Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • _igi
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2035

    #4231
    Zamieszczone przez zaitsev
    A 5D1 - oldschool. ;-)
    I nie będzie robić zdjęć. O ile potrafił robić je kiedykolwiek
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

    Komentarz

    • iso
      Uzależniony
      • 2009
      • 547

      #4232
      moje 500d też już jakby słabsze filmy robi

      Komentarz

      • Goomis
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1893

        #4233
        Zamieszczone przez micles
        W tym sęk, że jest już dobre i tanie 17-40 4.0L
        Jak akustyk to zobaczy to poleje się krew...:razz:
        5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

        Komentarz

        • streaker
          Początki nałogu
          • 2009
          • 389

          #4234
          iso - przecież 500d zawsze słabe filmy robił xD

          chodzi mi o framerate'y, które wymyślili... toć to jest zgroza (20fps dla 1080p - kto przy zdrowych zmysłach będzie filmował cokolwiek w 20fps'ach ?)

          chyba, że zrobili update jak dla 5d2 - wtedy zwracam honor
          "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

          Komentarz

          • janmar
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 3468

            #4235
            Dla mnie to nowy Ds powinien generować przyjaciół.To nie sen.Tak było.Szedłem po starym Wrocławiu.Koło mnie szedł Bard.Koło mnie szedł Janusz Body z Ds-em a jakże.Był Gyver , no tak ,był.An Zak też chyba było paru z was....Jak taki aparat Canon wypuści to kupię..:razz:

            Komentarz

            • Ernest_DLRS
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1216

              #4236
              Zamieszczone przez MacGyver
              Od kręcenia filmów to są kamery
              Do 30.ooozł nie ma lepszej kamery niż 550D, 7D, 5DmkII, 1DmkIV
              FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
              APSC + 18-55is | 70-300vc

              kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

              Komentarz

              • iso
                Uzależniony
                • 2009
                • 547

                #4237
                Zamieszczone przez streaker
                iso - przecież 500d zawsze słabe filmy robił xD

                chodzi mi o framerate'y, które wymyślili... toć to jest zgroza (20fps dla 1080p - kto przy zdrowych zmysłach będzie filmował cokolwiek w 20fps'ach ?)

                chyba, że zrobili update jak dla 5d2 - wtedy zwracam honor
                g#$%* zrobili a nie apdejt. przy mniejszym ruchu da się coś z tych 20 klatek zrobić. ale i tak robię 30. nie wygląda to najgorzej przy mniej 'artystycznych' filmikach. najchetniej to bym sie pobawił 60p.

                Komentarz

                • allxages
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2549

                  #4238
                  Zamieszczone przez janmar
                  Dla mnie to nowy Ds powinien generować przyjaciół.To nie sen.Tak było.Szedłem po starym Wrocławiu.Koło mnie szedł Bard.Koło mnie szedł Janusz Body z Ds-em a jakże.Był Gyver , no tak ,był.An Zak też chyba było paru z was....Jak taki aparat Canon wypuści to kupię..:razz:
                  Chyba ochroniarzy

                  Komentarz

                  • Ernest_DLRS
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1216

                    #4239
                    Zamieszczone przez allxages
                    Nie ma. Crop to (chyba) D2 i D3.
                    Ma crop-mode, ma Jestem ex userem D700 więc piszę 100%
                    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
                    APSC + 18-55is | 70-300vc

                    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

                    Komentarz

                    • MacGyver
                      Cenzor
                      • 2006
                      • 7043

                      #4240
                      Zamieszczone przez Ernest_DLRS
                      Do 30.ooozł nie ma lepszej kamery niż 550D, 7D, 5DmkII, 1DmkIV
                      Jeśli chodzi o jakość obrazka kręconego ze statywu to owszem. Ale ten obrazek to nie wszystko ;-)
                      Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                      Komentarz

                      • streaker
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 389

                        #4241
                        iso - jak to nie zrobili ? A 550d ? xD

                        Ernest_DLRS - a ja się tak zastanawiam - po co komuś crop mode ? Ja tam wolę ręcznie skadrować, żeby samemu określić, ile trzeba dla danego szkła i ogniskowej zmniejszyć. Np. taka sigma 50-150 zachowuje akceptowalną jakość obrazu na dużo większym polu niż wielkość cropa. Potem tylko synchro na inne zdjęcia i sprawa szybko załatwiona. Bo chyba argumentu o wielkości pliku, przy obecnych cenach kart nikt nie będzie wyciągał

                        MacGyver - nie tylko ze statywu, ale faktem jest, że trzeba zadbać o dobrą stabilizację aparatu. Czasem wystarczy po prostu stabilna łapa Np. na ostatnim weselu nakręciłem testowo kilka tańców - trochę ze statywu, trochę z ręki (bez żadnych dodatkowych akcesoriów, viewfinderów, rigów, steady etc.), powolutku chodząc po całym parkiecie wśród ludzi. Nie chwaląc się wyszło bardzo fajnie

                        Porównując obraz do kamery - raczej łatwo się domyślić, że została zmasakrowana
                        "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

                        Komentarz

                        • iso
                          Uzależniony
                          • 2009
                          • 547

                          #4242
                          Zamieszczone przez streaker
                          iso - jak to nie zrobili ? A 550d ? xD
                          czekam na takie 550d co je można będzie ściągnąć ze strony canona

                          Komentarz

                          • gietrzy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 5727

                            #4243
                            W związku z zalegalizowaniem marihuany w dziale marketingu Canona (300L II - $7000 i 400L II - $11000) proponuję quiz. Ile sobie najarame towarzystwo zażyczy za 500/600 II?
                            the silence is deafening

                            Komentarz

                            • HuleLam
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 1641

                              #4244
                              Zamieszczone przez gietrzy
                              W związku z zalegalizowaniem marihuany w dziale marketingu Canona (300L II - $7000 i 400L II - $11000) proponuję quiz. Ile sobie najarame towarzystwo zażyczy za 500/600 II?
                              Odpowiednio, 15K i 19K U$D ?
                              zdRAWki
                              Fotograf platoniczny

                              Komentarz

                              • MacGyver
                                Cenzor
                                • 2006
                                • 7043

                                #4245
                                Zamieszczone przez gietrzy
                                W związku z zalegalizowaniem marihuany w dziale marketingu Canona (300L II - $7000 i 400L II - $11000) proponuję quiz. Ile sobie najarame towarzystwo zażyczy za 500/600 II?
                                Sądzisz że to była tylko marycha ? ;-)
                                Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                                Komentarz

                                Pracuję...