Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Robson01
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1574

    #2896
    Kto zrozumiał w całości wypowiedź Canona Fan ręka w górę.
    Ja - przyznaję - słabo to ogarniam.
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    Komentarz

    • koy
      Bywalec
      • 2007
      • 108

      #2897
      Chyba miał straszny natłok myśli w głowie i chciał to wszystko z siebie wyrzuci. A kto by się przejmował kropkami czy przecinkami. To jest internet, tutaj wszystko wolno

      Komentarz

      • photolo
        Coś już napisał
        • 2009
        • 70

        #2898
        A kolega to może z Nigerii???







        Zamieszczone przez Canona Fan
        jestescie załośni jak hienny dawaja wam pozywke a wy walicie na serial argentynski czytacie negatywy czynie bo ludzie sa jak szarancza a Pan MMM czy on cos ma do powiedzenia wątpie sam uwikłany jest w swoje machinery i czy do konca czysto czy koledzy moga powiedziec nieoszukał nas ?? widzicie date zakupu gosc kupil miech temu obliczyl sobie 45 dni niewiadomo jak skoro wszyscy dostawaja do max 2 miechow a co z innymi pozytywami co dostawaja w czasie ? szczesciarze fotojapan skoczyli po 3 miesiacach a on wali jus od roku czasu i jedzie dalej co gorsza negaty kasuja sie jak to robi ? ? oszukuje hmmm a co wy drobni ciulacze powiecie wiekszosc z was niema kasy nawet na lampe 580 za 1,5k a co dopiero sprzet za 5 k i wszyscy co opisuja te bzdury to sa nowo zalogowane hieny czyzby konkurencja która niezarabia kupujac 5 dm || za 7k a sprzedaje za 8,4k czy to jest fer a jak dzwonisz np do fotoit lub foto ive prosisz o 100 zł rabatu mówia ci ze oni sami maja 100 zł zysku na tym smiech ludzie 5d np kosztowal przed wakacjami 7,3 a teraz ile 8,4 k i kupuja boo co sprzet maja od reki a hieny na was zarabiaja a otc gosc nie stawia sprawe jasno kupujesz czekasz i po co pisza na komentarz tylko dla wytrwałych by kupił jakis mlokos co chce sprzet za 5 dni zenada rozpisujcie sie dalej serial trwa ciekawe keidy wam sie skonczom odcinki na zalogowanie sie i opisywanie głupot . pzdr haj live ... czy jakos tak

        Komentarz

        • Handelson
          Uzależniony
          • 2009
          • 789

          #2899
          Zamieszczone przez photolo
          A kolega to może z Nigerii???
          Kolega to pewnie zakamuflowany OTC Poznan

          Komentarz

          • copyman
            Coś już napisał
            • 2008
            • 51

            #2900
            Nie noooo ! Bełkot nieziemski !

            Komentarz

            • artd4
              Początki nałogu
              • 2007
              • 307

              #2901
              Czy moze mi ktoś pokazać negatyw OTC_poznań za nie otrzymanie towaru?
              Nie jest ważne dla Panów co jest uczciwie napisane na aukcji?
              Chcesz taniej-musisz poczekać
              Myśle o kupnie aparatu od OTC_poznań,choć szukam raczej używki
              Dla mnie (jako dla kupującego nie jest ważne czy sprzedajacy płaci podatki ,czy nie.Czy wystawia fakture w dzień zakupu czy po dwóch tygodniach
              Ważne jest to. że pisze o tym czekaniu na sprzet i fakture lojalnie.

              "Przecież nie jestem taki głupi by płacić 2 tysie drożej.To musi być oszustwo"-myślą Ci co są lekko wściekli, że za cene zapłaconą w sklepie mogliby u OTC_poznań kupić do aparatu jeszcze lampe,lub szkło.

