X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marlon
    Bywalec
    • 2005
    • 165

    #76
    a jak w takim wypadku wyglądają ceny np. 350D?


    Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

    Komentarz

    • Pikczer
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2578

      #77
      Zamieszczone przez Jac
      kupowac...
      A czemu Ty od takich nie kupujesz?

      Komentarz

      • Jac
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 4813

        #78
        Zamieszczone przez Pikczer
        A czemu Ty od takich nie kupujesz?
        kupilem lampe w fotoit... a reszte taniej uzywane ale tez ciagniete z USA i gwarancja u sprzedawcy
        Instagram

        Komentarz

        • SimOn!
          Początki nałogu
          • 2005
          • 371

          #79
          Tak sobie przegladalem oferty slepow w USA i... znalzlem cos takiego !!
          Czy to aby nie jakis walek?? Jak tak policzylem z przesykla Polamerem do PL to wychodzi na nasze jakies ~2500 PNL To raczej tanio co
          Albo opcja ta
          body + Tamron 28-75mm f2,8 za okolo 3900 - 4000 PLN.
          Wiadomo ze bez cla bo paczka idze nadana przez Polamer jako "gift".
          Zna ktos ten sklep. Moze Panowie forumowicze zza wielkiej wody sie wypowiedza.
          Ostatnio edytowany przez SimOn!; 3740.
          podpis...

          Komentarz

          • marlon
            Bywalec
            • 2005
            • 165

            #80
            na eBay'u czasem cena dochodzi do 700-720 USD ale nie mam pojęcia jak to się ma do jakości usługi


            Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

            Komentarz

            • Jac
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 4813

              #81
              e tam a ja mam dostep do CANON EOS350D Kit EF18-55 i drukarkę termosublimacyjną CP510 oraz Battery Grip BG-E3 za 3500 z gwarancja PL
              Instagram

              Komentarz

              • marlon
                Bywalec
                • 2005
                • 165

                #82
                a z jakiego źródła jeżeli mozna spytać ? :>


                Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

                Komentarz

                • SimOn!
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 371

                  #83
                  Zamieszczone przez marlon
                  a z jakiego źródła jeżeli mozna spytać ? :>
                  Wypadly z konteneta na granicy :-P :wink:
                  podpis...

                  Komentarz

                  • marlon
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 165

                    #84
                    zbyt piękne żeby było prawdziwe


                    Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

                    Komentarz

                    • Jac
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 4813

                      #85
                      Zamieszczone przez marlon
                      a z jakiego źródła jeżeli mozna spytać ? :>
                      legalnego...
                      Instagram

                      Komentarz

                      • marlon
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 165

                        #86
                        a body 350D (z oprogramowaniem, kablami)+karta pamięci z takiego źródła ile by mogło wynieść?


                        Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

                        Komentarz

                        • Jac
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 4813

                          #87
                          Zamieszczone przez marlon
                          a body 350D (z oprogramowaniem, kablami)+karta pamięci z takiego źródła ile by mogło wynieść?
                          nie ma takiej oferty w atrakcyjnej cenie, to jest teraz promocja na taki zestaw jak podalem i ZTCMW zostaly 4 szt.
                          Instagram

                          Komentarz

                          • SimOn!
                            Początki nałogu
                            • 2005
                            • 371

                            #88
                            Zamieszczone przez Jac
                            nie ma takiej oferty w atrakcyjnej cenie, to jest teraz promocja na taki zestaw jak podalem i ZTCMW zostaly 4 szt.
                            Ale czemu jestes taki tajemniczy , czytales wczesniej facet chce kupic taki sprzet to sie dopytuje.
                            Nie rozumiem po co takie podchody
                            podpis...

                            Komentarz

                            • Jac
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 4813

                              #89
                              Zamieszczone przez SimOn!
                              Ale czemu jestes taki tajemniczy , czytales wczesniej facet chce kupic taki sprzet to sie dopytuje.
                              Nie rozumiem po co takie podchody
                              Ja nie handluje sprzetem i sie tym nie zajmuje, mam dojscie do jakiegos dystrybutora, hurtowni i teraz jest promocja, jest jeszcze zestaw 350+kit za 3700... chcesz?... hurtownia jest elektroniczna ale maja tez czasami aparaty z gwarancja PL
                              Instagram

                              Komentarz

                              • marlon
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 165

                                #90
                                a wracając do USA...
                                czy w granicach cenowych nowego 350D można znaleźć jakiś używany sprzęt ale klasę (albo i kilka klas) wyższy?
                                mile widziane linki


                                Sprzedam: EOS3000 + EF 38-76 1:4.5-5.6

                                Komentarz

                                Pracuję...