To ten kubek nadaje sie do picia w domu? Jest wygodny? Myślałem, że to też jest termos. Bym sobie sprawił jak fajny
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
Akustyk, a w momentach - że tak powiem - artystycznych uniesień nie zdarzyło ci się przykręcić kubka do puszki?
Komentarz
-
-
-
Z tych wszystkich bajerów, to ja bym chciał toster w kształcie 1D i doniczkę jako 600mm f/4 zamocowane na statywie.
Ewentualnie subwoofer w obudowie 1200 / 5,6, tyle, że moi sąsiedzi by mnie przestali lubić
5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrottoKomentarz
-
Kolejne plotki donoszą:
"Kamera EF
Chodzą plotki, że Canon zamierza zaprezentować kamerę wideo współpracującą z obiektywami EF,
a jej domniemana charakterystyka wygląda następująco:
korpus przypominający lustrzanki Hasselblad,
specjalne radiatory odprowadzające ciepło,
które mają zmniejszyć szum termiczny,
matryca pełnoklatkowa o rozdzielczości 4K,
iSO 100–1600,
półprzepuszczalne lustro,
dwa sloty kart CF,
zewnętrzny moduł z dyskiem SSD,
złącza SDI i HDMI."
źródło - optyczne.pl
Pozdrówka!"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
-
Myślę, że taka kamera z ISO do 6400 byłaby hitem.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Chociaż z drugiej strony jak targetem byliby profilmowcy to oni już mają oświetlenie, więc 1600 starczy.https://www.flickr.com/photos/marcinmichalowskipl/
C5DII + S24/1.4 Art + C50/1.8 STM + C85/1.8 + 24-105/4 L IS + T70-300 USD VCKomentarz
-
Cała sprawa polega na tym, że targetem nie będą "profilmocy" jak ich nazywasz tylko znacznie szersza grupa."Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
dokładnie.. jak Cwanon takie cóś wypuści to wszyscy będą "profilmowcami" i skoro już przez 5d2 sprzęty typu red są już "przyduszone" to takim ustrojstwem jak zapowiadane canon znowu "pozamiata" bo to będzie narzędzie na początek drogi i systemu - jak ktoś się już wkręcił w filmowanie 5d2 albo niższymi modelami i będzie chciał dalej w tym kierunku działać to mając już jakiekolwiek szkła będzie naturalnym targetem.. i Canon znowu wypełni stworzoną przez siebie niszę (pomiędzy aparatami z funkcjami filmowania a "dużymi" = PRO kamerami) .. jak jeszcze cenę na poziomie trochę wyższym niż 5d2 na początku sprzedaży ustawi to znowu będzie hit5DmkI, C85f1.2|580 EXII|Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
nie wiem o czym mowisz
znaczy, ze w Polsce nie ma, masz na mysli piszac "u nas"
nie no, zarty na bok... nie sadze, zeby przed Euro 2012 nie uporali sie ze strzeleniem oddzialu CPS-a na ta najwazniejsza czesc Oostbloku: PL, CZ, SK, HU. jesli w takich zadupiach jak Portugalia sa... no bez jaj...Komentarz
-
Komentarz


Komentarz