teraz jest nowa promocja - na nowych aparatach jest naklejka informująca o promocji trwającej od 31.03 do 30.06.2006
X
-
A co zrobić gdy sklep mnie o tym nie poinformował (a powinien) a naklejka była w takim miejscu że pożal się Boże.
Czy nie dałoby rady napisać do Canona? Tylko oni nawet nie podają do siebie maila. Ktoś zna może?Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10dKomentarz
-
jejku, bylo - minelo.. mnie tez ominela promocja ale trudno sie mowi i zyje sie dalej :wink: .. przy kupnie nastepnego body moze Ci sie poszczesciZamieszczone przez BaalA co zrobić gdy sklep mnie o tym nie poinformował (a powinien) a naklejka była w takim miejscu że pożal się Boże.
Czy nie dałoby rady napisać do Canona? Tylko oni nawet nie podają do siebie maila. Ktoś zna może?
sklep chyba nie ma obowiazku informowania o promocjach Canona a pisanie do centrali..hmm, chyba sam w to nie wierzysz ze cos zalatwisz ;-) .. nawet jesli laskawie odpowiedza to w skrocie bedzie to cos takiego - "niestety, promocja sie skonczyla".. zreszta, ktos juz tego probowal, poczytaj kilka/kilkanascie postow wstecz..
pozdrawiamKomentarz
-
Congratulations. You have successfully registered for your free 512MB CompactFlash card. Your application should be processed and your item dispatched within 28 days. Delivery times may vary depending upon your local postal service.
Thank you for choosing to buy a Canon product. We hope you will have many years of enjoyment from your new EOS 30D/EOS 5D, your free 512MB CompactFlash card, and the CANON iMAGE GATEWAY online photo service.
By registering for CANON iMAGE GATEWAY you also now automatically have access to a range of other services in My Canon. To use them, simply go to http://www.cig.canon-europe.com or follow the links to My Canon in CANON iMAGE GATEWAY.
For further information, please visit www.canon-europe.com/2006promotions
dziś rejestracja.... ciekawe czy mi przyjdzie...Każdy z nas tworzy historię jutraKomentarz
-
W!
Oczywiwiscie ze sklep nie ma zadnego obowiazku informowania o promocjach producenta oraz co wiecej nawet o zawartosci opakowania produktu, jezeli nie jest to wyszczegolnione na opakowaniu. Kiedys walczylem z jednym sklepem w tej sprawie, a wlasciwie braku pewnej czesci w pudelku z produktem. Okazalo sie ze prawnik (x2), stwierdzili i mnie poinformowali ze nie mam zadnej mozliwosci wyciagniecia konsekwencji poza 14 dniowym terminem zwrotu towaru do sklepu, a mi minelo ponad 2 mc zanim sie zorientowalem ze tego brakuje.
ZdrowkoKomentarz
-
Po tygodniu czekania właśnie dostałem SanDiska 512MB. Karta dużo lepsza niż się spodziewałem. Szybki test zapisu pliku 300MB przez czytnik USB 2.0. Porównałem z moim niebieskim Kingstonem ElitePro 1024 i wyniki:Zamieszczone przez apartdziś rejestracja.... ciekawe czy mi przyjdzie...
Kingston 5.9 MB/s
Sandisk 8.8 MB/s !Komentarz
-
A ja dokonałem rejestracji, ale nigdzie nie napisałem POLAND ciekawe czy mi dojdzie...
A chce jeszcze powiedzieć że za pierwszym razem jak się rejestrowałem nic mi się nie pokazało po 2 dniach zrobiłem to jeszcze raz i już było wszystko ok
teraz czekam...
Ostatnio edytowany przez drink; 5540.Komentarz
-
-
Po 7 dniach dotarlaCongratulations. You have successfully registered for your free 256MB CompactFlash card. Your application should be processed and your item dispatched within 28 days. Delivery times may vary depending upon your local postal service.
W adresie o dziwo byl napis Poland bez England.
Komentarz
-
Zamieszczone przez MMMTrzeba było napisać "POLAND" pod nazwą miasta. Jeśli tego nie zrobiłeś to rzeczywiście pozostaje tylko ciekawość...
