Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sando
    Bywalec
    • 2008
    • 240

    #3826
    No cóż. W 2030 roku będę uważany za pokręconego oldschool-owca który woli zrobić zdjęcie niż wybierać stop-klatki z filmu ;-)

    Przy okazji, skoro wiadomo już, że to ustrojstwo nie jest aparatem tylko kamerą to ciekawe dlaczego zamknęli to w obudowie od miksera czy innego sprzętu AGD. Myślę, że coś mające kształt obecnej kamery było by wygodniejsze.
    Czekam z niecierpliwością jak zareaguje konkurencja. Może zobaczymy aparat-klopa

    Komentarz

    • mc_iek
      Uzależniony
      • 2008
      • 790

      #3827
      Zamieszczone przez akustyk
      chcialem tylko przypomniec, ze jeszcze moze 10 lat temu na slowo "cyfrowe" szanujacy sie fotograf reagowal odruchem wymiotnym

      cos jak dzisiaj wielu na funkcje filmowania...
      200 lat temu, masarnię produkującą wędliny według dzisiejszych receptur klienci by spalili, a w średniowieczu producentów dzisiejszych cegieł nabito by na pal, poćwiartowano i posolono. Jeśli przypomnieć sobie wizje dzisiejszych czasów snute 20-30 lat temu przez futurologów, to na dzisiejsze wizje roku 2030 patrzę jakoś bez zbytniej ekscytacji...
      Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

      Komentarz

      • siudym
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 2254

        #3828
        Zawsze tak bedzie w przepowiedniach, a realia sa jakie sa.
        Analogowy ponad 20-letni EOS 1 wyglada prawie tak jak dzisiaj jego cyfrowe wersje 1D.

        Komentarz

        • oskarkowy
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2513

          #3829
          Zamieszczone przez siudym
          Zawsze tak bedzie w przepowiedniach, a realia sa jakie sa.
          Analogowy ponad 20-letni EOS 1 wyglada prawie tak jak dzisiaj jego cyfrowe wersje 1D.
          Tylko ciekawe, czy w środku choćby jedna śrubka jest taka sama
          Jarek

          Komentarz

          • akustyk
            gajowy
            • 2004
            • 12158

            #3830
            zgoda, tylko ze my tu nie mowimy o sprzecie profesjonalnym


            a jak zaczniemy mowic o sprzecie amatorskim, to proponuje quiz "znajdz 10 roznic"


            para 1:



            para 2:

            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
            Zamieszczone przez oskarkowy
            Tylko ciekawe, czy w środku choćby jedna śrubka jest taka sama
            z 1D to moze jeszcze nie... ale wez takie 5D i powiedz mi, ale tak prosto w oczy, ze ten AF powstal w XXI wieku
            Ostatnio edytowany przez akustyk; 984. Powód: Automerged Doublepost
            www albo tez flickr

            Komentarz

            • UrGuR
              Początki nałogu
              • 2009
              • 300

              #3831
              z 1D to moze jeszcze nie... ale wez takie 5D i powiedz mi, ale tak prosto w oczy, ze ten AF powstal w XXI wieku

              hahahahahaha
              https://www.flickr.com/photos/marcinmichalowskipl/
              C5DII + S24/1.4 Art + C50/1.8 STM + C85/1.8 + 24-105/4 L IS + T70-300 USD VC

              Komentarz

              • oskarkowy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 2513

                #3832
                Zamieszczone przez UrGuR
                hahahahahaha
                Ja tam sobie z nim radzę i głośno nie narzekam. Szczerze mówiąc, to mam 1D4 a te części sesji, gdzie zależy mi na jakości obrazu obskakuję 5tką. Więc nie tylko Af-em fotografia stoi.
                Jarek

                Komentarz

                • UrGuR
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 300

                  #3833
                  Zamieszczone przez oskarkowy
                  Ja tam sobie z nim radzę i głośno nie narzekam. Szczerze mówiąc, to mam 1D4 a te części sesji, gdzie zależy mi na jakości obrazu obskakuję 5tką. Więc nie tylko Af-em fotografia stoi.
                  Źle mnie zrozumiałeś. Sam ma 5D i uważam, że jego AF jest w porządku, nic lepiej, nic gorzej, po prostu w porządku i tyle. Samo porównanie Akustyka mnie rozbawiło.
                  https://www.flickr.com/photos/marcinmichalowskipl/
                  C5DII + S24/1.4 Art + C50/1.8 STM + C85/1.8 + 24-105/4 L IS + T70-300 USD VC

                  Komentarz

                  • blazejs
                    Bywalec
                    • 2009
                    • 208

                    #3834
                    Na tym etapie ewolucji praw ergonomii nie mozna oszukac..
                    2 EOSy (jeden na film), pare dalmierzy, troche szkla...
                    Blog: http://blazejstrazak.blogspot.com/ | Artscape

                    Komentarz

                    • Merde
                      Grzeczny i układny podpis
                      • 2008
                      • 7756

                      #3835
                      Zamieszczone przez allxages
                      Nie wiem gietrzy skąd bierzesz informacje o D3s w RPA, ale ja oglądałem ~90% meczy i zboczenia robiło swoje, że człowiek patrzył na aparat, a nie na piłkę. Zdecydowanie na mundialu to rządzi Canon. Proporcje jakieś 20 do 1. Wiem co oczy widziały
                      To chyba inne mecze oglądaliśmy, bo ja widzę mniej więcej pół na pół.
                      I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                      Komentarz

                      • Lukas87
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 45

                        #3836
                        To przypatrz się dokładnie kiedy wykonywany jest rzut rożny
                        R6 II + R | RF 24-70 f/2.8 + RF 50 f/1.8 + EF 70-200 f/2.8 IS II

                        Komentarz

                        • Mad_Mac
                          Pełne uzależnienie
                          • 2009
                          • 1458

                          #3837
                          80% to biale Lki

                          5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
                          Google: Precious-moment photography UK

                          Komentarz

                          • siudym
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 2254

                            #3838
                            tak na moje oko 79.5% tylko białe

                            Komentarz

                            • dziobolek
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2634

                              #3839
                              Białe nie zawsze znaczy Canon - nowy zawodnik w grze

                              Pozdrówka!
                              "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                              Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                              50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                              tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                              Komentarz

                              • akustyk
                                gajowy
                                • 2004
                                • 12158

                                #3840
                                Zamieszczone przez dziobolek
                                Białe nie zawsze znaczy Canon - nowy zawodnik w grze
                                juz Minolta wiele lat temu miala biale obiektywy w prospekcie. ale konia z rzedem temu, kto je widzial w realu.
                                www albo tez flickr

                                Komentarz

                                Pracuję...