Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz1972
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3042

    #211
    Zamieszczone przez Anna12_03
    Hej ludziska czy tak trudno Wam odpowiedzieć.
    Pozdrawiam



    Idziesz do banku i prosisz o te nr.

    Komentarz

    • alfsky
      Bywalec
      • 2007
      • 106

      #212
      A jak się nie chce z domu wychodzić:
      Spis kodÃw SWIFT polskich banków wymaganych przy przelewach miêdzynarodowych. Kody SWIFT i IBAN polskich kont bankowych.


      Znalezione w googlach w mniej niż pół sekundy.

      Komentarz

      • Mazaczo
        Dopiero zaczyna
        • 2006
        • 30

        #213
        No własnie,gdzie w formularzu wpisac numer konta?
        5D/T17-35 2.8-4/C50 1.4 /C100 2.0/C70-200 4L/430EX II

        Komentarz

        • GrzegorzS
          Bywalec
          • 2005
          • 156

          #214
          Zamieszczone przez Mazaczo
          No własnie,gdzie w formularzu wpisac numer konta?
          po wybraniu formy wypłaty na konto otwiera się dalsza część strony gdzie wpisuje się numery
          40D+BG-E2N+70-200/4+Tamron 28-75/2,8 580EX II"Lepiej milczeć i być podejrzewanym o głupotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości ..."

          Komentarz

          • Kubak82
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2348

            #215
            Zamieszczone przez sleep
            Najważniejsze żeby numery seryjne ze sprzętu zgadzały się z fakturą i tyle.
            a co jesli ma sie tylko paragon na ktorym nie ma nr. seryjnych ?? aparat kupowany w euro rtv agd ..

            Komentarz

            • terminator
              Początki nałogu
              • 2007
              • 325

              #216
              Ja mam jeszcze lepiej. Podczas drukowania rachunku w kasie fiskalnej, gdzieś przyblokowało papier i rachunek jest niby czytelny ale zmemłany i tekst zwichrowany. No właśnie, a gdy kupiłem aparat z kitowym obiektywem na który jest przewidziany zwrot. Nie ma przecież żadnej wzmianki o obiektywie na rachunku?
              __________________________________________________ ____
              " W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,
              chyba że... muszą zbudować drogę."

              Komentarz

              • tomek1906
                Bywalec
                • 2007
                • 217

                #217
                wysłałem priorytetem

                Komentarz

                • Robert_Ploch
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 40

                  #218
                  o co chodzi z tym numerem seryjnym na fakturze? przy poprzednim cashbacku tez nie mialem numeru seryjnego na fakturze a zwrot dostalem... czyzby teraz cos sie zmienilo?
                  | 5D | 50/1.4 | 24-70 | 70-200/4 IS + TC 1.4x | 430EX II | MacBook + Cinema Display 20" |
                  http://robertploch.com
                  http://robgoesaroundtheglobe.blogspot.com/

                  Komentarz

                  • GrzegorzS
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 156

                    #219
                    Zamieszczone przez Robert_Ploch
                    o co chodzi z tym numerem seryjnym na fakturze? przy poprzednim cashbacku tez nie mialem numeru seryjnego na fakturze a zwrot dostalem... czyzby teraz cos sie zmienilo?
                    a w którym miejscu jest napisane iż na rachunku ma być numer seryjny sprzętu?
                    40D+BG-E2N+70-200/4+Tamron 28-75/2,8 580EX II"Lepiej milczeć i być podejrzewanym o głupotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości ..."

                    Komentarz

                    • Kubak82
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2348

                      #220
                      Zamieszczone przez GrzegorzS
                      a w którym miejscu jest napisane iż na rachunku ma być numer seryjny sprzętu?
                      no wlasnie nigdzie ale wole odniesc sie do informacji ktore pojawily sie na forum.. wlasnie przymierzam sie do wysylki i wole sie upewnic przed a nie po tym jak juz wrzuce koperte na skrzynki ;-)

                      Komentarz

                      • tomek1906
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 217

                        #221
                        upss wysłałem ale na fakturze nr. seryjnego nie było - zobaczymy czy zapłacą...

                        Komentarz

                        • marekk_ok
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 821

                          #222
                          O zwrot moze wystapic osoba/firma ktora zakupila sprzet - to wydaje sie logiczne. Jesli wyslemy fakture z danymi firmy a podamy numer konta nasz prywatny to podejrzewam ze moze Canon nie wyslac gotowki.
                          Aby przelew dotarl i bank w Polsce go zaakceptowal to musi sie zgadzac nazwa wlasciciela konta i numer bankowy. Jesli dojdzie przelew z danymi naszego konta i nazwa firmy (nie nasze nazwisko) to w banku w Polsce moze zostac on cofniety z powrotem do Canona.
                          Moze byc tez tak ze Canon wysyla kase na konto i nasze nazwisko ktore podamy w formularzu - nie weryfikujac danych z kopia rachunku/faktury ktory wyslalismy.
                          Jesli dane sa inne (faktura i dane do przelewu) i jesli Canon je weryfikuje to moze byc duzy problem z odkreceniem tego.

                          PS
                          Swoj zwrot otrzymalem dopiero po 4 miesiacach.

                          Komentarz

                          • Robert_Ploch
                            Dopiero zaczyna
                            • 2007
                            • 40

                            #223
                            w tym watku wczesniej pojawily sie takie informacje...

                            Zamieszczone przez GrzegorzS
                            a w którym miejscu jest napisane iż na rachunku ma być numer seryjny sprzętu?
                            | 5D | 50/1.4 | 24-70 | 70-200/4 IS + TC 1.4x | 430EX II | MacBook + Cinema Display 20" |
                            http://robertploch.com
                            http://robgoesaroundtheglobe.blogspot.com/

                            Komentarz

                            • GrzegorzS
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 156

                              #224
                              Zamieszczone przez Robert_Ploch
                              w tym watku wczesniej pojawily sie takie informacje...
                              no ale ten wątek dla firmy canon raczej nie stanowi wyroczni o decyzjach wypłacania zwrotu.
                              40D+BG-E2N+70-200/4+Tamron 28-75/2,8 580EX II"Lepiej milczeć i być podejrzewanym o głupotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości ..."

                              Komentarz

                              • Robert_Ploch
                                Dopiero zaczyna
                                • 2007
                                • 40

                                #225
                                Zamieszczone przez GrzegorzS
                                no ale ten wątek dla firmy canon raczej nie stanowi wyroczni o decyzjach wypłacania zwrotu.
                                dlatego zapytalem sie, o co chodzi z tym numerem
                                | 5D | 50/1.4 | 24-70 | 70-200/4 IS + TC 1.4x | 430EX II | MacBook + Cinema Display 20" |
                                http://robertploch.com
                                http://robgoesaroundtheglobe.blogspot.com/

                                Komentarz

                                Pracuję...