X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kruchacz
    • 2006
    • 5

    #91
    To ja napisałem do supportu Canona w sprawie karty i dostałem taką odpowiedź

    Please be advised that the Free Memory Card Promotion ended on the 15th of January 2006, since you didn�t register for the promotion before that date, unfortunately, you are not eligible for the promotion.
    Jak widać temat można zamknąć bo gratisów już nie ma.... a szkoda :wink:

    Komentarz

    • Darks
      Dopiero zaczyna
      • 2006
      • 32

      #92
      Ja też się doczekałem. Trwało to około 2 tygodni, ale wczoraj karta dotarła.
      + kit + EF 50/1.8 II + Tamron 28-75/2,8 + UV Marumi WPC + Kilka M42 & 2xDandelion +BG-E3 + Velbon DF-50 + Kilka CF + Digimate III Plus + Dobre chęci

      Komentarz

      • sal
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1071

        #93
        A mi się w końcu udało (po 2 tygodniach) wywalczyć zarejstrowanie mojego zgłoszenia na cashback (17-40) w ich bazie (promocja z www.canonextrapromotion.com). Muflon zdaje się nie ma tyle szczęścia
        Czasu nie mam, ale mam kompakt...

        Komentarz

        • Paweł Grabowski
          Początki nałogu
          • 2004
          • 343

          #94
          Ja usiluje dostac za 30D karte 512 MB jest na opakowaniu informacja o promocji. Niestety nie dotarl mail do mnie jeszcze z haslem :-(. I cos go nei widac :-(.

          Pozdrowki
          Paweł
          EOS 5 | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0 | 24-105IS/4.0 | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

          Komentarz

          • Paweł Grabowski
            Początki nałogu
            • 2004
            • 343

            #95
            Wyslalem powtorne zapytanie o haslo i przyszlow koncu. Zarejestrowalem i za 28 dni mam dostac CF512MB :-). No oby sie udalo bo bedzie ladnym uzupelnieniem do nowiutkiego 30D.

            Pozdrowki
            Paweł
            EOS 5 | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0 | 24-105IS/4.0 | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

            Komentarz

            • muflon
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 6763

              #96
              A ja chciałem zastukać się w piersi jeśli chodzi o moje narzekanie... Szukając czegoś w historii konta zauważyłem przelew od Canona. W połowie stycznia... ;-)
              zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

              Komentarz

              • P_i_t_t
                Coś już napisał
                • 2005
                • 98

                #97
                I ja o nich nie mogę powiedzieć złego słowa

                Komentarz

                • Paweł Grabowski
                  Początki nałogu
                  • 2004
                  • 343

                  #98
                  Witam!
                  O dziwo Great Britain jest w POLAND :-). Zadzialalo perfekcyjnie (dzieki za rady w tym poscie) i karta za 30D przyszla SanDisk 512MB. Milunio.

                  Pozdrowki
                  Paweł
                  EOS 5 | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0 | 24-105IS/4.0 | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

                  Komentarz

                  • Baal
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 228

                    #99
                    Kupiłem aparat na gwiazdkę i mam kod promocyjny, mam szanse go jeszcze wykorzystac?? bo widze że jakieś promocje powróciły, aczkolwiek jak się wtedy zarejestrowałem to nie pojawiło mi się nic o promocji

                    prosze o pomoc.
                    Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                    Komentarz

                    • Baal
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 228

                      #100
                      Proszę pomóżcie mi.
                      Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                      Komentarz

                      • Baal
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 228

                        #101
                        Czy ktoś mi pomoże?
                        Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                        Komentarz

                        • popmart
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1721

                          #102
                          proponował bym wysłać zgodnie z zaleceniami z tego postu nic to nie kosztuje ....

                          Komentarz

                          • Baal
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 228

                            #103
                            Zrobiłem tak, i nic mi się nie pojawiło O żadnej promocji ani żadno miejscu gdzie mógłbym wpisać kod promocyjny ;(

                            Czy jest mozliwosć napisania maila do nich?
                            Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                            Komentarz

                            • popmart
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1721

                              #104
                              ja nie wiem ... niestety nie uczestniczyłem w promocjach canona ...

                              Komentarz

                              • Paweł Grabowski
                                Początki nałogu
                                • 2004
                                • 343

                                #105
                                Witam!
                                Baal na tym samym kuponie gdzie masz kod jest napisane od kiedy do kiedy obowiazuje promocja. Obawiam sie ze Twoj aparat pochodzi z pierwszej serii promocyjnej ktora konczyla sie na 31-12-2005, rozsylane byly karty 256MB (co poniektorzy szczesciarze dostali 512 z przeprosinami za te "kare" ;-) ). Nowa Promocja obowiazuje od 15-03-2006 do 31-12-2006 wiec pod nia Twoj aparat napewno nie podlega. Niemniej jednak promocja dotyczy aparatow 5D, 30D, 350D , tak mi przyslali w mailu i w liscie uogolniajac podziekowania za zakup jednego z tych trzech aparatow. Jezeli po rejestracji nic sie nie wyswietla tzn ze czas na promocje juz minal.

                                Pozdrowki
                                Paweł
                                EOS 5 | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0 | 24-105IS/4.0 | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

                                Komentarz

                                Pracuję...