Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • KrzychK
    Coś już napisał
    • 2006
    • 65

    #496
    Zamieszczone przez SebaWolf
    [...]ale 4 stycznia wysłałem kod z 24-70 do dzisiaj nie otrzymałem nawet maila
    Moja wysylka zostala wrzucona na poczcie glownej w Wawie dokladnie 31 grudnia rano, z pol godziny temu dostalem mail'a, ze "Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie dnia 1/18/2008 i realizujemy je"

    i jakos mysle, ze to nie wina poczty z IRL
    Wszystko o kawie - masz jakieś pytania?

    Komentarz

    • dixi2006
      Coś już napisał
      • 2006
      • 79

      #497
      Usiłuję zarestrować się z cashbackiem na stronie Canona. Wypełniam co trzeba, klikam aby zarejestrować i wydrukować...i pojawia się czerwony znak zapytania przy numerze IBAN. A przecież podaję dokładnie taki jak we wzorze (i też mam konto w mBanku). Co za chochlik? Swift też wypełniłem (BREXPLPWMBK). Spotkaliście się może z tym?

      Komentarz

      • anku

        #498
        A ktos pamieta adres stronki na ktorej mozna sledzic swoja przesylke??

        Komentarz

        • ghost7
          Bywalec
          • 2007
          • 201

          #499
          Zamieszczone przez anku
          A ktos pamieta adres stronki na ktorej mozna sledzic swoja przesylke??

          米兰在线创始于2002年04月【2026年哈斯卡最新推荐,永久域名:tiyu1818.com,tiyu1688.com】,注册资金285亿元,占地9.5万平方米,深耕地基处理与桩工设备。米兰在线实行管理正规化、产品多元化,被烟台市工商局评为“文明诚信民营企业”、“市级守合同重信用企业”、“消费者满意单位”、“民营企业光彩之星”,并多次被政府评为“管理先进单位”、“财政贡献先进单位”。“展金豪伟业,创吉祥品牌”,金豪人豪情万丈,信心百倍,愿与海内外各界朋友挽手连心,共铸辉煌!
          Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

          Komentarz

          • dixi2006
            Coś już napisał
            • 2006
            • 79

            #500
            Już w porządku, udało się zarejestrować. Wklepałem wszystko jeszcze raz odpoczątku po jakimś czasie i...poszło (mała rzecz, a cieszy)

            Komentarz

            • Pikczer
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2578

              #501
              Noooo - wreszcie dostalem

              Komentarz

              • sabuniek

                #502
                A u mnie cisza. Aparat kupiłem w grudniu, list wysłałem do nich 2 stycznia i do dziś cisza jak makiem zasiał, a ci w Canon Polska nie odbierają telefonu. Bedzie ta kaska czy juz zapomnieć o niej??

                Komentarz

                • sergi
                  Początki nałogu
                  • 2004
                  • 413

                  #503
                  Zamieszczone przez sabuniek
                  A u mnie cisza. Aparat kupiłem w grudniu, list wysłałem do nich 2 stycznia i do dziś cisza jak makiem zasiał, a ci w Canon Polska nie odbierają telefonu. Bedzie ta kaska czy juz zapomnieć o niej??
                  wyluzuj...
                  jest jeszcze czas na telefony i interwencje...
                  ja też wysłałem 2 stycznia i również nic jeszcze nie dostałem... ani kasy ani emaila...
                  5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
                  :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
                  :: Motywy wordpress

                  Komentarz

                  • SebaWolf
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 324

                    #504
                    no w koncu dostałem maila - zgloszenie wysłane 4 stycznia

                    Komentarz

                    • Brzuchma
                      • 2007
                      • 9

                      #505
                      Witam
                      Mam pytanie, czy ma znaczenie w jakiej firmie się kupiło sprzęt? Na stronie z promocją napisane jest "Promocyjny zwrot części zapłaty jest dokonywany tyko wtedy, gdy produkt objęty promocją został oryginalnie sprzedany przez Canon lub przez autoryzowanego dystrybutora Canon", kupiłem u tommiego_J - nie mam paragonu ale mam znajomego który może mi wystawić taki paragon z datą grudniową? Czy istnieje możliwość otrzymania zwrotu kasy??
                      Moje fotki na CB
                      http://canon-board.info/showthread.php?t=31034

                      Komentarz

                      • Robson01
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1574

                        #506
                        Z tego co wiem Tommy ma sprzęt zza wielkiej wody. Jeżeli po kodach i nr. seryjnym wyłapią ten fakt to raczej nic ze zwrotu nie będzie.
                        Canon
                        Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                        Komentarz

                        • Vitez
                          zło konieczne
                          • 2004
                          • 19804

                          #507
                          Zamieszczone przez Robson01
                          Z tego co wiem Tommy ma sprzęt zza wielkiej wody.
                          Wszystko co brałem od Tommiego miało eurogwarancję a puszki instrukcje po niemiecku .

                          Komentarz

                          • Brzuchma
                            • 2007
                            • 9

                            #508
                            A ma znaczenie czy dana firma, która wystawia mi rachunek nie jest, autoryzowanym dystrybutorem Canona?? rachunek wystawi mi kolega, ktory ma firme
                            Moje fotki na CB
                            http://canon-board.info/showthread.php?t=31034

                            Komentarz

                            • Robson01
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1574

                              #509
                              Zamieszczone przez Vitez
                              Wszystko co brałem od Tommiego miało eurogwarancję a puszki instrukcje po niemiecku .
                              Ja również brałem dwa szkła w pewnym odstępie czasu i były to obiektywy z rynku USA.
                              Canon
                              Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                              Komentarz

                              • Vitez
                                zło konieczne
                                • 2004
                                • 19804

                                #510
                                Zamieszczone przez Robson01
                                Ja również brałem dwa szkła w pewnym odstępie czasu i były to obiektywy z rynku USA.
                                Czyli ma z różnych źródeł, a nie tylko zza wielkiej wody.

                                Komentarz

                                Pracuję...