Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Robson01
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1574

    #511
    Czyli pewnie, bardzo możliwe, że tak :-)
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    Komentarz

    • sabuniek

      #512
      No to mnie troche uspokoiliście, choć tak naprawde jakos specjalnie nie licze na tą kase, ale jak będzie to oczywiście bardzo sie uciesze

      Komentarz

      • Brzuchma
        • 2007
        • 9

        #513
        A ma znaczenie czy dana firma, która wystawia mi rachunek nie jest, autoryzowanym dystrybutorem Canona?? rachunek wystawi mi kolega, ktory ma firme. zapytam jeszcze raz
        pozdrawiam
        Moje fotki na CB
        http://canon-board.info/showthread.php?t=31034

        Komentarz

        • persival
          Coś już napisał
          • 2007
          • 51

          #514
          Zamieszczone przez Brzuchma
          A ma znaczenie czy dana firma, która wystawia mi rachunek nie jest, autoryzowanym dystrybutorem Canona?? rachunek wystawi mi kolega, ktory ma firme. zapytam jeszcze raz
          pozdrawiam

          raczej nie ma znaczenia, ja kupilem od goscia z UK (na ebay), sprzet ten - gosc sprowadza z US, papiery wyslalem doslownie w ostatniej chwili ( to byl 23.12.2007) i tez nie bylem pewien poniewaz nie mialem faktury jako takiej a tylko dolaczylem jako dowod list przewozowy-w zeszlym tugodniu dostalem info z podziekowaniami i czek do zrealizowania.

          pozdr

          Komentarz

          • MalFunkTion
            Coś już napisał
            • 2007
            • 72

            #515
            nie wyslales w ostatniej chwili, wysylac mozna przeciez do lutego - lol ile razy to musi byc napisane na forum?

            www.djmal.pl

            Komentarz

            • Brzuchma
              • 2007
              • 9

              #516
              dzięki za odpowiedź, spróbuje, będzie na dokładkę do 5d. pozdrawiam
              Moje fotki na CB
              http://canon-board.info/showthread.php?t=31034

              Komentarz

              • towersivy
                Uzależniony
                • 2005
                • 992

                #517
                Kasa wraca, tyle że teraz pewnie trzeba się liczyć ze sporym poślizgiem.....do mnie właśnie doszedł meil.....że trzeba będzie trochę poczekać na zwrot, list wysłany 03.01

                Pzdr.

                Komentarz

                • ghost7
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 201

                  #518
                  Kasa

                  Właśnie dostałem kase z Canona list wysłany 14.12.2007, dwa razy interweniowalem telefonicznie i mailowo 16.01.2008 dotarl mail od Canona a dzis kasa i to bez potrąceń czekam jeszcze za zwrotem z 580EXII
                  Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

                  Komentarz

                  • pattom
                    Coś już napisał
                    • 2007
                    • 61

                    #519
                    Czy na stronie www.submissionstatus.com trzeba pisać po angielsku w formularzu?
                    Czy numer Polska 0-0-800-1213060 wam działa?
                    Ostatnio edytowany przez pattom; 13741.
                    pattom

                    Komentarz

                    • ghost7
                      Bywalec
                      • 2007
                      • 201

                      #520
                      Zamieszczone przez pattom
                      Czy na stronie www.submissionstatus.com trzeba pisać po angielsku w formularzu?
                      zy numer Polska 0-0-800-1213060 wam działa?
                      na tej stronie mozesz bybrac jezyk w jakim chcesz dokonac zgloszenia problemu a nr 800..... trzeba poprzedzic dwoma zerami i dzwonic tak od 9.00 rano
                      Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

                      Komentarz

                      • pattom
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 61

                        #521
                        Ze strony zgłaszałem już ale zero odzewu.
                        pattom

                        Komentarz

                        • jar14
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 104

                          #522
                          a ja właśnie dostałem zwrot, :smile: po wysłaniu listu i po interwencji tel i wysłaniu fax nareszcie jest. troche to trwało a na stronie gdzie można było sprawdzić stan nie mogło znaleść moich danych już sie bałem że nici z tego a tu niespodzianka. prawie 2 miesiące

                          Komentarz

                          • pattom
                            Coś już napisał
                            • 2007
                            • 61

                            #523
                            Zamieszczone przez jar14
                            a ja właśnie dostałem zwrot, :smile: po wysłaniu listu i po interwencji tel i wysłaniu fax nareszcie jest. troche to trwało a na stronie gdzie można było sprawdzić stan nie mogło znaleść moich danych już sie bałem że nici z tego a tu niespodzianka. prawie 2 miesiące

                            fax ? co napisałeś? jaki numer?
                            pattom

                            Komentarz

                            • Filla Kris
                              Dopiero zaczyna
                              • 2007
                              • 43

                              #524
                              Zamieszczone przez ghost7
                              Właśnie dostałem kase z Canona list wysłany 14.12.2007, dwa razy interweniowalem telefonicznie i mailowo 16.01.2008 dotarl mail od Canona a dzis kasa i to bez potrąceń czekam jeszcze za zwrotem z 580EXII
                              A ja tez dzis dostalem kase. Zgloszenie wyslane priorytetem poleconym 08.12.2007.
                              W submission widniala data wyslania kaski 17 styczen i miala isc do 5 dni roboczych. Wczoraj bylem pytac w moim banku. Dalem canonowi czas do konca tygodnia. Jak widzicie tam wszytko trwa. Poprostu potrzeba duzo cierpliwosci i tyle. 2 tygodnie temu wyslalem nastepne zgloszenie jeszcze nie dostalem potwierdzenia ze dostali wiec spodziewam sie kasy w maju.
                              Kris
                              Moje foty:
                              http://www.filla.pl
                              Facebook Fanpage:
                              https://www.facebook.com/fillapl/

                              Komentarz

                              • sergi
                                Początki nałogu
                                • 2004
                                • 413

                                #525
                                ja wyslalem list 3 stycznia (polecony priorytet) a emaila dostałem dopiero dzisiaj z informacją że list otrzymali 30.01.2008 czyli dzisiaj...
                                5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
                                :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
                                :: Motywy wordpress

                                Komentarz

                                Pracuję...