X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Macio
    Bywalec
    • 2005
    • 183

    #451
    Zamieszczone przez SdoubleU
    15 ale którego miesiąca???
    ok 15tej tego dnia co Ty wysłałem zapytanie o submission status

    Komentarz

    • SdoubleU
      Początki nałogu
      • 2005
      • 437

      #452
      Zamieszczone przez Macio
      ok 15tej tego dnia co Ty wysłałem zapytanie o submission status
      I jak tam dostaliście odpowiedź? Czy tylko w moim przypadku nastąpił jakiś wielki fux?
      SdoubleU
      ---------------------------
      Canon :-D

      Komentarz

      • Macio
        Bywalec
        • 2005
        • 183

        #453
        Zamieszczone przez SdoubleU
        I jak tam dostaliście odpowiedź? Czy tylko w moim przypadku nastąpił jakiś wielki fux?
        Ja nie dostałem do tej pory No ale pewnie mają tysiące takich maili. Natomiast na zwrot cierpliwie czekam

        Komentarz

        • JaBlam
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1304

          #454
          Ja napisalem do niej drugiego , zobaczymy co odpowie. A jak nie to zadzwonie jeszcze raz do Irlandi i osobiscie sie jej zapytam jak taka zalatana.

          ----------------------------------------
          Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

          Komentarz

          • arra
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1023

            #455
            Dostalem wlasnie odpowiedz od Marie, ze jest valid i sie processing . Dzieki Jablam za kontakt.

            Pozdro

            www.pbase.com/arra
            R1+5D2
            Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

            Komentarz

            • JaBlam
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1304

              #456
              Zamieszczone przez Macio
              Ja nie dostałem do tej pory No ale pewnie mają tysiące takich maili. Natomiast na zwrot cierpliwie czekam

              Macio.. a moze nas z Krakowa nie lubia?

              ----------------------------------------
              Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

              Komentarz

              • SdoubleU
                Początki nałogu
                • 2005
                • 437

                #457
                Zamieszczone przez JaBlam
                Macio.. a moze nas z Krakowa nie lubia?
                Atam zaraz nie lubią, myślę, że to opóźnienie jest spowodowane tym, że wysłaliście swoje papiery poleconym, a w takiej sytuacji pewnie ktoś to musi odebrać, podpisać odbiór no się czas przeciąga - zanim dotrze to do odpowiedniego biurka.
                SdoubleU
                ---------------------------
                Canon :-D

                Komentarz

                • JaBlam
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1304

                  #458
                  SKontaktowalem sie z Toni w Canonie i ona wyslala moje dane do Marie. Moze to dziwne ale Marie odpisala ze nie dostala moich emaili.... jak zatem dostala od niektorych z was? w kazdym razie dostalem informacje ze moja aplikacja tez jest w trakcie realizacji i trzeba troszke poczekac.

                  Tym ktorym Marie nie odpisala, poslijcie maile na:

                  [email protected] (ten poprzedni byl inny ale taki mail podala mi tez Toni (oczywiscie to kobieta!) albo bezposredni telefon:

                  1850-930-278

                  tam juz mozecie konkretnie zapytac o cashback

                  ----------------------------------------
                  Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                  Komentarz

                  • arra
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 1023

                    #459
                    Zamieszczone przez JaBlam
                    SKontaktowalem sie z Toni w Canonie i ona wyslala moje dane do Marie. Moze to dziwne ale Marie odpisala ze nie dostala moich emaili.... jak zatem dostala od niektorych z was? w kazdym razie dostalem informacje ze moja aplikacja tez jest w trakcie realizacji i trzeba troszke poczekac.

                    Tym ktorym Marie nie odpisala, poslijcie maile na:

                    [email protected] (ten poprzedni byl inny ale taki mail podala mi tez Toni (oczywiscie to kobieta!) albo bezposredni telefon:

                    1850-930-278

                    tam juz mozecie konkretnie zapytac o cashback
                    No ja wyslalem na [email protected], ale odpowiedz przyszla z [email protected]

                    Pozdrawiam

                    www.pbase.com/arra
                    R1+5D2
                    Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                    Komentarz

                    • SdoubleU
                      Początki nałogu
                      • 2005
                      • 437

                      #460
                      No ale po wysłaniu na ten [email protected], odpowiedziała prawie natychmiast.
                      SdoubleU
                      ---------------------------
                      Canon :-D

                      Komentarz

                      • JaBlam
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1304

                        #461
                        No wiec wyglada na to ze czesc maili dochodzi a czesc nie dlatego podalem wam oba! Jak napisalem Marie mojego nie dostala, nie wiem czy kwestia z adresu jaki wyslalem... czy jakiegokolwiek innego. W kazdym razie to co uzyskalem telefonicznie to Wam podaje.

                        ----------------------------------------
                        Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                        Komentarz

                        • SdoubleU
                          Początki nałogu
                          • 2005
                          • 437

                          #462
                          Zamieszczone przez JaBlam
                          No wiec wyglada na to ze czesc maili dochodzi a czesc nie dlatego podalem wam oba! Jak napisalem Marie mojego nie dostala, nie wiem czy kwestia z adresu jaki wyslalem... czy jakiegokolwiek innego. W kazdym razie to co uzyskalem telefonicznie to Wam podaje.
                          Może to być problem jakiegoś programu antyspamowego u Niej, który domenę z której pisałeś ma dodaną jakospamera.
                          SdoubleU
                          ---------------------------
                          Canon :-D

                          Komentarz

                          • JaBlam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1304

                            #463
                            nie sadze ze ma akurat na moja bo moj mail wychodzi z mojego serwera z koncowka superhost.pl wiec nie jest z zadnego onetu wp czy innych interii.. Chociaz diabel wie. TOni dostala moje maile bez problemu. Moze Marie odpowiada tylko na losowo wybrane

                            ----------------------------------------
                            Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                            Komentarz

                            • Macio
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 183

                              #464
                              Zamieszczone przez JaBlam
                              nie sadze ze ma akurat na moja bo moj mail wychodzi z mojego serwera z koncowka superhost.pl wiec nie jest z zadnego onetu wp czy innych interii.. Chociaz diabel wie. TOni dostala moje maile bez problemu. Moze Marie odpowiada tylko na losowo wybrane
                              Wysłałem na ten drugi adres który podałeś - może jutro coś przyjdzie

                              Komentarz

                              • renene
                                Zablokowany
                                • 2007
                                • 11

                                #465
                                Witam
                                serdeczne podziękowania dla JaBlam za adresy mailowe . Przyszła mi pozytywna odpowiedź w sprawie zwrotu gotówki
                                Myślałem,że nic z tego bo aparat kupiony w Niemczech a tu odpowiedź od Marie.....

                                Komentarz

                                Pracuję...