Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kubaman
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 4709

    #211
    zaskoczyło mnie, że jakoś nikt z aktywnych dyskutantów nie podjął tematu
    Wszak dosyć ciekawy w kontekście "Prawdziwego oblicza" postkomunistów w Polsce
    www.jakubszyma.pl

    www.szyma.com

    Komentarz

    • Jac
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 4813

      #212
      Zamieszczone przez Tomasz Golinski
      A coś z tego "newsa" was zaskoczyło?
      tak - sam news - to ze wszyscy o tym wiedza to jedno, a to ze Oleksy o tymm powiedzial a A.G. nagral i udostepnil... to jest zaskakujace... dlaczego? a no dlatego ze:
      A.G. - jest spalony w polityce - nie zrobi juz zadnego biznesu z SLD ani z innymi
      Oleksy - rowniez, dostal etykiete zdrajcy (czyli jednak mowil prawde) inaczej dostal by etykiete klamcy
      SLD - musi mocno kombinowac zeby z tego wybrnac... i pewnie wybrnie
      Instagram

      Komentarz

      • snowboarder
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1358

        #213
        Wiesz co jest zalamujace? Ze postkomunisci w ogole sa jeszcze
        jakims tematem rozmow. Ze w ogole jeszcze istnieja.
        Ze po 50 latach komuny sowieckiej nie znikneli na zawsze.
        A wiesz dlaczego? Bo Polacy nie potrafili tak zajac sie swoim
        wolnym krajem, by wszystko bylo wspaniale. Kompromitacja
        jest, ze post-komunista Kwasniewski jest uznany za najepszego
        prezydenta wolnej Polski. A teraz aktualny "rzad"
        i za przeproszeniem "prezydent" robia wszystko, by jak najwiecej ludzi
        wspominalo komune z rozrzewnieniem... Dno.

        Komentarz

        • Nemeo
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1757

          #214


          Jestem ciekawy, co "świętojebliwa" Barbara Giertych by zrobiła, gdyby miała urodzić dziecko poczęte w wyniku gwałtu.
          Ciekawe czy Romek Giertych,wychował by je, jak swoje.

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #215
            Zamieszczone przez snowboarder
            Wiesz co jest zalamujace? Ze postkomunisci w ogole sa jeszcze
            jakims tematem rozmow.
            Przecież to europejski standard. W rządzie francuskim - komuniści, włoskim - komuniści, rosyjskim - komuniści. Ba, Włosi mają chyba nawet jakiegoś mordercę-terrorystę na posadzie (chyba) ministerialnej. Stąd wniosek, że jednak w Polsce wcale nie jest takie dno... Może być niestety gorzej.

            Zamieszczone przez Nemeo
            Jestem ciekawy, co "świętojebliwa" Barbara Giertych by zrobiła, gdyby miała urodzić dziecko poczęte w wyniku gwałtu.
            Ciekawe czy Romek Giertych,wychował by je, jak swoje.
            Jak rozumiem, wg Ciebie byłoby to śmieszne?
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • Nemeo
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1757

              #216
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski

              Jak rozumiem, wg Ciebie byłoby to śmieszne?
              Nie byłoby to śmieszne, poprostu jestem ciekawy, co wtedy by zrobili fanatycy pokroju Giertychów.

              Komentarz

              • gawryl
                Uzależniony
                • 2004
                • 810

                #217
                Zamieszczone przez Nemeo
                Nie byłoby to śmieszne, poprostu jestem ciekawy, co wtedy by zrobili fanatycy pokroju Giertychów.
                slyszalem ich argumenty - po urodzeniu dziecka od razu matka zrzeka sie go (jesli taka jej wola) i oddaje do adopcji - jest tylu chetnych na zdrowe dziecko... a w trakcie niechcianej ciazy? pomoc panstwa.

                myslisz, ze to zle rozwiaznie problemu?
                350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

                Komentarz

                • Skipper
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1112

                  #218
                  a dla mnie w tym całym oburzeniu na Oleksego jedno smieszy... kazdy z nas bluzga jedni czesciej inni rzadziej ale każdy... tak samo jak kazdy jak popije w chwili słabosci cos powie obelżywego o innym do kogo ma własnie żal... to sie zdarza i jest normlane choc moze nie powinno.. wiec całęgo tego zadęcia nie qmam bo sie q.. dziewice orleańskie same znalazły... jest to po prostu żałosne

                  a co do baby Giertycha...
                  Tomek tak... to by było smieszne w swoim absurdzie i ironi losu... choc nikt jej tego nie zyczy jak i zadnej innej kobiecie by była jasnosc tak samo jak sprawa dotyczyłaby jego córki czy córek bo nie wiem jak tam jego rodzina dokladnie wygląda... mysle ze Roman pierwszy obrońca życia zagryzł by goscia wyrywając mu jaja i jeszcze bijace serce


