X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kongi
    Coś już napisał
    • 2004
    • 64

    #76
    Zamieszczone przez pavlack
    A u mnie niestety wywala cos takiego: "Sorry, the promotion code you entered is not valid. Please check and try again." A na pewno wpisuję dobry kod... Aparat kupiony na początku stycznia w www.cyber-shop.pl.
    Jedyna możliwość, jaką widzę to taka, że sprzedawca aparatu już użył mojego kodu ??:
    Promocja była na sprzęt kupiony do 31.12.2005 (kupiony != rejestracja)
    wiec nie sprzedawca .... jesli faktycznie był kupiony w styczniu (przy
    czym jeśli to import to liczy sie kiedy był 'tam gdzieś' kupiony - nie
    dopiero w PL przez Ciebie)

    Komentarz

    • pavlack

      #77
      Hmmm, no to wygląda na to że był kupiony "gdzieś tam" już w styczniu. Szkoda

      Komentarz

      • FOTODAREK
        Dopiero zaczyna
        • 2005
        • 38

        #78
        ja kupiłem aparat w lipcu , zarejestrowałem się po kilku dniach i nic -czekam do tej pory - Smierć frajerom
        EOS 40D,T-17-50/2,8, EOS-350D, EX580 kit i kupa analogowego sprzętu

        Komentarz

        • krii

          #79
          a moze ktos kto otrzymal juz karte podzieliby sie ze mna takim numerem promocyjnym ;d i sprobowalbym piwko gwarantowane

          Komentarz

          • Paweł
            Bywalec
            • 2004
            • 209

            #80
            Zarejestrowałem się,350-tkę też z numerem podałem ale nic sie mi nie pokazało gdzie mógłbym wpisać kod promocyjny
            Dodam,że wątek przeczytałem już trzy razy
            Może wiecie co źle robię?

            Albo sprzedawca już wykorzystał ten kod ?

            Pozdrawiam serdecznie
            http://pawelkupczak.pl/

            Komentarz

            • Adam G.

              #81
              Wysłałem swoje dane. Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem, że podałem zakup ze stycznia tego roku?

              Komentarz

              • leszek0250
                • 2006
                • 13

                #82
                no to i ja sie doczekalem.... rejestracja 19 stycznia apaczuszka z kartą i tekstem.......przyszla wczorajj tj 30 stycznia....

                Komentarz

                • Paweł
                  Bywalec
                  • 2004
                  • 209

                  #83
                  Dobra wiadomość

                  Dopiero po trzech dniach od rejestracji po zalogowaniu ukazała mi się wiadomość gdzie mogłem wpisać kod promocyjny.
                  A dziś przyszedł mail z przeprosinami w związku z tym, że nie maja już 256 i przyślą 512
                  http://pawelkupczak.pl/

                  Komentarz

                  • kris75
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 413

                    #84
                    a czy promocja trwala tylko do konca stycznia? Nier moge znalezc zadnej informacji o nij na stronie canona
                    ________
                    Rzeczy widzimy nie takimi, jakie są, ale takimi, jacy jesteśmy
                    Immanuel Kant

                    Komentarz

                    • Baal
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 228

                      #85
                      Ja mam 350D kupionego w Polsce i mam promocje. Mam tylko pytanie bo karta jest mi na gwizdek czy jak wezme ten kupon na 900Euro to mogę go realizować w Polsce?
                      Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                      Komentarz

                      • rysiaczek
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 897

                        #86
                        Baal jeżeli karta Ci na gwizdek, to ja chętnie ten gwizdek przyjmę...
                        Pkt 8 Regulaminu - niedozwolona stopka tu była...

                        Komentarz

                        • Baal
                          Bywalec
                          • 2006
                          • 228

                          #87
                          No obecnie dogadałem się że jakbym miał kartę SanDISC to mogę u znajomego wymienić na CompactFlash bez problemów. Ale pic polega na tym, że zarejestrowałem się a nie mogłem wybrać gratisu I nie wiem co jest nie tak A zrobilem wszystko według intrukcji.
                          Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                          Komentarz

                          • rysiaczek
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 897

                            #88
                            Bo gratisu nie wybierasz.. dostajesz zwrot po zakupach sprzętu na podstawie paragonu (chyba, nie jestem na 100% pewien, w hongkongu gratisów nie dawali)
                            Pkt 8 Regulaminu - niedozwolona stopka tu była...

                            Komentarz

                            • pito
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 147

                              #89
                              Baal: gratisem jest karta typu CompactFlash marki Sandisk wiec ciezko bedzie wymienic "SanDISC na CompactFlash"

                              Komentarz

                              • Baal
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 228

                                #90
                                Nie było sprawy Nie ma to jak nie doczytać No to w takimr azie karta się by przydala, tylko szkoda ze zarejestrowałem się i nic mi się nie pojawiło
                                Canon 350D EOS | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 | Velbon CX 440 | Kingston CompactFlash 1GB | Soczewki makro: +1d, +1d, +2d, +4d, +10d

                                Komentarz

                                Pracuję...