Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • AdaMMus
    Dopiero zaczyna
    • 2005
    • 25

    #4441
    Fakt, sprzedać zestaw ogólnie jest ciężko, może jeszcze body + 1 obiektyw się uda, ale taki komplet?

    Komentarz

    • Merde
      Grzeczny i układny podpis
      • 2008
      • 7756

      #4442
      W sumie kupiłbym tą jedynkę za 2,5 zł ;-)
      I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

      Komentarz

      • Tezet-gdynia
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1283

        #4443
        canon 1m2 dwie baterie ładowarka drobne zadrapania 80tys przebiegu 2,5zł
        Bajka, biore : D

        Damn, Merde mnie ubiegl
        www.tomasz-lis.pl

        Komentarz

        • Em Es
          Zablokowany
          • 2011
          • 394

          #4444
          fakt oryginalny sposób prezentacji

          Komentarz

          • diplo
            Początki nałogu
            • 2005
            • 298

            #4445
            Gosciu chyba chce sprzedać pojedynczo i poza alledrogo bo powystawial osobne ceny na każdy element
            5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

            Komentarz

            • mxw
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2315

              #4446
              Zamieszczone przez Merde
              W sumie kupiłbym tą jedynkę za 2,5 zł ;-)
              ja też, niech stracę


              Zamieszczone przez diplo
              Gosciu chyba chce sprzedać pojedynczo i poza alledrogo bo powystawial osobne ceny na każdy element
              dokładnie, albo potraktował aukcję jako słup ogłoszeniowy albo po prostu gość nie za bardzo rozeznaje się w zasadach panujących na allegro. widać, że za wiele nie sprzedaje. a ludzie lubią się mylić niestety.

              przykładowo: szukam obecnie netbooka i podglądam aukcje m.in. acer aspire one D257 - pech chciał, że te netbooki są w promocji w TP SA za przedłużenie neostrady, więc jest ich wysyp na alledrogo. problem w tym, że D257 ma różne wersje i wyposażenie, a model 'TP SA' to najbiedniejsza wersja - bez BT, bez 3G, z małym dyskiem, połową pamięci i połową baterii (3-cell zamiast 6-cell). a ludzie wszędzie wypisują, że bateria jest 6-cell (8h), mimo, że nawet na fotkach widać 3-cell (4h). i co z nimi zrobić?

              mylą się czy oszukują?

              przykład:


              czasami mam ochotę kupić coś takiego i potem - zgodnie z opisem - poprosić o gratisowe dosłanie właściwej 6-komorowej baterii
              pozdro.,
              m.
              __________________

              Komentarz

              • Merde
                Grzeczny i układny podpis
                • 2008
                • 7756

                #4447
                Tam się pojawiają sprzeczne informacje - raz piszą, że 3-komorowa, a pod spodem że 6-komorowa. Co ciekawe, przy obu podano czas pracy do 8 godzin.
                Efekt byle jakiego przygotowania opisu na zasadzie copy-paste z sieci.
                I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                Komentarz

                • zanzibar
                  Coś już napisał
                  • 2006
                  • 79

                  #4448
                  Czasami na ebay są dość atrakcyjne aukcje z Hiszpanii. Czy tam jest rzeczywiście taniej, czy naród jakiś podejrzany?

                  Komentarz

                  • janmar
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 3468

                    #4449
                    IMHO,kryzys.

                    Komentarz

                    • Em Es
                      Zablokowany
                      • 2011
                      • 394

                      #4450
                      tak , im większy kryzys tym więcej oszustów na aukcjach także na ebayach

                      Komentarz

                      • gadget_zary
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 1046

                        #4451
                        Co do tej aukcji zestawu za 25k wyżej, to już wiele razy widziałem aukcje w których ludzie wystawiali sprzęt jako komplet a w opisie było wyraźnie zaznaczone, że jest możliwość zakupienia sprzętu w dowolnej konfiguracji + podane były ceny za każdą rzecz. Mnie bardziej dziwi taki drobny opis przy takim zestawie

                        Komentarz

                        • OrzelPiotr
                          Początki nałogu
                          • 2009
                          • 350

                          #4452
                          Zamieszczone przez gadget_zary
                          Co do tej aukcji zestawu za 25k wyżej, to już wiele razy widziałem aukcje w których ludzie wystawiali sprzęt jako komplet a w opisie było wyraźnie zaznaczone, że jest możliwość zakupienia sprzętu w dowolnej konfiguracji + podane były ceny za każdą rzecz. Mnie bardziej dziwi taki drobny opis przy takim zestawie
                          Jaki tam "drobny opis", sprzęt jest konkretny i jak ktoś będzie zainteresowany to się zapyta, jest to forma ogłoszenia i tyle.
                          7D+BGE7, 10-22, 24-105L, 100L, 70-200L II, TCx2III, 580II.

                          Komentarz

                          • Bolek02
                            Pełne uzależnienie
                            • 2010
                            • 3225

                            #4453
                            Ja równiez uważam, że należy to potraktować to jako formę ogloszenia.
                            Nikt normalny nie kupuje sprzętu za 25k wysyłkowo.
                            Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

                            Komentarz

                            • Matt_K-K
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 322

                              #4454
                              Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym:
                              http://allegro.pl/canon-eos-5d-mark-ii-i1933448152.html ?

                              Rozumiem, że każdy może dać cenę jaką chce, ale jednak na roznych "okazjach" czesto mozna się przejechać...

                              Komentarz

                              • jacek_73
                                Pełne uzależnienie
                                • 2010
                                • 2587

                                #4455
                                Jest płatność przy odbiorze - trzeba się tylko umówić i kulnąć do Krakowa. BTW: kupując okazyjnie zawsze można się na czymś przejechać
                                Jestę fotografę
                                miszcz martwi się o podpis

                                Komentarz

                                Pracuję...