grat 3006g bez osłony

                        Komentarz

                        • WereWolf
                          Coś już napisał
                          • 2005
                          • 96

                          #492
                          Zamieszczone przez 2pio
                          a czy ktoś nie dostał zwrotu przez 1,5mięsciąca (jak ja) ?
                          lub w jakim czasie dostał po interwencji w Canon Polska ?
                          Pozdrawiam
                          Piotr
                          ja wysłałem koło 15 stycznia, więc właśnie minęły dwa miesiące i jeszcze zwrotu nie mam...
                          moja galeria: http://www.lubke.pl

                          Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                          Raynox DCR-250 (makro)

                          Komentarz

                          • Tasma
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 133

                            #493
                            Zamieszczone przez Macio
                            A kiedy wysyłałeś zgłoszenie ? Czekam cierpliwie ale mogliby się pospieszyć
                            Wyslalem 30 grudnia.
                            Canon R5 II, R6|RF 14-35|RF 24-105 4L|EF 85 1.8|EF 100 2.8L|RF 200-800|C 420 + 580

                            Komentarz

                            • dgcracker
                              Coś już napisał
                              • 2005
                              • 88

                              #494
                              A ja nie pamiętam dokładnie ale wysłałem w grudniu przed świętami - do dzisiaj cisza. Na dwa maile wysłane pod dwa adresy podane tutaj kilka postów wcześniej też nie dostałem odpowiedzi. Nie wiem co o tym myśleć....
                              Pozdrawiam,
                              D.C.

                              Komentarz

                              • donald7000
                                Początki nałogu
                                • 2004
                                • 382

                                #495
                                Ja rowniez jeszcze nic nie dostalem, a zgloszenie wyslalem 26 stycznia.
                                Mysle ze trzeba cierpliwosci.

                                Komentarz

                                Pracuję...