Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Slider
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1052

    #2206
    Zamieszczone przez Bahrd
    Nic a nic :-D http://advance2009.net/index.php - kalkulatory/kopiarki to co prawda nie są, ale blisko było
    To to jest ta przełomowa premiera w historii firmy, której oblicze skrywało pudełko i czerwona szmata widoczna na focie sprzed paru dni?;-)

    Lekko zawiedziony jestem

    Komentarz

    • sirgerwazy
      Początki nałogu
      • 2008
      • 314

      #2207
      hmm gdzie te wszystkie premiery .... 1d mk IV , 35L mk II , 70-200 2.8 is mk II ???
      Pkt 8 regulaminu forum
      plutophoto.blogspot.com

      Komentarz

      • Kolekcjoner
        Obertroll
        • 2006
        • 18766

        #2208
        Tutaj dość ciekawe.
        Des infos pour les photographes professionnels et amateurs, toute l'actualité de la photographie, tests, comparatifs d'appareils photo, des tutoriels photo.
        "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
        Kapitan Wagner

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #2209
          Zamieszczone przez Kolekcjoner
          że ne komproł pa.

          nie no... cos tam kminie (bogu dzieki za ten hiszpanski, bo bym za czorta tego barbarzynskiego narzecza Galow nie skumal), bo przynajmniej na pismie i idzie cokolwiek skojarzyc.

          czy tam jest tez jakas mowa o premierze fichmy Nikôn pod koniec miesiaca oktobcheeee ?
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • Kolekcjoner
            Obertroll
            • 2006
            • 18766

            #2210
            Zamieszczone przez akustyk
            czy tam jest tez jakas mowa o premierze fichmy Nikôn pod koniec miesiaca oktobcheeee ?
            Da .
            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
            Kapitan Wagner

            Komentarz

            • mgtan
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1084

              #2211
              Zamieszczone przez sirgerwazy
              hmm gdzie te wszystkie premiery .... 1d mk IV , 35L mk II , 70-200 2.8 is mk II ???
              w naszych snach
              Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
              24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
              Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

              Komentarz

              • Bahrd
                Pełne uzależnienie
                • 2007
                • 3053

                #2212
                Zamieszczone przez Slider
                To to jest ta przełomowa premiera w historii firmy, której oblicze skrywało pudełko i czerwona szmata widoczna na focie sprzed paru dni?;-)
                Lekko zawiedziony jestem
                Zamieszczone przez sirgerwazy
                hmm gdzie te wszystkie premiery .... 1d mk IV , 35L mk II , 70-200 2.8 is mk II ???
                Antycypowałem! http://canon-board.info/showpost.php...postcount=2078
                EOS - conditio sine Kwanon...

                Komentarz

                • akustyk
                  gajowy
                  • 2004
                  • 12158

                  #2213
                  a propos 18-135 - sa pierwsze egzemplarze w sklepach. cena pudelkowa: 430 EUR, w wersji bulk 380 EUR, wiec to samo co 18-200 IS.



                  15-85 jeszczio niet
                  www albo tez flickr

                  Komentarz

                  • mgtan
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 1084

                    #2214
                    apropos nowości!

                    Canon 24-70 f/2.8 IS - Październik 2009




                    troche tam namieszane... ale pojawia się na oficjalnej stronie canona wersja IS.
                    Ostatnio edytowany przez mgtan; 17204.
                    Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                    24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                    Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                    Komentarz

                    • micles
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 4359

                      #2215
                      Zamieszczone przez mgtan
                      apropos nowości!

                      Canon 24-70 f/2.8 IS - Październik 2009




                      troche tam namieszane... ale pojawia się na oficjalnej stronie canona wersja IS.
                      Yeeeha!

                      Komentarz

                      • grztus
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 107

                        #2216
                        Ciekawe wobec tego, dlaczego na wszystkich zdjęciach jest "zwykła" wersja tej eLki, nie ma też ani słowa o stabilizacji w opisie czy specyfikacji. Wydaje się, że to po prostu błąd kreatora strony, który dodał sobie w nazwie "IS".
                        Potwierdza to zresztą wejście na stronę główną, gdzie widnieje już "tylko" L USM.

                        Komentarz

                        • mgtan
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 1084

                          #2217
                          Zamieszczone przez grztus
                          Ciekawe wobec tego, dlaczego na wszystkich zdjęciach jest "zwykła" wersja tej eLki, nie ma też ani słowa o stabilizacji w opisie czy specyfikacji. Wydaje się, że to po prostu błąd kreatora strony, który dodał sobie w nazwie "IS".
                          Potwierdza to zresztą wejście na stronę główną, gdzie widnieje już "tylko" L USM.
                          też tk myślałem... ale zobacz że o wersji IS piszą 4czy 5 razy tam...to troche dużo błędów by było... po za tym mowa jest o Październiku 2009 a nie o stanie obecnym
                          Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                          24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                          Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                          Komentarz

                          • Bahrd
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 3053

                            #2218
                            Pomyłka - ale świat obiegnie...
                            EOS - conditio sine Kwanon...

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #2219
                              co do wymiarow i wagi jest identyko z wersja bez IS. a IS z reguly dodaje zauwazalnie wagi.

                              moze byc blad. chociaz taki lens mialby duzo sensu
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • Lulu1988
                                Uzależniony
                                • 2007
                                • 522

                                #2220
                                Jeśli to prawda to już wiem na co zmienię moje 24-105 A może na 16-35....albo dorzucę do 35L/135L?! Kurcze, człowiek to wiecznie ma jakiś problem
                                Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.

                                Komentarz

                                Pracuję...