No wiem
Ale czytając temat od początku ktoś wspominał, że nie miał też napisane, a doszło
Po prostu musi trafić na kogoś rozgarniętego w tym UK
A dodam od siebie, że w promocji z 15.03.06 - 31.12.06 czyli obecnej jest dodawana płytka DvD z różnymi materiałami związanymi z fotografią. Co ciekawe na odwrocie widnieje cena 15 euro łamane przez 10 funtów. Oglądał ktoś, bo nie miałem okazji? :PKomentarz
-
Ja ogladnalem, wreszcie wiem dokladnie czym sie rozni micro USM od Ring USMZamieszczone przez drinkOglądał ktoś, bo nie miałem okazji? :P
jest idealnie pokazane, a w skrocie na plytce sa przedstawione wszystkie (chyba) obiektywy + przykladowe zdjecie i technologie uzywane przez canona: IS, USMy, DO itd. W sumie nawet ciekawe, ale 15 euro bym za to nie dal.
Komentarz
-
To teraz wam zapodam :
dostałem to z tego adresu:
[email protected]
tytuł:Canon CiG Promotion
treść:
RGVhciBOSUtPREVNIEpBWldBLA0KDQpUaGFuayB5b3UgZm9yIH B1cmNoYXNpbmcgdGhlIEVP
UyAzNTBELCBFT1MgMzBEIG9yIEVPUyA1RCBhbmQgcmVnaXN0ZX Jpbmcgd2l0aCB0aGUgQ0FO
T04gaU1BR0UgR0FURVdBWS4gDQoNCldlIHJlY2VpdmVkIHlvdX IgcmVxdWVzdCBvbiAyMS8w
NS8yMDA2IGFuZCB5b3VyIGFwcGxpY2F0aW9uIGlzIG5vdyBiZW luZyBwcm9jZXNzZWQuDQog
DQpJZiB5b3UgZG8gbm90IHJlY2VpdmUgeW91ciAyNTYvNTEyIE 1CIENvbXBhY3RGbGFzaCCu
IGNhcmQgd2l0aGluIDI4IGRheXMgcGxlYXNlIGxvZyBvbiB0by BjaGVjayB5b3VyIHNoaXBw
aW5nIHN0YXR1cyBhdCBodHRwOi8vY2Fub25jaWdwcm9tb3Rpb2 4ub25saW5lcmViYXRlcy5j
b20vc2hpcC5hc3B4LCB1c2luZyB0aGUgZm9sbG93aW5nIGRldG FpbHM6DQoNClVuaXF1ZSBF
bWFpbCBhZGRyZXNzOiBTT05BVEBQT0NaVEEuT05FVC5QTCANCg 0KVW5pcXVlIFByb21vdGlv
biBDb2RlOiBbKipQUk9NT19DT0RFKipdIA0KIA0KV2l0aCByZW dhcmRzLA0KIA0KQ2Fub24g
RXVyb3BhIE4uVi4NCiANClBsZWFzZSBkbyBub3QgcmVwbHkgdG 8gdGhpcyBtZXNzYWdlLiAg
VGhpcyBtZXNzYWdlIGhhcyBiZWVuIGF1dG9tYXRpY2FsbHkgZ2 VuZXJhdGVkLCB5b3VyIHJl
cGx5IHdpbGwgbm90IHJlY2VpdmUgYXR0ZW50aW9uLiANCg0KDQ oNCg0KDQoNClRoZSBpbmZv
cm1hdGlvbiBjb250YWluZWQgaW4gdGhpcyBlLW1haWwgYW5kIG FueSBhdHRhY2htZW50cyBp
cw0KY29uZmlkZW50aWFsLCBpbnRlbmRlZCBzb2xlbHkgZm9yIH RoZSB1c2Ugb2YgdGhlIGlu
dGVuZGVkIHJlY2lwaWVudA0KKHMpIGFuZCBtYXkgYmUgbGVnYW xseSBwcml2aWxlZ2VkLiAg
SWYgeW91IGFyZSBub3QgdGhlIGludGVuZGVkDQpyZWNpcGllbn QsIGFueSBkaXNzZW1pbmF0
aW9uLCBkaXN0cmlidXRpb24gb3IgY29weWluZyBvZiB0aGlzIG UtbWFpbA0Kb3IgYW55IGF0
dGFjaG1lbnRzIGlzIHN0cmljdGx5IHByb2hpYml0ZWQuICBJZi B5b3UgaGF2ZSByZWNlaXZl
ZCB0aGlzDQptZXNzYWdlIGluIGVycm9yLCBwbGVhc2Ugbm90aW Z5IHRoZSBzZW5kZXIgaW1t
ZWRpYXRlbHkgYW5kDQpwZXJtYW5lbnRseSBkZWxldGUgYW5kIG Rlc3Ryb3kgdGhpcyBtZXNz
YWdlIGFuZCBhbnkgYXR0YWNobWVudHMu
Chcecie powiedzieć że dostałem tajne info :P Kto wie o co chodzi?Komentarz
-
Poczytaj o kodowaniu base64, w skrocie napisali tyle do Ciebie (po odkodowaniu).
