X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • toras
    Coś już napisał
    • 2007
    • 60

    #16
    Niby tak.. ale to chyba dobrze, że dzień prędzej nie kupiłem za 3400zl gdzieś na allegro. Czekając na super cenę można czekać w sumie wiecznie. Na korzyść jokera jest jeszcze analogowe body za 1zł, co pozwoli mi na powrót do fotografi bw i reaktywowanie ciemnii.
    Arek 'Toras' Torski
    www.torski.pl
    gg: 618250, 30d + 300v + 600d + 24-105 L f4.0

    Komentarz

    • mattnick
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1735

      #17
      nie zapominajmy że jeszcze jest bofdy analogowe za zeta...a 10 czy 20 zł róznicy...kupisz np. canona 300v za 20 zł ??
      30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
      CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

      Komentarz

      • MacGyver
        Cenzor
        • 2006
        • 7043

        #18
        A w bonusie piękna karta gwarancyjna od Canon Polska, większość handlowców z allegro takiej nie daje :-)
        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

        Komentarz

        • himi
          Zablokowany
          • 2006
          • 2638

          #19
          350 kit za 1999 w Fotojoker

          Dzisiejsza promocja. 1999 pln na 350 d z KIT-em plus 300v za zetę. Jadę kupić.
          Miał być S5 za 1800 z kartą, będzie lustro

          Komentarz

          • grzbiet
            Bywalec
            • 2006
            • 180

            #20
            Zaręczam Ci, że będziesz zadowolony... I jak dla amatora to możliwość rozbudowy w zasadzie nieograniczona. Życzę udanych zdjęć, przepraszam fotografii. Pozdrawiam.
            P.S. O co chodzi z tym "plus 300v za zetę"? Zeta to złoty ale 300v...
            Ostatnio edytowany przez grzbiet; 8581.

            Komentarz

            • ErnestPierwszy
              Uzależniony
              • 2006
              • 734

              #21
              Zamieszczone przez himi
              Dzisiejsza promocja. 1999 pln na 350 d z KIT-em plus 300v za zetę. Jadę kupić.
              Miał być S5 za 1800 z kartą, będzie lustro
              Chyba nie ma się co podniecać. W Saturnie w Wawie na Targówku widziałem 350D kit za 1849 zł... Kilkadziesiąt pudełek...
              Warto najpierw obdzwonić markety.

              Komentarz

              • Cichy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 7443

                #22
                Zamieszczone przez MacGyver
                A w bonusie piękna karta gwarancyjna od Canon Polska, większość handlowców z allegro takiej nie daje :-)
                Ja ciągnę czasem puszki z Canon Polska, ale tylko europejskie papiery tam są.. Niech się wypowiedzą ci, co kupili 400d + 4GB.
                O obiektywach wiem prawie wszystko

                Komentarz

                • MacGyver
                  Cenzor
                  • 2006
                  • 7043

                  #23
                  Zamieszczone przez Cichy
                  Ja ciągnę czasem puszki z Canon Polska, ale tylko europejskie papiery tam są...
                  Europejskie gwarancje też są ok, bo honoruje je serwis na Żytniej. Sprzedawcy na allegro oferują zazwyczaj własne, więc w razie awarii dochodzi punkt pośredni w dostawie do serwisu (zakładając oczywiście "realizowalność" takiej gwarancji, choć z tym chyba nie ma problemu u polecanych na tym forum sprzedawców) co wydłuży czas naprawy.
                  Jest jeszcze kwestia odbioru, odbierając w sklepie oszczędza się na przesyłce lub wycieczce do innego miasta po tenże odbiór.
                  Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                  Komentarz

                  • Kolekcjoner
                    Obertroll
                    • 2006
                    • 18766

                    #24
                    No to wygląda na to, że 40D "u bram" .
                    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                    Kapitan Wagner

                    Komentarz

                    • ArturBonoVox
                      Uzależniony
                      • 2007
                      • 684

                      #25
                      Bardzo wyglada, ze 40d juz na jesien. Ewidentne czyszczenie zapasow. Takze warto juz czekac na 40 d:P

                      Komentarz

                      • ErnestPierwszy
                        Uzależniony
                        • 2006
                        • 734

