Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • allxages
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2549

    #3796
    To ten kubek nadaje sie do picia w domu? Jest wygodny? Myślałem, że to też jest termos. Bym sobie sprawił jak fajny

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #3797
      kubek jest OK, tylko z cena poki co przesadzaja...

      www albo tez flickr

      Komentarz

      • ARN
        Uzależniony
        • 2008
        • 757

        #3798
        Akustyk, a w momentach - że tak powiem - artystycznych uniesień nie zdarzyło ci się przykręcić kubka do puszki?

        Komentarz

        • micles
          Zablokowany
          • 2006
          • 4359

          #3799
          Właśnie - najfajniejsze byłoby to, jakby to miało bagnet EOSowy.

          Komentarz

          • roxio
            Dopiero zaczyna
            • 2010
            • 34

            #3800
            są też "większe" wersje ;


            TU więcej zdjęć tego kubeczka.

            Komentarz

            • _igi
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2035

              #3801
              Z tych wszystkich bajerów, to ja bym chciał toster w kształcie 1D i doniczkę jako 600mm f/4 zamocowane na statywie.

              Ewentualnie subwoofer w obudowie 1200 / 5,6, tyle, że moi sąsiedzi by mnie przestali lubić
              5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

              Komentarz

              • dziobolek
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2634

                #3802
                Kolejne plotki donoszą:

                "Kamera EF
                Chodzą plotki, że Canon zamierza zaprezentować kamerę wideo współpracującą z obiektywami EF,
                a jej domniemana charakterystyka wygląda następująco:
                korpus przypominający lustrzanki Hasselblad,
                specjalne radiatory odprowadzające ciepło,
                które mają zmniejszyć szum termiczny,
                matryca pełnoklatkowa o rozdzielczości 4K,
                iSO 100–1600,
                półprzepuszczalne lustro,
                dwa sloty kart CF,
                zewnętrzny moduł z dyskiem SSD,
                złącza SDI i HDMI."

                źródło - optyczne.pl

                Pozdrówka!
                "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                Komentarz

                • UrGuR
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 300

                  #3803
                  Myślę, że taka kamera z ISO do 6400 byłaby hitem.
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  Chociaż z drugiej strony jak targetem byliby profilmowcy to oni już mają oświetlenie, więc 1600 starczy.
                  Ostatnio edytowany przez UrGuR; 22782. Powód: Automerged Doublepost
                  https://www.flickr.com/photos/marcinmichalowskipl/
                  C5DII + S24/1.4 Art + C50/1.8 STM + C85/1.8 + 24-105/4 L IS + T70-300 USD VC

                  Komentarz

                  • Kolekcjoner
                    Obertroll
                    • 2006
                    • 18766

                    #3804
                    Zamieszczone przez UrGuR
                    Myślę, że taka kamera z ISO do 6400 byłaby hitem.
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Chociaż z drugiej strony jak targetem byliby profilmowcy to oni już mają oświetlenie, więc 1600 starczy.
                    Cała sprawa polega na tym, że targetem nie będą "profilmocy" jak ich nazywasz tylko znacznie szersza grupa.
                    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                    Kapitan Wagner

                    Komentarz

                    • arturs
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 4196

                      #3805
                      Zamieszczone przez Kolekcjoner
                      Cała sprawa polega na tym, że targetem nie będą "profilmocy" jak ich nazywasz tylko znacznie szersza grupa.
                      dokładnie.. jak Cwanon takie cóś wypuści to wszyscy będą "profilmowcami" i skoro już przez 5d2 sprzęty typu red są już "przyduszone" to takim ustrojstwem jak zapowiadane canon znowu "pozamiata" bo to będzie narzędzie na początek drogi i systemu - jak ktoś się już wkręcił w filmowanie 5d2 albo niższymi modelami i będzie chciał dalej w tym kierunku działać to mając już jakiekolwiek szkła będzie naturalnym targetem.. i Canon znowu wypełni stworzoną przez siebie niszę (pomiędzy aparatami z funkcjami filmowania a "dużymi" = PRO kamerami) .. jak jeszcze cenę na poziomie trochę wyższym niż 5d2 na początku sprzedaży ustawi to znowu będzie hit
                      5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                      Komentarz

                      • gietrzy
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 5727

                        #3806
                        Zamieszczone przez Kolekcjoner
                        Cała sprawa polega na tym, że targetem nie będą "profilmocy" jak ich nazywasz tylko znacznie szersza grupa.
                        Tak a propos targetów:
                        Za Wodą pojawiają się pierwsze głosy, mówiące, że linia 1D/1Ds powinna być w sprzedaży for CPS members only
                        the silence is deafening

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #3807
                          Zamieszczone przez gietrzy
                          Tak a propos targetów:
                          Za Wodą pojawiają się pierwsze głosy, mówiące, że linia 1D/1Ds powinna być w sprzedaży for CPS members only
                          w sytuacji, w ktorej Nikon (przynajmniej na papierze, bo na polkach sklepowych to niekoniecznie) ma D700, D3s i D3x?

                          nie ma szansy.
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • wain
                            Uzależniony
                            • 2007
                            • 630

                            #3808
                            Zamieszczone przez akustyk
                            w sytuacji, w ktorej Nikon (przynajmniej na papierze, bo na polkach sklepowych to niekoniecznie) ma D700, D3s i D3x?

                            nie ma szansy.
                            Tym bardziej ze u nas nie ma CPS
                            40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
                            www.mslezak.pl/blog/

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #3809
                              Zamieszczone przez wain
                              Tym bardziej ze u nas nie ma CPS
                              nie wiem o czym mowisz
                              znaczy, ze w Polsce nie ma, masz na mysli piszac "u nas"

                              nie no, zarty na bok... nie sadze, zeby przed Euro 2012 nie uporali sie ze strzeleniem oddzialu CPS-a na ta najwazniejsza czesc Oostbloku: PL, CZ, SK, HU. jesli w takich zadupiach jak Portugalia sa... no bez jaj...
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • allxages
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 2549

                                #3810
                                Zamieszczone przez akustyk
                                jesli w takich zadupiach jak Portugalia sa... no bez jaj...
                                Już któryś raz widzę Twoją zaczepkę do mni...do tego kraju Licz się ze słowami

                                Komentarz

                                Pracuję...