X
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Ja napisalem do niej drugiego , zobaczymy co odpowie. A jak nie to zadzwonie jeszcze raz do Irlandi i osobiscie sie jej zapytam jak taka zalatana.
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Dostalem wlasnie odpowiedz od Marie, ze jest valid i sie processing
. Dzieki Jablam za kontakt.
PozdroKomentarz
-
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Atam zaraz nie lubią, myślę, że to opóźnienie jest spowodowane tym, że wysłaliście swoje papiery poleconym, a w takiej sytuacji pewnie ktoś to musi odebrać, podpisać odbiór no się czas przeciąga - zanim dotrze to do odpowiedniego biurka.SdoubleU
---------------------------
Canon :-D
Komentarz
-
SKontaktowalem sie z Toni w Canonie i ona wyslala moje dane do Marie. Moze to dziwne ale Marie odpisala ze nie dostala moich emaili.... jak zatem dostala od niektorych z was? w kazdym razie dostalem informacje ze moja aplikacja tez jest w trakcie realizacji i trzeba troszke poczekac.
Tym ktorym Marie nie odpisala, poslijcie maile na:
[email protected] (ten poprzedni byl inny ale taki mail podala mi tez Toni (oczywiscie to kobieta!) albo bezposredni telefon:
1850-930-278
tam juz mozecie konkretnie zapytac o cashback
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
No ja wyslalem na [email protected], ale odpowiedz przyszla z [email protected]SKontaktowalem sie z Toni w Canonie i ona wyslala moje dane do Marie. Moze to dziwne ale Marie odpisala ze nie dostala moich emaili.... jak zatem dostala od niektorych z was? w kazdym razie dostalem informacje ze moja aplikacja tez jest w trakcie realizacji i trzeba troszke poczekac.
Tym ktorym Marie nie odpisala, poslijcie maile na:
[email protected] (ten poprzedni byl inny ale taki mail podala mi tez Toni (oczywiscie to kobieta!) albo bezposredni telefon:
1850-930-278
tam juz mozecie konkretnie zapytac o cashback
PozdrawiamKomentarz
-
No ale po wysłaniu na ten [email protected], odpowiedziała prawie natychmiast.SdoubleU
---------------------------
Canon :-D
Komentarz
-
No wiec wyglada na to ze czesc maili dochodzi a czesc nie dlatego podalem wam oba! Jak napisalem Marie mojego nie dostala, nie wiem czy kwestia z adresu jaki wyslalem... czy jakiegokolwiek innego. W kazdym razie to co uzyskalem telefonicznie to Wam podaje.
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Może to być problem jakiegoś programu antyspamowego u Niej, który domenę z której pisałeś ma dodaną jakospamera.SdoubleU
---------------------------
Canon :-D
Komentarz
-
nie sadze ze ma akurat na moja bo moj mail wychodzi z mojego serwera z koncowka superhost.pl wiec nie jest z zadnego onetu wp czy innych interii.. Chociaz diabel wie. TOni dostala moje maile bez problemu. Moze Marie odpowiada tylko na losowo wybrane
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Wysłałem na ten drugi adres który podałeś - może jutro coś przyjdzie
Komentarz
-
Witam
serdeczne podziękowania dla JaBlam za adresy mailowe . Przyszła mi pozytywna odpowiedź w sprawie zwrotu gotówki
Myślałem,że nic z tego bo aparat kupiony w Niemczech a tu odpowiedź od Marie.....Komentarz
Komentarz