X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • latant
    Początki nałogu
    • 2009
    • 410

    #151
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    Zamieszczone przez adi760303
    Czyli wychodzi na to ze 24-70 L II kosztowal mnie 7990-1230= 6760 zl minus VAT 23% :P
    Kosztował trochę więcej, pamiętaj o podatku do zapłacenia

    --- Kolejny post ---

    Zamieszczone przez mariusz2704
    Podobno jest jakaś pula, ale słyszałem, że i tak wszyscy dostaną zwroty.
    Pula nie jest podobno a wynika z regulaminu, gdzie słyszałeś że wszyscy dostaną zwrot, u baby na targu ?
    CMEHA - reszta to upgrade

    Komentarz

    • mariusz2704
      Bywalec
      • 2011
      • 141

      #152
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      Zamieszczone przez latant
      Kosztował trochę więcej, pamiętaj o podatku do zapłacenia

      --- Kolejny post ---



      Pula nie jest podobno a wynika z regulaminu, gdzie słyszałeś że wszyscy dostaną zwrot, u baby na targu ?
      U kogoś innego, ale za brak kultury Ci nie powiem.

      Komentarz

      • YaneC
        Początki nałogu
        • 2009
        • 367

        #153
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        Zamieszczone przez mariusz2704
        U kogoś innego, ale za brak kultury Ci nie powiem.
        A innym możesz powiedzieć?


        Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
        BYKOM STOP

        Komentarz

        • gnd
          Uzależniony
          • 2013
          • 697

          #154
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          Chcę zgłosić 430 ex II i zatanawiam się gdzie niby jest numer seryjny na opakowaniu? Na palniku jest zupełnie inny...

          Komentarz

          • McLaren
            Bywalec
            • 2009
            • 200

            #155
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            No wiec stało się... kupiłem 17-40L i dostałem maila o pozytywnej weryfikacji i wygranej.
            Ale nie o to chodzi. Przy kupnie porozmawiałem ze sprzedawcą o praktyce podwyższania cen przy okazji cashbacku.
            Otrzymałem informacje że zna temat, tylko że ceny nie podnosi sklep tylko hurtownia z której mają towar i sklepy nie mają tu nic do powiedzenia.
            Dowiedziałem się też że sklepy też czasami podnoszą cenę, jeśli wiedzą że np. jakiś obiektyw jest praktycznie niedostępny,
            a dany sklep go ma na stanie.
            Ostatnio edytowany przez McLaren; 24839.
            5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #156
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              Zamieszczone przez McLaren
              No wiec stało się... kupiłem 17-40L i dostałem maila o pozytywnej weryfikacji i wygranej.
              Ale nie o to chodzi. Przy kupnie porozmawiałem ze sprzedawcą o praktyce podwyższania cen przy okazji cashbacku.
              Otrzymałem informacje że zna temat, tylko że ceny nie podnosi sklep tylko hurtownia z której mają towar i sklepy nie mają tu nic do powiedzenia.
              A w hurtowni pewnie powiedzą że to centrala im podwyższa .
              Pomijam już że wiele sklepów bierze sprzęt prosto z Canon Polska.
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • Kampnapka
                Dopiero zaczyna
                • 2006
                • 37

                #157
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                Witam
                Czy ktoś zgłaszał 430 ex II?
                Gdzie jest numer seryjny na opakowaniu??
                C 5d MK IV x 2 , C 70-200 L IS 2.8 II, 17-40 L 4.0, 24-105 L 4.0 IS, 50 1.4, 580 EX II x 2, 480 EX II, Extender x 2 III, Seconic L-478DR, szukam - kupię C 85 1.2

                Komentarz

                • gnd
                  Uzależniony
                  • 2013
                  • 697

                  #158
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  Ja wysłałem wczoraj wycięty okd kreskowy i dopisałem osobno numer seryjny z lampy...

                  Komentarz

                  • Tom77
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 2874

                    #159
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    Kupiłem sobie Canona 40, 10 dni po wysłaniu kodu dostałem informację o pozytywnym rozpatrzeniu. 799-200zł= 600zł

                    Komentarz

                    • mysiaty
                      Coś już napisał
                      • 2012
                      • 95

                      #160
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      Zamieszczone przez Lucky Luck
                      Casback po polsku to prawie totolotek Zwrot w danej kategorii dotyczy 30szt . - w okresie promocji dany towar nabędzie 87 osób czyli 57 osób zwrotu nie otrzyma.