              Wszyscy znamy tego sprzedawce.Jego wady i zalety.
              Myśle ze jednak jest uczciwy.
              Przy takich warunkach negatyw za niedostarczony towar to koniec biznesu.
              Zgadzam sie, że jest to aukcja dla ludzi z żelaznymi nerwami
              Ryzykowna?Jak każda ,dopóki sprzęt nie bedzie na stole
              Ja jednak nie nazwałbym tego sprzedawce oszustem...
              Zaawansowany NIE FANATYK !!!
              2x dSLR ()

              Komentarz

              • smegool
                Bywalec
                • 2009
                • 100

                #2902
                [QUOTE=artd4;857314]Czy moze mi ktoś pokazać negatyw OTC_poznań za nie otrzymanie towaru?

                Tak, pierwszy na liście.

                "Wielki negatyw,unikać jak ognia wszelkich kontaktów z tym panem,na dzień dzisiejszy czuję się oszukany!Zakupu dokonałem 3.07,dziś mija 48dni.Praktycznie zero kontaktu,cały czas zwodzenie i obietnice.Kieruje sprawę do Allegro i na policję !"

                Raczej nie wygląda by otrzymał, co zamówił.
                Zaginiona szukajka: http://maciejko.net/cbsearch/

                Tak, uprawiam onanizm sprzętowy. :P

                Komentarz

                • Krzychu
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 3611

                  #2903
                  Zamieszczone przez artd4
                  Czy moze mi ktoś pokazać negatyw OTC_poznań za nie otrzymanie towaru?
                  Nie jest ważne dla Panów co jest uczciwie napisane na aukcji?
                  Chcesz taniej-musisz poczekać
                  Myśle o kupnie aparatu od OTC_poznań,choć szukam raczej używki
                  Dla mnie (jako dla kupującego nie jest ważne czy sprzedajacy płaci podatki ,czy nie.Czy wystawia fakture w dzień zakupu czy po dwóch tygodniach
                  Ważne jest to. że pisze o tym czekaniu na sprzet i fakture lojalnie.
                  Ale czytasz w ogóle co ludzie piszą ? Gość pisze że dostarczy w dwa tygodnie a dostarcza po czterech - w między czasie masz utopione kilka tysięcy pln , siedzisz i się denerwujesz...
                  Poza tym nie obchodzi Cie czy płaci podatki - od złodziei też kupujesz i nie obchodzi Cie pochodzenie ? Przez takie zachowania w tym kraju będzie zawsze syf...
                  Pozdrowienia,
                  KZ
                  KZ Aviation Photography

                  Komentarz

                  • photolo
                    Coś już napisał
                    • 2009
                    • 70

                    #2904
                    Zamieszczone przez artd4
                    Czy moze mi ktoś pokazać negatyw OTC_poznań za nie otrzymanie towaru?
                    Nie jest ważne dla Panów co jest uczciwie napisane na aukcji?
                    Chcesz taniej-musisz poczekać
                    Myśle o kupnie aparatu od OTC_poznań,choć szukam raczej używki
                    Dla mnie (jako dla kupującego nie jest ważne czy sprzedajacy płaci podatki ,czy nie.Czy wystawia fakture w dzień zakupu czy po dwóch tygodniach
                    Ważne jest to. że pisze o tym czekaniu na sprzet i fakture lojalnie.

                    "Przecież nie jestem taki głupi by płacić 2 tysie drożej.To musi być oszustwo"-myślą Ci co są lekko wściekli, że za cene zapłaconą w sklepie mogliby u OTC_poznań kupić do aparatu jeszcze lampe,lub szkło.

