Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • agaj666
    Bywalec
    • 2005
    • 172

    #166
    Muflon, ładowarki nie mam bo baterii 2CR5 sie nie ładuje....a szkoda.Za to mam ładowarke do paluszków AA i AAA.
    Mam analoga EOS 5 wiec sam rozumiesz
    Tu była zakazana reklama

    Nie podoba Ci się mój styl jazdy?
    Zejdź z chodnika !!!

    Komentarz

    • muflon
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 6763

      #167
      Zamieszczone przez agaj666
      Nie chce bo mnie na to nie stac ale jak kogos stac to czemu nie?Są ludzie wielkiego serca....GDZIE???????????
      Dolaczam sie do pytania ;-)
      Zamieszczone przez agaj666
      Nie pamietam kto ale ktos napisal ze dres i komputer nie chodza w parze. Wolnego kolego.Lubie chodzic w dresie,nie cierpię gajerkow i krawatow.
      Hmm, jest takie piekne stwierdzenie, ktore zawsze przytaczam (bo sam tez lubie chodzic w dresach ;-) ): "Dres to nie ubior. Dres to stan umyslu." :-)

      Muflon, ładowarki nie mam bo baterii 2CR5 sie nie ładuje....a szkoda.Za to mam ładowarke do paluszków AA i AAA.
      Ale w 1D ladowarka jest integralna czescia zestawu, bez ktorej aparat jest praktycznie bezuzyteczny! Paluszki rzeczywiscie mozesz kupic na kazdym rogu, ale naladowanych baterii do 1D jakos jeszcze nie widzialem...
      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

      Komentarz

      • agaj666
        Bywalec
        • 2005
        • 172

        #168
        To w tej szwajcarii nie macie baterii do 1d w kioskach?Co to za kraj???U nasz w kazdem lidlu i biedronce są takie zestawy w nieustających promocjach.Biedaku...........ale ci sie trafiło
        I jest jak widzę nas już dresiarzy 2-óch
        Zgodnie z Barejowską logiką jesteśmy równiez pijakami i złodziejami
        I tak 3mać.
        Tu była zakazana reklama

        Nie podoba Ci się mój styl jazdy?
        Zejdź z chodnika !!!

        Komentarz

        • kocis
          Początki nałogu
          • 2005
          • 472

          #169
          Zamieszczone przez agaj666
          Jak coś sprzedaję na allegro i nie chce mi się robic fotek to po prostu kopiuje je z innych aukcji i wklejam....To samo robię z opisami modyfikując je w/g własnych potrzeb.
          To znaczy, że kradniesz! A jak się sam przyznajesz do tego że jesteś dresem to wszystko jasne!
          A twój podpis, to tłumacząc na nasze, Dymitr Samozwaniec Szatan , uważaj szybko zejdziesz!
          Ostatnio edytowany przez kocis; 1467.
          300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

          Komentarz

          • agaj666
            Bywalec
            • 2005
            • 172

            #170
            Nie kradnę.Jeżeli jest zastrzezenie ze nie wolno korzystac z fotek to nie korzystam.To nie jest złodziestwo.
            Zaraz chyba zejdę, bo muszę iśc do piwnicy po choinkę.......ale wrócę.......po północy..........
            Tu była zakazana reklama

            Nie podoba Ci się mój styl jazdy?
            Zejdź z chodnika !!!

            Komentarz

            • Driver
              Zablokowany
              • 2005
              • 786

              #171
              Zamieszczone przez muflon
              W kwestii formalnej: masz zewn. battery pack? Bo mi glownie to wskazuje na reportera.

              .

              Ja mam :razz: :razz:

              Komentarz

              • Tomasz1972
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 3042

                #172
                Znalazłem dzisiaj taką "perełkę"

                Komentarz

                • Robson01
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1574

                  #173
                  Wszystkie jego aukcje (obecne) to testy, tylko nie mogę doczytać czego ???
                  Canon
                  Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                  Komentarz

                  • lolek
                    Dopiero zaczyna
                    • 2005
                    • 23

                    #174
                    ja pytałem gościa za ile sprzeda i powiedział ze taniej niż za 5800 nie odda..a ja za namową muflona sprzedałem swojego za 2800...teraz troszke mi go szkoda.a gość co go kupił szczęśliwy jak nie wiem co.....

                    Komentarz

                    • lolek
                      Dopiero zaczyna
                      • 2005
                      • 23

                      #175
                      agaj666 oni tu ze wszystkich robią głupków..oni sa naj naj naj .a wszyscy inni są beee

                      Komentarz

                      • Tomasz1972
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 3042

                        #176
                        Zamieszczone przez Robson01
                        Wszystkie jego aukcje (obecne) to testy, tylko nie mogę doczytać czego ???
                        test wystawiania komentarzy :-)

                        Komentarz

                        • McKane
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 2015

                          #177
                          Dostalem odpowiedz od allegro.

                          "Witam,

                          Dziękuję za wiadomość.

                          Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji. W związku z naruszeniem zasad serwisu Allegro przez tego Użytkownika podjęliśmy odpowiednie działania mające na
                          celu jej wyjaśnienie.

                          Jednocześnie pragnę Pana poinformować, że w przypadku stwierdzenia naruszenia zasad, w zależności od jego skali, charakteru i innych okoliczności
                          stosujemy jedną z następujących sankcji: oficjalne ostrzeżenie, usunięcie aukcji/przedmiotu bądź czasowe lub bezterminowe zawieszenie konta Użytkownika.

                          Jeżeli w przyszłości napotka Pan aukcje budzące wątpliwości, proszę skorzystać z opcji "Zgłoś naruszenie zasad" (znajdującej się po prawej stronie belki z
                          nazwą aukcji) lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, który można odnaleźć na stronie:



                          Serdecznie pozdrawiam,
                          Michał Aleksander
                          Zespół Allegro
                          http://www.allegro.pl"

                          Jak widac zajeli sie sprawa.
                          http://www.bykom-stop.avx.pl/

                          Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

                          Komentarz

                          • Silent Planet
                            Uzależniony
                            • 2004
                            • 832

                            #178
                            Przecież to "standard z automatu".
                            is SILENCE
                            "Enjoy the silence."
                            ---
                            Wróciłem...!
                            analog & digital / black & white / calm & easy...

                            Komentarz

                            • McKane
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 2015

                              #179
                              Zamieszczone przez Silent Planet
                              Przecież to "standard z automatu".
                              "Witamy,

                              Dziękujemy za kontakt z obsługą Użytkowników Allegro. Ta wiadomość jest generowana automatycznie i oznacza, że przed chwilą otrzymaliśmy e-mail od Ciebie.

                              Na pewno zależy Ci na szybkiej reakcji, dlatego nasz konsultant postara się odpowiedzieć w najbliższym czasie (na ogół nie dłużej niż 48-72 godzin)."

                              To jest odpowiedz z automatu. Tamta jest po prostu wedlug szablonu jakiegos ale napewno nie z automatu. Aukcje zostaly usuniete wiec o zadnych automatach nie ma juz w tym wypadku mowy.
                              http://www.bykom-stop.avx.pl/

                              Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

                              Komentarz

                              • Silent Planet
                                Uzależniony
                                • 2004
                                • 832

                                #180
                                Zgłoś inną aukcję i dostaniesz taki sam mail.
                                is SILENCE
                                "Enjoy the silence."
                                ---
                                Wróciłem...!
                                analog & digital / black & white / calm & easy...

                                Komentarz

                                Pracuję...