                      Nie tylko nie otrzyma zwrotu, ale w związku z podwyżkami cen w tym okresie zapłaci za towar więcej niż gdyby promocji nie było wogóle De facto beneficjentami

                      takich promocji są sprzedawcy i .... Canon
                      Witam Wszystkich,
                      sorki,ale jeszcze nie doczytałem do końca i nie mogę się powstrzymać.
                      Taki regulamin promocji,kesz beka,czy jak go zwał, to wg mnie byc moze,prawdopodobnie,ale wcale niekoniecznie,zwykłe draństwo.Ale, co ja ta wiem.
                      Może znajdzie się na forum jakis wykształciuch i przeczyta ze zrozumieniem promocje niemiecką i poinformuje nas jak tam sie sprawy mają.
                      Pozdrawiam
                      jacek

                      --- Kolejny post ---

                      Zamieszczone przez Sunders
                      IMO paranoja jakaś
                      "Jak byk stoi": "może zwiększyć", więc zamiast akceptować tą korzystną możliwość, wybrzydzasz że nie piszą "musi"
                      Najlepiej zapewne byłoby "musi pod zagrożeniem karą śmierci"
                      strajk konsumencki wystarczy

                      --- Kolejny post ---

                      Zamieszczone przez YaneC
                      A innym możesz powiedzieć?


                      Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
                      Ja tez chciałbym to wiedzieć :-))
                      ale sobie postów nabije!

                      Komentarz

                      • mysiaty
                        Coś już napisał
                        • 2012
                        • 95

                        #161
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        Zamieszczone przez Tom77
                        Kupiłem sobie Canona 40, 10 dni po wysłaniu kodu dostałem informację o pozytywnym rozpatrzeniu. 799-200zł= 600zł
                        Gratuluję.
                        Podoba mi sie Twój styl.Kiedyś jakiś urzędniczyna po "pozytywnym rozpatrzeniu wniosku"przyznawał przydział na papier toaletowy.
                        Udanych zdjątek.
                        jacek

                        Komentarz

                        • ketras
                          Początki nałogu
                          • 2012
                          • 385

                          #162
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          Cena już za takie szkiełko przyzwoita tylko pstrykać
                          "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                          Komentarz

                          • gnd
                            Uzależniony
                            • 2013
                            • 697

                            #163
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            Zwrot za 430 ex uznany, podobno były jakieś niejasności z centralą co do numeru EAN na opakowaniach lampy.

                            Komentarz

                            • krzys.d
                              Dopiero zaczyna
                              • 2013
                              • 47

                              #164
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              Te mityczne centrale Gdzie bym nie pracował, z kim bym nie rozmawiał, czy też np. brał kredyt, załatwiał sprawę itp. - zawsze jest jakaś "centrala" i tam są "wyjaśniane niejasności" Czyli "nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi".

                              Taka centrala to nawet z fotografią dużo wspólnego ma - fotograf tez lubi "wyjaśniać niejasności" Np. takim jasnym szkiełkiem lub Adobe LR :P

                              Komentarz

                              • Pablosso
                                • 2012
                                • 14

                                #165
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                [QUOTE=mysiaty;1164682]Witam Wszystkich,

                                Taki regulamin promocji,kesz beka,czy jak go zwał, to wg mnie byc moze,prawdopodobnie,ale wcale niekoniecznie,zwykłe draństwo.Ale, co ja ta wiem.
                                Może znajdzie się na forum jakis wykształciuch i przeczyta ze zrozumieniem promocje niemiecką i poinformuje nas jak tam sie sprawy mają.

                                Służę koledze.

                                Otóż na stronie Canon Deutschland - Canon Cash Back jest informacja tylko o tym , że po przesłąniu "Kopie der Rechnung und den ausgeschnittenen EAN-Codes per Post zusammen mit der Registrierungsbestätigung ein" czyli "kopii rachunku wraz z wyciętym kodem oraz potwierdzeniem rejestracji"

                                "Innerhalb von drei Wochen nach Posteingang der vollständigen Unterlagen sowie der erfolgreichen Prüfung erhalten Sie einen Scheck in Höhe des jeweiligen CashBack Betrages" czyli "w ciągu trzech tygodni po dostarczeniu przesyłki z kompletnymi załącznikami i pozytywnej weryfikacji otrzymacie państwo czek na kwotę danej wartości CashBack".

                                Tak więc nie ma ani słowa o "Szczęśliwych wygranych" lub "wybrańcach" lub "kto pierwszy - ten lepszy.

                                Pozdrawiam

                                Komentarz

                                Pracuję...