X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • akustyk
    gajowy
    • 2004
    • 12158

    #691
    Zamieszczone przez Nemeo
    ZAGADKA ?

    Pies bernardyn biegnie z prędkością 10 km/h i niesie pudełko 10 płytek
    DVD o pojemności 4,7 GB każda. Czy będzie on przesyłał dane szybciej niż
    sieć Fast Ethernet (100 Mb/s) na odcinku 8 km?
    teoretycznie nie

    pikusiowi wyjdzie 37,6 GB/h
    FastEthernetowi 45 GB/h

    z tym, ze ta pierwsza wartosc jest praktycznie osiagalna, a ta druga tylko teoretycznie.
    www albo tez flickr

    Komentarz

    • DoMiNiQuE
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 3548

      #692
      Zamieszczone przez akustyk
      teoretycznie nie

      pikusiowi wyjdzie 37,6 GB/h
      FastEthernetowi 45 GB/h

      z tym, ze ta pierwsza wartosc jest praktycznie osiagalna, a ta druga tylko teoretycznie.
      Dokladnie. Pytanie nie uwzglednia spadkow transferow przesylanych na duze odleglosci oraz zmeczenia pikusia na duzych dystansach. Teoria Panie

      Komentarz

      • SenK
        Bywalec
        • 2005
        • 239

        #693
        Pikuś może nie jest szybszy, ale za to Bobik (244km/h :])
        Canon..

        http://senkowski.pl
        https://www.facebook.com/bartlomiej.senkowski

        Komentarz

        • thorin
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1990

          #694
          politycznie po raz tysieczny


          Komentarz

          • SenK
            Bywalec
            • 2005
            • 239

            #695
            a nie wiem czy thorin nie było już.. albo z innego źrógła to mam..
            Canon..

            http://senkowski.pl
            https://www.facebook.com/bartlomiej.senkowski

            Komentarz

            • minek
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1386

              #696
              Pies bernardyn biegnie z prędkością 10 km/h i niesie pudełko 10 płytek
              DVD o pojemności 4,7 GB każda. Czy będzie on przesyłał dane szybciej niż
              sieć Fast Ethernet (100 Mb/s) na odcinku 8 km?
              Jeszcze było pytanie dodatkowe:
              Dlaczego nie stosuje się psów w sieciach komputerowych?

              Pikusiowi wyjdzie około 56GB/h (przebiega 8 km z prędkością 10km/h, czyli to co przeniesie przez godzinę trzeba pomnożyć przez coś większego od jedynki: 10/8)
              Ethernet w praktyce warto podzielić przez niecałe 10 i mamy z megabita megabajt. (tak to już się średnio rozkłada).
              Co daje nie więcej niż 40GB/h dla eternetu.
              A dla przebiec 8km z prędkością 10km/h dla pikusia to pikuś.

              Komentarz

              • KuchateK
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 4895

                #697
                Pikus ma duze pingi
                ...

                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #698
                  Main slot meta gacor OP di SLOT365, savage maxwin tiap hari tanpa AFK. Bocoran RTP live, WD lancar, gas pol push cuan nonstop. Mabar maxwin sekarang!




                  Włoscy prawdziwi męższczyźni.

                  Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                  Komentarz

                  • Gapollo
                    Dopiero zaczyna
                    • 2005
                    • 44

                    #699
                    Zamieszczone przez minek
                    Jeszcze było pytanie dodatkowe:
                    Dlaczego nie stosuje się psów w sieciach komputerowych?

                    Pikusiowi wyjdzie około 56GB/h (przebiega 8 km z prędkością 10km/h, czyli to co przeniesie przez godzinę trzeba pomnożyć przez coś większego od jedynki: 10/8)
                    Ethernet w praktyce warto podzielić przez niecałe 10 i mamy z megabita megabajt. (tak to już się średnio rozkłada).
                    Co daje nie więcej niż 40GB/h dla eternetu.
                    A dla przebiec 8km z prędkością 10km/h dla pikusia to pikuś.
                    1. Przy protokole TCP prędkość transferu Pikusia zminiejsza się 3x.
                    2. Pikuś ma tylko 1 broadcast - szczekanie.
                    A jak już się nauczę robić zdjęcia to kupię sobie analoga...

                    Komentarz

                    • stdanielo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1081

                      #700
                      masakra
                      www.kondereszko.pl
                      https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                      Komentarz

                      • kami74
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1492

                        #701
                        E, tam masakra. Szanująca sie kobieta pracy
                        5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                        MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                        później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                        Komentarz

                        • Nemeo
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1757

                          #702
                          To jest dopiero masakra.

                          Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                          Komentarz

                          • mattnick
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1735

                            #703
                            fotomontaż...
                            30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                            CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                            Komentarz

                            • Nemeo
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1757

                              #704

                              Komentarz

                              • mattnick
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1735

                                #705
                                buahahaha
                                30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                                CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                                Komentarz

                                Pracuję...