Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
hmm gdzie te wszystkie premiery .... 1d mk IV , 35L mk II , 70-200 2.8 is mk II ???
Pkt 8 regulaminu forum
plutophoto.blogspot.comKomentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
że ne komproł pa.Tutaj dość ciekawe.
http://www.shots.fr/2009/09/27/canon...tion-doctobre/
nie no... cos tam kminie (bogu dzieki za ten hiszpanski, bo bym za czorta tego barbarzynskiego narzecza Galow nie skumal), bo przynajmniej na pismie i idzie cokolwiek skojarzyc.
czy tam jest tez jakas mowa o premierze fichmy Nikôn pod koniec miesiaca oktobcheeee ?Komentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Komentarz
-
EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
a propos 18-135 - sa pierwsze egzemplarze w sklepach. cena pudelkowa: 430 EUR, w wersji bulk 380 EUR, wiec to samo co 18-200 IS.
15-85 jeszczio nietKomentarz
-
apropos nowości!
Canon 24-70 f/2.8 IS - Październik 2009
troche tam namieszane... ale pojawia się na oficjalnej stronie canona wersja IS.Ostatnio edytowany przez mgtan; 17204.Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...Komentarz
-
Yeeeha!apropos nowości!
Canon 24-70 f/2.8 IS - Październik 2009
troche tam namieszane... ale pojawia się na oficjalnej stronie canona wersja IS.
Komentarz
-
Ciekawe wobec tego, dlaczego na wszystkich zdjęciach jest "zwykła" wersja tej eLki, nie ma też ani słowa o stabilizacji w opisie czy specyfikacji. Wydaje się, że to po prostu błąd kreatora strony, który dodał sobie w nazwie "IS".
Potwierdza to zresztą wejście na stronę główną, gdzie widnieje już "tylko" L USM.Komentarz
-
też tk myślałem... ale zobacz że o wersji IS piszą 4czy 5 razy tam...to troche dużo błędów by było... po za tym mowa jest o Październiku 2009 a nie o stanie obecnymCiekawe wobec tego, dlaczego na wszystkich zdjęciach jest "zwykła" wersja tej eLki, nie ma też ani słowa o stabilizacji w opisie czy specyfikacji. Wydaje się, że to po prostu błąd kreatora strony, który dodał sobie w nazwie "IS".
Potwierdza to zresztą wejście na stronę główną, gdzie widnieje już "tylko" L USM.Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...Komentarz
-
-
Jeśli to prawda to już wiem na co zmienię moje 24-105
A może na 16-35....albo dorzucę do 35L/135L?! Kurcze, człowiek to wiecznie ma jakiś problem
Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.Komentarz
Komentarz