Fakt, sprzedać zestaw ogólnie jest ciężko, może jeszcze body + 1 obiektyw się uda, ale taki komplet?
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
-
W sumie kupiłbym tą jedynkę za 2,5 zł ;-)I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce itKomentarz
-
Bajka, biore : Dcanon 1m2 dwie baterie ładowarka drobne zadrapania 80tys przebiegu 2,5zł
Damn, Merde mnie ubiegl
Komentarz
-
-
Gosciu chyba chce sprzedać pojedynczo i poza alledrogo bo powystawial osobne ceny na każdy element5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6
, C430EX, YN-600EX-RT...i kit 
Komentarz
-
ja też, niech stracę
dokładnie, albo potraktował aukcję jako słup ogłoszeniowy albo po prostu gość nie za bardzo rozeznaje się w zasadach panujących na allegro. widać, że za wiele nie sprzedaje. a ludzie lubią się mylić niestety.
przykładowo: szukam obecnie netbooka i podglądam aukcje m.in. acer aspire one D257 - pech chciał, że te netbooki są w promocji w TP SA za przedłużenie neostrady, więc jest ich wysyp na alledrogo. problem w tym, że D257 ma różne wersje i wyposażenie, a model 'TP SA' to najbiedniejsza wersja - bez BT, bez 3G, z małym dyskiem, połową pamięci i połową baterii (3-cell zamiast 6-cell). a ludzie wszędzie wypisują, że bateria jest 6-cell (8h), mimo, że nawet na fotkach widać 3-cell (4h). i co z nimi zrobić?
mylą się czy oszukują?
przykład:
czasami mam ochotę kupić coś takiego i potem - zgodnie z opisem - poprosić o gratisowe dosłanie właściwej 6-komorowej baterii
pozdro.,
m.
__________________
Komentarz
-
Tam się pojawiają sprzeczne informacje - raz piszą, że 3-komorowa, a pod spodem że 6-komorowa. Co ciekawe, przy obu podano czas pracy do 8 godzin.
Efekt byle jakiego przygotowania opisu na zasadzie copy-paste z sieci.I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce itKomentarz
-
Czasami na ebay są dość atrakcyjne aukcje z Hiszpanii. Czy tam jest rzeczywiście taniej, czy naród jakiś podejrzany?Komentarz
-
-
-
Co do tej aukcji zestawu za 25k wyżej, to już wiele razy widziałem aukcje w których ludzie wystawiali sprzęt jako komplet a w opisie było wyraźnie zaznaczone, że jest możliwość zakupienia sprzętu w dowolnej konfiguracji + podane były ceny za każdą rzecz. Mnie bardziej dziwi taki drobny opis przy takim zestawie
Komentarz
-
Jaki tam "drobny opis", sprzęt jest konkretny i jak ktoś będzie zainteresowany to się zapyta, jest to forma ogłoszenia i tyle.Co do tej aukcji zestawu za 25k wyżej, to już wiele razy widziałem aukcje w których ludzie wystawiali sprzęt jako komplet a w opisie było wyraźnie zaznaczone, że jest możliwość zakupienia sprzętu w dowolnej konfiguracji + podane były ceny za każdą rzecz. Mnie bardziej dziwi taki drobny opis przy takim zestawie
7D+BGE7, 10-22, 24-105L, 100L, 70-200L II, TCx2III, 580II.Komentarz
-
Ja równiez uważam, że należy to potraktować to jako formę ogloszenia.
Nikt normalny nie kupuje sprzętu za 25k wysyłkowo.Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXIIKomentarz
-
Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym:
http://allegro.pl/canon-eos-5d-mark-ii-i1933448152.html ?
Rozumiem, że każdy może dać cenę jaką chce, ale jednak na roznych "okazjach" czesto mozna się przejechać...Komentarz
-
Jest płatność przy odbiorze - trzeba się tylko umówić i kulnąć do Krakowa. BTW: kupując okazyjnie zawsze można się na czymś przejechać
Jestę fotografę
miszcz martwi się o podpisKomentarz
Komentarz