                  EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                  Komentarz

                  • Kubaman
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 4709

                    #219
                    czyli poza bluzganiem i językiem rynsztoka Oleksy nie powiedział nic, co ma jakieś znaczenie dla osób, które w tym wątku wyrażają święte oburzenie? ciekawe..
                    www.jakubszyma.pl

                    www.szyma.com

                    Komentarz

                    • iREM
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 951

                      #220
                      Zamieszczone przez Kubaman
                      czyli poza bluzganiem i językiem rynsztoka Oleksy nie powiedział nic, co ma jakieś znaczenie dla osób, które w tym wątku wyrażają święte oburzenie? ciekawe..
                      Myślę, że to dopiero początek. Teraz się zacznie. A właściwie skończy. I dobrze. A z rzeczy których oczekujesz - to tak, ja mogę pierwszy - MIAŁEŚ RACJĘ. Przyznaję. Wprawdzie nigdy na nich nie zagłosowałem, ale nie myślałem że to może AŻ TAK WYGLĄDAĆ...
                      Wszystko można zrobić lepiej.
                      www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

                      Komentarz

                      • Kubaman
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 4709

                        #221
                        coż, marna to satysfakcja, szkoda kraju
                        jedyny plus, że możę będzie to lekiem na niepamięć
                        www.jakubszyma.pl

                        www.szyma.com

                        Komentarz

                        • Skipper
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1112

                          #222
                          Zamieszczone przez Kubaman
                          czyli poza bluzganiem i językiem rynsztoka Oleksy nie powiedział nic, co ma jakieś znaczenie dla osób, które w tym wątku wyrażają święte oburzenie? ciekawe..
                          no a co tam takiego było odkrywczego czgo ktos juz nie powiedział czy nie napisał?
                          NIC! troche mi to przypomina histerie na węgrzech po tym jak premier powiedział ze oszukiwał.... jakim skończonym idiotą trzeba byc by wierzyc ze oni zrealizują to co obiecują szczególnie ci z lewej strony ktorzy pieprza o utopii tyle ze ludzie wolą słuchac iż cos dostaną bez pracy wiec tak naprawde sami sie oszukują i ten sam mechanizm działa tutaj kiedy wiadomo jak wygląda naprawde polityka gdzioe kazdy odwala wielką szopke na poza kamerami to zwykłe bagienko...


                          EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                          Komentarz

                          • Kubaman
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 4709

                            #223
                            nie rozumiem cię
                            w tym wątku kilku kolegów bardzo namiętnie piętnuje grzechy i grzeszki PISu, prawicy oraz wyjątkowo chętnie kościoła katolickiego. W tym kontekście uważam za bardzo ciekawe informacje podane przez Oleksego, które oczywiście tylko potwierdzają to, czego wszyscy się domyślaliśmy o SLD. I dziwię się, że niektórzy nabrali wody w usta.

                            Jeśli jednak uważasz iż przyłapanie kogoś na opowiadaniu o tym jest rzeczą normalną to ja się dziwię. Podobnie jak w normalnym kraju po tym co się stało na Węgrzech ktoś zostałby na politycznym cmentarzu. Fakt, że dalej radzi sobie świetnie jest dla mnie jedynie dowodem na to, że wielu ludzi z krajów byłego bloku sowieckiego to ludzie socjalizmu, przesiąknięci wpajanymi im mini-wartościami i mini-etyką. Mnie to razi.
                            www.jakubszyma.pl

                            www.szyma.com

                            Komentarz

                            • Tomasz Golinski
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 8623

                              #224
                              Zamieszczone przez Skipper
                              mysle ze Roman pierwszy obrońca życia zagryzł by goscia wyrywając mu jaja i jeszcze bijace serce
                              Czyli okazałby się zwolennikiem kary śmierci, ale zastosowanej do tego, który ponosi winę. Trudno, żeby za przestępstwo gwałciciela karać dziecko... Czyli sytuacja byłaby najbardziej normalna.
                              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #225
                                Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                                A jak myslisz? Ze to sie skonczy na 40stu bankach? Watpie.
                                Znowu trzeba będzie dołożyć z naszych pieniędzy 20 baniek.

                                Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                                Komentarz

                                Pracuję...