                        #26
                        Zamieszczone przez ArturBonoVox
                        Bardzo wyglada, ze 40d juz na jesien. Ewidentne czyszczenie zapasow. Takze warto juz czekac na 40 d:P
                        Trzeba już zacząć oszczędzać, bo te blisko 2000 więcej niż 30D z nieba nie spadnie

                        Komentarz

                        • C80
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 855

                          #27
                          A ja się podepnę pod temat. W Szczecinie był sobie Fotojoker. Był i nie ma. Jakie było moje zdziwienie i poirytowanie gdy okazało się, że będę musiał jechać do Stargardu Szczecińskiego 40 minut pociągiem aby oddać gripa na naprawę gwarancyjną. Ludzi którzy czekali na odbiór zdjęć mają dzwonić do nich. Czy mają tam jechać, czy umawiać się na konkretną godzinę w Szczecinie nie wiem.

                          Wg strony Fotojokera w Szczecinie znajdują się dwa Punkty Partnerskie. W realu okazuje się, że jeden zlikwidowano kilka miesięcy temu a drugi informuje, że nie ma takiego numeru.

                          I tak w tej wiosce z tramwajami (jak mawiał klasyk) zwanej Szczecinem pozostały tylko dwa warte uwagi sklepy ze sprzętem fotograficznym. Oczywiście nie mówię o tych gdzie jakaś blondynka sprzedaje "idioten-kamera" i nie ma mowy o zakupie jakiegokolwiek szkła, bo takich sklepów jest wiele.
                          [Strona] [Sportowy fotodziennik]

                          Komentarz

                          • swiderski
                            Początki nałogu
                            • 2006
                            • 338

                            #28
                            Zamieszczone przez C80
                            A ja się podepnę pod temat. W Szczecinie był sobie Fotojoker. Był i nie ma. Jakie było moje zdziwienie i poirytowanie gdy okazało się, że będę musiał jechać do Stargardu Szczecińskiego 40 minut pociągiem aby oddać gripa na naprawę gwarancyjną. Ludzi którzy czekali na odbiór zdjęć mają dzwonić do nich. Czy mają tam jechać, czy umawiać się na konkretną godzinę w Szczecinie nie wiem.

                            Wg strony Fotojokera w Szczecinie znajdują się dwa Punkty Partnerskie. W realu okazuje się, że jeden zlikwidowano kilka miesięcy temu a drugi informuje, że nie ma takiego numeru.

                            I tak w tej wiosce z tramwajami (jak mawiał klasyk) zwanej Szczecinem pozostały tylko dwa warte uwagi sklepy ze sprzętem fotograficznym. Oczywiście nie mówię o tych gdzie jakaś blondynka sprzedaje "idioten-kamera" i nie ma mowy o zakupie jakiegokolwiek szkła, bo takich sklepów jest wiele.
                            Zniknął ten sklep z CH Turzyn przy Bohaterów Warszawy? ??: Coraz bardziej mnie zadziwia to miasto...

                            Swoją drogą o których sklepach mówisz, że są "godne uwagi"?
                            350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

                            Komentarz

                            • C80
                              Uzależniony
                              • 2007
                              • 855

                              #29
                              Dokładnie ten zniknął. Miał kupę fajnego sprzętu i do tego był w dobrym miejscu. Teraz podobno szukają miejsca aby ponownie się otworzyć ale nie wiadomo ile to zajmie.

                              Jeden sklep jest na rogu Chodkiewicza i Śmiałego, Chodkiewicza to lewa ulica idąc z Placu Kościuszki w kierunku Pl. Sprzymierzonych. Mały sklepik, ale prowadzony przez człowieka który się zna i który nie zajmuje się tylko cyfrowymi aparatami.

                              Drugi sklep, to typowa masówka w której można znaleźć sprzęt ale nie ma co liczyć na pomoc lub wykonanie specjalnego zamówienia. MM. "Nie dla idiotów".

                              Łaziłem po całym Szczecinie i niestety nie znalazłem sklepu w którym mógłbym mógłbym znaleźć szkła czy gripy. Pozostaje Allegro.
                              [Strona] [Sportowy fotodziennik]

                              Komentarz

                              • swiderski
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 338

                                #30
                                Chyba wiem, o którym sklepiku mówisz. Byłem tam kiedyś zapytać o naprawę Sonnara. Zdaje się, że sprzedaje tam także baterie i inne akcesoria do komórek? (smutne, ale prawdziwe...)
                                350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

                                Komentarz

                                Pracuję...