Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pawciolbn
    Uzależniony
    • 2010
    • 653

    #3781
    Zamieszczone przez jaceksw
    Ma jeszcze iPhone'a 4G za 500.

    J.
    Po przemianowaniu cen na Euro i pomnożeniu przez cene 1EU wychodzi tak jak w powinno.
    5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

    Komentarz

    • Bangi
      Moderator
      • 2010
      • 5117

      #3782
      Zamieszczone przez dinderi
      Taka sytuacja jest możliwa w przypadku, jeśli pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie w wyniku pomyłki operatora bankowego (czyt. systemu). Osoba sprawdzająca operacje automatyczne może wycofać taką wpłatę. Powinno jednak być to wyjaśnione, chociażby w historii rachunku
      dokładnie, a do tego niezgodne z prawem. tak naprawdę w sytuacji gdy otrzymamy przez pomyłkę czyjś przelew (czytaj ktoś się pomylił i przelał na nasze konto) to tylko dzięki naszej uprzejmości taki "poszkodowany" może sprawę szybko załatwić, a bank bez naszej zgody nie ma prawa sam pobrać pieniędzy, z kolei jak nie jesteśmy uprzejmi to "poszkodowany" może żadać zwrotu w ostateczności sądowo, na podstwie przepisów o bezpodstwnym wzbogaceniu:cool:
      SAMOLOTY CB
      SAMOLOTY lotnictwo.net
      SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

      Komentarz

      • Staszku
        • 2010
        • 7

        #3783
        Jeśli mogę zapytać, co sądzicie o: http://allegro.pl/canon-ef-400-2-8-l...553899960.html
        Nic nie wiadomo na temat numerów i daty produkcji, historii sprzętu i użytkowników. Osoba sprzedająca ma co prawda 80 komentarzy, ale z tego tylko 5 ze sprzedaży, zaś ostatnie aukcje dotyczyły przedmiotów po 1 zł. Najbardziej obawiam się w takich przypadkach, żeby nie trafić na "ciepły towar".

        Komentarz

        • gavin
          Pełne uzależnienie
          • 2010
          • 1339

          #3784
          Spytaj sprzedawcę o szczegóły - papierki i numer seryjny

          Komentarz

          • Piotr1
            Coś już napisał
            • 2008
            • 52

            #3785
            Zamieszczone przez Staszku
            Nic nie wiadomo na temat numerów i daty produkcji, historii sprzętu i użytkowników. Osoba sprzedająca ma co prawda 80 komentarzy, ale z tego tylko 5 ze sprzedaży, zaś ostatnie aukcje dotyczyły przedmiotów po 1 zł. Najbardziej obawiam się w takich przypadkach, żeby nie trafić na "ciepły towar".
            Twój problem rozwiązało Allegro ;-)

            Komentarz

            • Jago
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1502

              #3786
              Tutaj poszedł trochę po bandzie: http://allegro.pl/canon-ef-70-300mm-...552115895.html z kosztami dostawy
              C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

              Komentarz

              • Sunders
                Pełne uzależnienie
                • 2009
                • 2746

                #3787
                W zasadzie to mógłby się tymi kosztami dostawy zadowolić, a obiektyw dać już gratis
                http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

                Komentarz

                • Varite
                  • 2011
                  • 1

                  #3788
                  A co sądzicie o tych dwóch aukcjach, warto?

                  Przy pierwszej przebieg to prawie 6 tysięcy zdjęć


                  I druga:


                  Szkoda, że nie mogę sprawdzić rzeczywistego przebiegu tak jak w Nikonach za pomocą Opandy, tylko musiałabym uwierzyć na słowo sprzedającym...

                  To byłaby moja pierwsza lustrzanka, na razie nie chcę za dużo inwestować, tylko ćwiczyć aż do znudzenia manual

                  Komentarz

                  • Las3k
                    Bywalec
                    • 2010
                    • 163

                    #3789
                    Możesz sprawdzić, są programy do tego, np. EosInfo.
                    C40D + C18-55 IS + C70-200/2.8L + S8mm + C50/1.8 + Kenko x1.4 + Di622 + jakiś statyw mały i duży, UVki, polar, 200AW itd. :wink:

                    Komentarz

                    • tombas
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2195

                      #3790
                      Zamieszczone przez Varite
                      A co sądzicie o tych dwóch aukcjach, warto?

                      Przy pierwszej przebieg to prawie 6 tysięcy zdjęć


                      I druga:


                      Szkoda, że nie mogę sprawdzić rzeczywistego przebiegu tak jak w Nikonach za pomocą Opandy, tylko musiałabym uwierzyć na słowo sprzedającym...

                      To byłaby moja pierwsza lustrzanka, na razie nie chcę za dużo inwestować, tylko ćwiczyć aż do znudzenia manual
                      tego sprzętu raczej się nie katuje, wiec przebiegi mogą byc realne, kupuj i ciesz sie lustrem
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Zamieszczone przez Las3k
                      Możesz sprawdzić, są programy do tego, np. EosInfo.
                      w 400d także, człowiek uczy sie całe życie
                      Ostatnio edytowany przez tombas; 6231. Powód: Automerged Doublepost
                      Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                      (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                      Komentarz

                      • bernard78
                        Bywalec
                        • 2010
                        • 187

                        #3791


                        pewnie pomyłka z tymi kosztami....

                        ale jednak ktoś go kupił :-D
                        Canon 7D mk II + TAMRON 17-50 2.8 VC + C24-105 4 L IS + C70-200 2.8LIS + SIGMA 100-300/4 DG + SIGMA 50/1.4 EX DG + 50/1.8II + SIGMA x1.4 APO + Manfrotto 055XPROB + Manfrotto 804RC2
                        SZUKAJKA Canon-Board

                        Komentarz

                        • Jago
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 1502

                          #3792
                          Zamieszczone przez bernard78
                          http://allegro.pl/canon-ef-70-300mm-...552115895.html

                          pewnie pomyłka z tymi kosztami....

                          ale jednak ktoś go kupił :-D
                          Z ewentualnych kosztów transportu na pewno zrezygnował :wink:
                          C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

                          Komentarz

                          • dinderi
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 3028

                            #3793
                            Z forumowej giełdy: http://canon-board.info/showthread.php?t=75300

                            24-70 f/2.8 IS - szkło które istnieje tylko w marzeniach pt. użytkowników

                            3 miesiące po gwarancji, ale wszystkie papiery się "pogubiły".

                            "Ostatnio rzadko" używany, ale cena 2950 zł.
                            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                            ---Moje zdjecia na FB---

                            Komentarz

                            • tombas
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 2195

                              #3794
                              Zamieszczone przez dinderi
                              Z forumowej giełdy: http://canon-board.info/showthread.php?t=75300

                              24-70 f/2.8 IS - szkło które istnieje tylko w marzeniach pt. użytkowników

                              3 miesiące po gwarancji, ale wszystkie papiery się "pogubiły".

                              "Ostatnio rzadko" używany, ale cena 2950 zł.
                              napisałem do kupującego pm, że go kupuje, i nawet nie chce się targować
                              Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                              (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                              Komentarz

                              • xxkomarxx
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1456

                                #3795
                                Czyżby prototyp.

                                Komentarz

                                Pracuję...