Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
-
dokładnie, a do tego niezgodne z prawem. tak naprawdę w sytuacji gdy otrzymamy przez pomyłkę czyjś przelew (czytaj ktoś się pomylił i przelał na nasze konto) to tylko dzięki naszej uprzejmości taki "poszkodowany" może sprawę szybko załatwić, a bank bez naszej zgody nie ma prawa sam pobrać pieniędzy, z kolei jak nie jesteśmy uprzejmi to "poszkodowany" może żadać zwrotu w ostateczności sądowo, na podstwie przepisów o bezpodstwnym wzbogaceniu:cool:Komentarz
-
Jeśli mogę zapytać, co sądzicie o: http://allegro.pl/canon-ef-400-2-8-l...553899960.html
Nic nie wiadomo na temat numerów i daty produkcji, historii sprzętu i użytkowników. Osoba sprzedająca ma co prawda 80 komentarzy, ale z tego tylko 5 ze sprzedaży, zaś ostatnie aukcje dotyczyły przedmiotów po 1 zł. Najbardziej obawiam się w takich przypadkach, żeby nie trafić na "ciepły towar".Komentarz
-
-
Twój problem rozwiązało Allegro ;-)Nic nie wiadomo na temat numerów i daty produkcji, historii sprzętu i użytkowników. Osoba sprzedająca ma co prawda 80 komentarzy, ale z tego tylko 5 ze sprzedaży, zaś ostatnie aukcje dotyczyły przedmiotów po 1 zł. Najbardziej obawiam się w takich przypadkach, żeby nie trafić na "ciepły towar".Komentarz
-
Tutaj poszedł trochę po bandzie: http://allegro.pl/canon-ef-70-300mm-...552115895.html z kosztami dostawy
C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 LKomentarz
-
W zasadzie to mógłby się tymi kosztami dostawy zadowolić, a obiektyw dać już gratis
Komentarz
-
A co sądzicie o tych dwóch aukcjach, warto?
Przy pierwszej przebieg to prawie 6 tysięcy zdjęć
I druga:
Szkoda, że nie mogę sprawdzić rzeczywistego przebiegu tak jak w Nikonach za pomocą Opandy, tylko musiałabym uwierzyć na słowo sprzedającym...
To byłaby moja pierwsza lustrzanka, na razie nie chcę za dużo inwestować, tylko ćwiczyć aż do znudzenia manual
Komentarz
-
Możesz sprawdzić, są programy do tego, np. EosInfo.C40D + C18-55 IS + C70-200/2.8L + S8mm + C50/1.8 + Kenko x1.4 + Di622 + jakiś statyw mały i duży, UVki, polar, 200AW itd. :wink:Komentarz
-
tego sprzętu raczej się nie katuje, wiec przebiegi mogą byc realne, kupuj i ciesz sie lustremA co sądzicie o tych dwóch aukcjach, warto?
Przy pierwszej przebieg to prawie 6 tysięcy zdjęć
I druga:
Szkoda, że nie mogę sprawdzić rzeczywistego przebiegu tak jak w Nikonach za pomocą Opandy, tylko musiałabym uwierzyć na słowo sprzedającym...
To byłaby moja pierwsza lustrzanka, na razie nie chcę za dużo inwestować, tylko ćwiczyć aż do znudzenia manual

!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
w 400d także
, człowiek uczy sie całe życie
Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
(R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)Komentarz
-
pewnie pomyłka z tymi kosztami....
ale jednak ktoś go kupił :-DCanon 7D mk II + TAMRON 17-50 2.8 VC + C24-105 4 L IS + C70-200 2.8LIS + SIGMA 100-300/4 DG + SIGMA 50/1.4 EX DG + 50/1.8II + SIGMA x1.4 APO + Manfrotto 055XPROB + Manfrotto 804RC2
SZUKAJKA Canon-BoardKomentarz
-
Z ewentualnych kosztów transportu na pewno zrezygnował :wink:http://allegro.pl/canon-ef-70-300mm-...552115895.html
pewnie pomyłka z tymi kosztami....
ale jednak ktoś go kupił :-DC R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 LKomentarz
-
Z forumowej giełdy: http://canon-board.info/showthread.php?t=75300
24-70 f/2.8 IS - szkło które istnieje tylko w marzeniach pt. użytkowników
3 miesiące po gwarancji, ale wszystkie papiery się "pogubiły".
"Ostatnio rzadko" używany, ale cena 2950 zł.
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
napisałem do kupującego pm, że go kupuje, i nawet nie chce się targowaćZ forumowej giełdy: http://canon-board.info/showthread.php?t=75300
24-70 f/2.8 IS - szkło które istnieje tylko w marzeniach pt. użytkowników
3 miesiące po gwarancji, ale wszystkie papiery się "pogubiły".
"Ostatnio rzadko" używany, ale cena 2950 zł.
Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
(R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)Komentarz
-
Komentarz