Ja tez sie zapisalem na darmowa karte z 350d, wpisalem POLAND po przecinku za miastem no i ciekawe czy dojdzie, a jak dojdzie to jakaKod:Dear NIKODEM JAZWA, Thank you for purchasing the EOS 350D, EOS 30D or EOS 5D and registering with the CANON iMAGE GATEWAY. We received your request on 21/05/2006 and your application is now being processed. If you do not receive your 256/512 MB CompactFlash ® card within 28 days please log on to check your shipping status at http://canoncigpromotion.onlinerebates.com/ship.aspx, using the following details: Unique Email address: [email protected] Unique Promotion Code: [**PROMO_CODE**] With regards, Canon Europa N.V. Please do not reply to this message. This message has been automatically generated, your reply will not receive attention. The information contained in this e-mail and any attachments is confidential, intended solely for the use of the intended recipient (s) and may be legally privileged. If you are not the intended recipient, any dissemination, distribution or copying of this e-mail or any attachments is strictly prohibited. If you have received this message in error, please notify the sender immediately and permanently delete and destroy this message and any attachments.
Cos mi sie zdaje, ze jednak 256
Zawsze cos 
PozdrawiamKomentarz
-
A czy mozesz napisac jak tak plyta sie nazywa?Zamieszczone przez drinkNo wiem
Ale czytając temat od początku ktoś wspominał, że nie miał też napisane, a doszło
Po prostu musi trafić na kogoś rozgarniętego w tym UK
A dodam od siebie, że w promocji z 15.03.06 - 31.12.06 czyli obecnej jest dodawana płytka DvD z różnymi materiałami związanymi z fotografią. Co ciekawe na odwrocie widnieje cena 15 euro łamane przez 10 funtów. Oglądał ktoś, bo nie miałem okazji? :P
Jakis tytul czy cos takiego ...
Pozdrawiameos 10D, zenit TTL
kilka obiektywów, statyw, wężyk home made...Komentarz
-
dziękiZamieszczone przez lapinPoczytaj o kodowaniu base64, w skrocie napisali tyle do Ciebie (po odkodowaniu).
Ja tez sie zapisalem na darmowa karte z 350d, wpisalem POLAND po przecinku za miastem no i ciekawe czy dojdzie, a jak dojdzie to jakaKod:Dear NIKODEM JAZWA, Thank you for purchasing the EOS 350D, EOS 30D or EOS 5D and registering with the CANON iMAGE GATEWAY. We received your request on 21/05/2006 and your application is now being processed. If you do not receive your 256/512 MB CompactFlash ® card within 28 days please log on to check your shipping status at http://canoncigpromotion.onlinerebates.com/ship.aspx, using the following details: Unique Email address: [email protected] Unique Promotion Code: [**PROMO_CODE**] With regards, Canon Europa N.V. Please do not reply to this message. This message has been automatically generated, your reply will not receive attention. The information contained in this e-mail and any attachments is confidential, intended solely for the use of the intended recipient (s) and may be legally privileged. If you are not the intended recipient, any dissemination, distribution or copying of this e-mail or any attachments is strictly prohibited. If you have received this message in error, please notify the sender immediately and permanently delete and destroy this message and any attachments.
Cos mi sie zdaje, ze jednak 256
Zawsze cos 
Pozdrawiam
mo musze poczytać 
Canon Special DvDZamieszczone przez kociuA czy mozesz napisac jak tak plyta sie nazywa?
Jakis tytul czy cos takiego ...
Pozdrawiam
The World Through The EF LensKomentarz
Komentarz