Prorok ze mnie czy co?
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
To i ja się wyżalę...ustawa odnośnie przenoszenia do rezerwy...teraz (od stycznia 2007) przenoszą z "12 miesiącem" czyli w grudniu...obroniłem się 14 marca 2007...zgodnie z ustawą przeniosą mnie do rezerwy w dniu 7 grudnia 2007. Nadmienię tylko, że z zawodu jestem nauczycielem. Nikt mnie do pracy bez uregulowanej służby wojskowej nie przyjmie, a kiedy zaczyna się rok szkolny to chyba każdy wie...we wrześniu. Ergo ? Wspaniała ustawa pozbawiła mnie wykonywania wyuczonego zawodu do września 2008...to półtora roku...Komentarz
-
jesli mozna to ja podlacze watek miedzynarodowy, jakby nie bylo rowniez polityczny. sorki za lekka zmiane tematu
i jeszcze bardzo ciekawy artykul:
totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
-
Komentarz
-
wreszcie jakas dobra wiadomosc
czas zrobic porządek z muł(ł)ami...
ale lewacka europa pewnie znów sie obruszy... bo nie rozumieją ze czasem męzczyzna musi zrobic to co musi....
EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + AppleKomentarz
-
przeczytaj sobie jeszcze ten artykul http://wiadomosci.onet.pl/1329939,2678,kioskart.html
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
to znaczy co????wreszcie jakas dobra wiadomosc
czas zrobic porządek z muł(ł)ami...
ale lewacka europa pewnie znów sie obruszy... bo nie rozumieją ze czasem męzczyzna musi zrobic to co musi....
totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
nic tylko pozazdrościć demokracji i swobody obywatelskiej mieszkańcom cywilizowanego świata..Komentarz
-
Cóż, bardziej estetyczne rozwiązanie niż podcinanie sobie żył w domowym zaciszu. Wg mnie jest czego zazdrościć.Tako rzecze Watson.
/// //Galeria przejściowaKomentarz
-
Czy naprawdę już nikt nie korzysta z kalendarza? Hint: w niedzielę gazety rzadko wychodzą, więc wydania sobotnie zwykle są dwudniowe...--
pozdrawiam,
RafałKomentarz
-
-
EOS x2, sloik x5, blyskotki x6Komentarz
-
Takie organizacje są tak naprawdę dwie i z tą konkretną rzeczywiście są jakieś afery (nie pamiętam szczegółów).
Natomiast co co zasady - tak, jak najbardziej jest czego zazdrościć. Oglądałem swego czasu reportaż z takiego "wspomaganego samobójstwa". Jeśli kiedyś zdarzyłoby mi się (odpukać) być nieuleczalnie, ciężko chorym, to dokładnie w taki sposób - w spokoju, obok najbliższych, z uśmiechem ulgi - chciałbym się pożegnać z tym światem.Komentarz
-
sam link nie wystarczy, w momencie gdy kliknelam na twoj link pokazal mi sie news o jakis uczennicach w australii. jesli chodzi o kaczke to trzeba kliknac na informacje z kraju i tam bardzo latwo odnalezc odpowiedni filmik.
swoja droga, kaczka - mistrz cietej riposty - szkoda tylko, ze nie na temat.
jak dla mnie jest ten pan jest zenujacy.totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
muflon, szkoda tylko, że potrzebujesz do tego firmy, która za to bierze kasę. I jak czytamy zabija nieszczęśliwie zakochane nastolatki, ludzi w depresji, świrów którzy chcą nietypowo zakończyć życie itd, itp. Jak w takiej sytuacji połączyć takie usługi z etyką lekarską? Może lekarze nie muszą ratować życia ludzkiego za wszelką cenę, tylko jak ktoś bezie miał być upośledzony (ciężko) to go po prostu dobiją? Wedle jakich zasad?
Hitler się zza grobu śmieje - wszak chciał ulżyć wszystkim upośledzonym..Komentarz
Komentarz