                    Wszyscy znamy tego sprzedawce.Jego wady i zalety.
                    Myśle ze jednak jest uczciwy.
                    Przy takich warunkach negatyw za niedostarczony towar to koniec biznesu.
                    Zgadzam sie, że jest to aukcja dla ludzi z żelaznymi nerwami
                    Ryzykowna?Jak każda ,dopóki sprzęt nie bedzie na stole
                    Ja jednak nie nazwałbym tego sprzedawce oszustem...
                    Witaj! A czy możesz pokazać mi komentarz pozytywny dla otc_poznan wystawiony za zakup Canon'a 5D MkII? Według mnie mechanizm jest prosty: człowiek zbiera zamówienia na konkretne przedmioty, ludzie wpłacają mu pieniądze, którymi jak widać może swobodnie operować przez dwa miesiące (tyle to trwa w praktyce): giełda, lokaty itp. itd. - nie obchodzi mnie to bo to nie mój biznes. Przychodzi ostateczny czas rozliczenia się z klientem i... teraz wszystko zależy co zamówiłeś, jeżeli zamówiłeś coś co jest osiągalne na rynku w cenie zbliżonej do obiecanej typu: telewizor, Canon EOS 7D, SONY A850 - facet wywiązuje się z tego, jeżeli coś jest nieosiągalne lub osiągalne w cenie dla niego nie korzystnej klient dostaje zwrot gotówki, która była obracana przez dwa miesiące. Jakie są źródła zaopatrzenia - nie wiem, ale z tym też może być różnie... jakiś czas temu kiedy wystawiałem powystawowego 5D MkII + BG-E6 dostałem e-mail'a o mniej więcej takiej treści: "za body daję od ręki 5000zł, sprawa pilna, potrzebuję dla klienta, odbiór osobisty mam do Pana niedaleko, proszę o szybką odpowiedź", oczywiście nic z tego nie wyszło bo nie zgodziłem się na cenę, komplet poszedł za bodajże 7200zł, nie mam żadnej pewności, że to był otc_poznan, ale tak czasami wygląda poszukiwanie sprzętu dla klienta i nie był to przypadek odosobniony... Co do komentarzy... po dwóch miesiącach czekania znika możliwość wystawienia komentarza i jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić to nie wystawi, inni nie wystawią bo są szczęśliwi, że dostali zwrot gotówki i nic więcej już ich nie obchodzi, chcą o sprawie jak najszybciej zapomnieć, nie chcą też mieć na swoim koncie negatywa odwetowego... Sorry, ale powtórzę to co już raz napisałem w tym wątku: sprzedający, który kategorycznie nie zgadza się na odbiór osobisty tudzież w zamian na wysłanie towaru paczką za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości przy odbiorze dla mnie nie istnieje!!! I na Twoim miejscu nie dodawałbym sobie tudzież innym animuszu stwierdzeniami typu: "Zgadzam sie, że jest to aukcja dla ludzi z żelaznymi nerwami" Chcesz bawić się w takie gierki - Twoja sprawa, ale nie namawiaj innych, w takich sytuacjach lepiej zniechęcać niż zachęcać - przynajmniej nie będziesz miał nikogo na sumieniu. Moim zdaniem cała zabawa potrwa do czasu utraty płynności finansowej przez otc_poznan, a kiedy to nastąpi? - oby (dla dobra kupujących) w ogóle, ale wystarczy ciut większe wahnięcie kursów walut i może być tak: http://allegro.pl/show_user.php?sear...szmasz&p=1&p=0 - słynny z telewizji temat z Trójmiasta (też aparaty fotograficzne). Moim zdaniem 12 komentarzy negatywnych i 23 neutrane na 330 wszystkich to nie jest bilans dobrze rokujący na przyszłość, wliczając w to, że 11 komentarzy otc_poznan dostał za aukcje, na których coś kupił wychodzi na to, że na 330 komentarzy czystych pozytywów za sprzedaż jest 284, teraz trzeba by sięgnąć w historię i zobaczyć ile z tych 284 komentarzy jest za poważny sprzęt, a ile za bibeloty typu np. karty pamięci itp. - od razu na myśl przychodzi mi inny "sławny" sprzedający z Kuźni Raciborskiej, który pozytywne komentarze nabija za masową sprzedaż galanterii fotograficznej, a prawie każda poważniejsza transakcja (typu aparat) kończy się negatywem lub komentarzem neutralnym, który de facto powinien być negatywem bo skoro ktoś pisze np. "Otrzymałam przedmiot który nie był obiektem mojej licytacji. Wylicytowałam aparat z przebiegiem 16 000 tysięcy zdjęci a przynajmiej tak było po wcześniejszym zapytaniu sprzedajaego... a o trzymałam aparat z przebiegiem ponad 50 000 tysięcy". to... no właśnie... To tyle w temacie otc_poznan, każdy ma swój rozum i używając go wydaje swoje pieniądze jak chce... Pozdrawiam, photolo.

