Ten temat jest zamknięty
X
X
-
5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto -
-
Komentarz
-
iso - przecież 500d zawsze słabe filmy robił xD
chodzi mi o framerate'y, które wymyślili... toć to jest zgroza (20fps dla 1080p - kto przy zdrowych zmysłach będzie filmował cokolwiek w 20fps'ach ?)
chyba, że zrobili update jak dla 5d2 - wtedy zwracam honor
"Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank ZappaKomentarz
-
Dla mnie to nowy Ds powinien generować przyjaciół.To nie sen.Tak było.Szedłem po starym Wrocławiu.Koło mnie szedł Bard.Koło mnie szedł Janusz Body z Ds-em a jakże.Był Gyver , no tak ,był.An Zak też chyba było paru z was....Jak taki aparat Canon wypuści to kupię..:razz:Komentarz
-
Komentarz
-
g#$%* zrobili a nie apdejt. przy mniejszym ruchu da się coś z tych 20 klatek zrobić. ale i tak robię 30. nie wygląda to najgorzej przy mniej 'artystycznych' filmikach. najchetniej to bym sie pobawił 60p.Komentarz
-
Chyba ochroniarzy
Komentarz
-
Komentarz
-
-
iso - jak to nie zrobili ? A 550d ? xD
Ernest_DLRS - a ja się tak zastanawiam - po co komuś crop mode ? Ja tam wolę ręcznie skadrować, żeby samemu określić, ile trzeba dla danego szkła i ogniskowej zmniejszyć. Np. taka sigma 50-150 zachowuje akceptowalną jakość obrazu na dużo większym polu niż wielkość cropa. Potem tylko synchro na inne zdjęcia i sprawa szybko załatwiona. Bo chyba argumentu o wielkości pliku, przy obecnych cenach kart nikt nie będzie wyciągał
MacGyver - nie tylko ze statywu, ale faktem jest, że trzeba zadbać o dobrą stabilizację aparatu. Czasem wystarczy po prostu stabilna łapa
Np. na ostatnim weselu nakręciłem testowo kilka tańców - trochę ze statywu, trochę z ręki (bez żadnych dodatkowych akcesoriów, viewfinderów, rigów, steady etc.), powolutku chodząc po całym parkiecie wśród ludzi. Nie chwaląc się wyszło bardzo fajnie 
Porównując obraz do kamery - raczej łatwo się domyślić, że została zmasakrowana
"Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank ZappaKomentarz
-
Komentarz
-
W związku z zalegalizowaniem marihuany w dziale marketingu Canona (300L II - $7000 i 400L II - $11000) proponuję quiz. Ile sobie najarame towarzystwo zażyczy za 500/600 II?the silence is deafeningKomentarz
-
Komentarz
-
Komentarz