X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Shadow
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1565

    #61
    Zamieszczone przez Husky
    Dostałem smsa z danymi do przelewu. Zmienił się adres z Łukasińskiego 30 na 10.
    Nr konta PKO BP VIP 75 102034660000920200705061.
    Kto wpłaca kase?
    Widać dobrze są zorganizowani bo ja miałem inny numer konta i w Millennium Bank
    Ostatnio edytowany przez Shadow; 272.

    Komentarz

    • Fumar
      Bywalec
      • 2009
      • 206

      #62
      Najlepiej nabrać ich na fake potwierdzenia przelewu i powiedzieć, że kasa poszła, a potem czekać na reakcje.

      Komentarz

      • tombas
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 2195

        #63
        Zamieszczone przez Fumar
        Najlepiej nabrać ich na fake potwierdzenia przelewu i powiedzieć, że kasa poszła, a potem czekać na reakcje.
        ale wtedy zaczniemy grac w Ich grę, pamietaj to my jesteśmy ci dobrzy a oni ci źli:-P
        Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
        (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

        Komentarz

        • Chris_11
          Uzależniony
          • 2006
          • 572

          #64
          Bo chamstwo trzeba chamstwem traktować!
          Nieważne, czym... Ważne, jak...

          Foto-Blog

          Komentarz

          • HuleLam
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1641

            #65
            Zamieszczone przez Fumar
            Najlepiej nabrać ich na fake potwierdzenia przelewu i powiedzieć, że kasa poszła, a potem czekać na reakcje.
            Chcesz mieć Proroka na głowie?
            zdRAWki
            Fotograf platoniczny

            Komentarz

            • Husky
              Zablokowany
              • 2009
              • 409

              #66
              Zamieszczone przez Shadow
              Widać dobrze są zorganizowani bo ja miałem inny numer konta i w Millennium Bank
              Pytali się ciebie w jakim banku masz konto?
              Podejrzewam , że zbierają zamówienia na najbliższe dni aby zniknąć zanim pojawią się negatywne opinie w necie.

              Komentarz

              • Shadow
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 1565

                #67
                Tak. I mówił że szkoda że nie w Millennium bo byłoby szybciej

                Komentarz

                • Husky
                  Zablokowany
                  • 2009
                  • 409

                  #68
                  Ktoś kupił sprzęt w tym "sklepie"?

                  Informacja na stronie :
                  The shop has been blocked

                  Komentarz

                  Pracuję...