                    Komentarz

                    • artd4
                      Początki nałogu
                      • 2007
                      • 307

                      #2905
                      No dobrze
                      Może macie racje
                      Broń Boże niech nikt mojego poprzedniegp wpisu nie traktuje jako zachęty do kupna
                      Od pilnowania czy firma płaci podatki czy nie są specjalne organy
                      Przekracza terminy to fakt,ale jednak wysyła nowy towar
                      Każdy ma własny rozum...
                      Jakoś nie moge przyznać że to oszust.
                      Zaawansowany NIE FANATYK !!!
                      2x dSLR ()

                      Komentarz

                      • Handelson
                        Uzależniony
                        • 2009
                        • 789

                        #2906
                        Zamieszczone przez artd4
                        Dla mnie (jako dla kupującego nie jest ważne czy sprzedajacy płaci podatki ,czy nie...
                        A dla mnie jest ważne żeby kupować od uczciwych ludzi. Inaczej najlepiej iść do pasera i kupić kradziony. Wyjdzie na pewno najtaniej.

                        Komentarz

                        • axk
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2027

                          #2907
                          Zamieszczone przez photolo
                          Co do komentarzy... po dwóch miesiącach czekania znika możliwość wystawienia komentarza...
                          A to ciekawe. Mnie udało się wystawić kilka komentarzy pomimo że od zakończenia poszczególnych aukcji minęło już ponad 5 miesięcy.
                          EOS + Speedlite

                          Komentarz

                          • AMMarshall
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 671

                            #2908
                            Zamieszczone przez photolo
                            (...) Co do komentarzy... po dwóch miesiącach czekania znika możliwość wystawienia komentarza i jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić to nie wystawi, inni nie wystawią bo są szczęśliwi, że dostali zwrot gotówki i nic więcej już ich nie obchodzi, chcą o sprawie jak najszybciej zapomnieć, nie chcą też mieć na swoim koncie negatywa odwetowego...(...)
                            Zamieszczone przez axk
                            A to ciekawe. Mnie udało się wystawić kilka komentarzy pomimo że od zakończenia poszczególnych aukcji minęło już ponad 5 miesięcy.
                            ...axk, wystawiłeś bo należysz to tych którzy potrafią.
                            Adam Marczak Marshall
                            Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

                            Komentarz

                            • Canona Fan
                              Zablokowany
                              • 2010
                              • 8

                              #2909
                              otc- rulezzzzz

                              a mnie sie wydaje ze i tak niemacie racji i tak bo skoro sa płatności allegro i zasady znane kupujesz taniej czekasz ? a kto pisze ze nerwy maja komus wysiasc skoro jasno pisze u goscia ze max 45 dni roboczych opoznienia na czym musi zarabiac tak nikt juz nierobi prezentów jak japan foto a on był tylko 3 miesiace wiec piramidka szybko w łeb wziela a pozatym sie pytam po co sa płatności allegro i skoro ktos kupuje tak tv za 5 k i placi poprzez allegro to po co wali negat skoro i tak kase odzyska apozatym jest opisane ze kasa wracana lub wysylka innego modelu i wiekszośc z tych negatów jest anulowana jakby niepatrzec wiec kasa lub sprzet dociera a w przypadku oszstwa idzie seria za seria i gosc znika lacznie z nim kontakt emaile i nieodbeiranie telefonów wiec na co pismaki wam tu ta wielka opowiesc o otc z tego co wiem bo lukam to all sprzedał w ciagu 2 dni 3 szt apratów i zgadnijcie jakich canon :-) he loża szyderców stoi dla was otworem pzdr...
                              aa i dla tych co ustawiaja mnie jako otc niesadze zebym był wlascicielem konta i pisal tu takie banialuki bardziej probował bym wyszyscic to all a pozatym czy wy sadzicie naprawde ze otc_poznan niewiem o tym forum i nieczyta tego co piszecie ,a czy przyszlo wam do głowy ze jesli to jest legalne i naprawde zarabia to ze jak gośc złapie wiatr w zagle to moze maw zarzucić uprawianie czarnego PR a w necie slad zostawia każdy .....

                              Komentarz

                              • MC_
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 3444

                                #2910
                                Ciężko zrozumieć ten bełkot.

                                Komentarz

                                Pracuję...