X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • akustyk
    gajowy
    • 2004
    • 12158

    #691
    Zamieszczone przez Nemeo
    ZAGADKA ?

    Pies bernardyn biegnie z prędkością 10 km/h i niesie pudełko 10 płytek
    DVD o pojemności 4,7 GB każda. Czy będzie on przesyłał dane szybciej niż
    sieć Fast Ethernet (100 Mb/s) na odcinku 8 km?
    teoretycznie nie

    pikusiowi wyjdzie 37,6 GB/h
    FastEthernetowi 45 GB/h

    z tym, ze ta pierwsza wartosc jest praktycznie osiagalna, a ta druga tylko teoretycznie.
    www albo tez flickr

    Komentarz

    • DoMiNiQuE
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 3548

      #692
      Zamieszczone przez akustyk
      teoretycznie nie

      pikusiowi wyjdzie 37,6 GB/h
      FastEthernetowi 45 GB/h

      z tym, ze ta pierwsza wartosc jest praktycznie osiagalna, a ta druga tylko teoretycznie.
      Dokladnie. Pytanie nie uwzglednia spadkow transferow przesylanych na duze odleglosci oraz zmeczenia pikusia na duzych dystansach. Teoria Panie

      Komentarz

      • SenK
        Bywalec
        • 2005
        • 239

        #693
        Pikuś może nie jest szybszy, ale za to Bobik (244km/h :])
        Canon..

        http://senkowski.pl
        https://www.facebook.com/bartlomiej.senkowski

        Komentarz

        • thorin
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1990

          #694
          politycznie po raz tysieczny


          Komentarz

          • SenK
            Bywalec
            • 2005
            • 239

            #695
            a nie wiem czy thorin nie było już.. albo z innego źrógła to mam..
            Canon..

            http://senkowski.pl
            https://www.facebook.com/bartlomiej.senkowski

            Komentarz

            • minek
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1386

              #696
              Pies bernardyn biegnie z prędkością 10 km/h i niesie pudełko 10 płytek
              DVD o pojemności 4,7 GB każda. Czy będzie on przesyłał dane szybciej niż
              sieć Fast Ethernet (100 Mb/s) na odcinku 8 km?
              Jeszcze było pytanie dodatkowe:
              Dlaczego nie stosuje się psów w sieciach komputerowych?

              Pikusiowi wyjdzie około 56GB/h (przebiega 8 km z prędkością 10km/h, czyli to co przeniesie przez godzinę trzeba pomnożyć przez coś większego od jedynki: 10/8)
              Ethernet w praktyce warto podzielić przez niecałe 10 i mamy z megabita megabajt. (tak to już się średnio rozkłada).
              Co daje nie więcej niż 40GB/h dla eternetu.
              A dla przebiec 8km z prędkością 10km/h dla pikusia to pikuś.

              Komentarz

              • KuchateK
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 4895

                #697
                Pikus ma duze pingi
                ...

                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #698
                  SLOT365 adalah link situs slot ngebut tanpa gimmick yang menawarkan akses cepat, server stabil, dan kemudahan bermain tanpa hambatan sepanjang 2026.




                  Włoscy prawdziwi męższczyźni.

                  Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                  Komentarz

                  • Gapollo
                    Dopiero zaczyna
                    • 2005
                    • 44

                    #699
                    Zamieszczone przez minek
                    Jeszcze było pytanie dodatkowe:
                    Dlaczego nie stosuje się psów w sieciach komputerowych?

                    Pikusiowi wyjdzie około 56GB/h (przebiega 8 km z prędkością 10km/h, czyli to co przeniesie przez godzinę trzeba pomnożyć przez coś większego od jedynki: 10/8)
                    Ethernet w praktyce warto podzielić przez niecałe 10 i mamy z megabita megabajt. (tak to już się średnio rozkłada).
                    Co daje nie więcej niż 40GB/h dla eternetu.
                    A dla przebiec 8km z prędkością 10km/h dla pikusia to pikuś.
                    1. Przy protokole TCP prędkość transferu Pikusia zminiejsza się 3x.
                    2. Pikuś ma tylko 1 broadcast - szczekanie.
                    A jak już się nauczę robić zdjęcia to kupię sobie analoga...

                    Komentarz

                    • stdanielo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1081

                      #700
                      masakra
                      www.kondereszko.pl
                      https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                      Komentarz

                      • kami74
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1492

                        #701
                        E, tam masakra. Szanująca sie kobieta pracy
                        5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                        MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                        później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                        Komentarz

                        • Nemeo
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1757

                          #702
                          To jest dopiero masakra.

                          Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                          Komentarz

                          • mattnick
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1735

                            #703
                            fotomontaż...
                            30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                            CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                            Komentarz

                            • Nemeo
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1757

                              #704

                              Komentarz

                              • mattnick
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1735

                                #705
                                buahahaha
                                30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                                CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                                Komentarz

                                Pracuję...