Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piotr.mark
    • 2010
    • 12

    #4321
    Jestem od niedawna, więc nie wiem czy było:
    40D + BG-E2N | 50/1.8 | 90/2.8 | 70-200/2.8 USM IS |

    Komentarz

    • Vitez
      zło konieczne
      • 2004
      • 19804

      #4322
      Tak mnie zastanawia czemu o faktycznych, nowych premierach rozmawiacie w wątku plotkarskim? Sio do właściwych wątków .

      Komentarz

      • macgaw
        Bywalec
        • 2008
        • 115

        #4323
        no i jest



        brak mikreoregulacji?? troche szkoda... ale skoro nie dali to moze to nie byl trafiony pomysł od poczatku...

        czekam na pierwsze testy
        6D, Sigma 24 mm f/1.4 Art, Canon 100 mm f/2.8 IS USML, Canon 70-200 f/2.8 IS II

        Komentarz

        • Krzychu
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 3611

          #4324
          Zamieszczone przez macgaw
          http://www.canon.pl/For_Home/Product...x.aspx?specs=1

          brak mikreoregulacji?? troche szkoda... ale skoro nie dali to moze to nie byl trafiony pomysł od poczatku...

          czekam na pierwsze testy
          Mistrz szybkiej reakcji Przeczytałeś jeden post wyżej ?
          Pozdrowienia,
          KZ
          KZ Aviation Photography

          Komentarz

          • gietrzy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 5727

            #4325
            Zamieszczone przez Krzychu
            Mistrz szybkiej reakcji Przeczytałeś jeden post wyżej ?
            A po co?
            the silence is deafening

            Komentarz

            • janmar
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 3468

              #4326
              Zamieszczone przez allxages
              Chyba ochroniarzy
              No nie. nie ochroniarzy.

              Komentarz

              • MacGyver
                Cenzor
                • 2006
                • 7043

                #4327
                Zamieszczone przez janmar
                No nie. nie ochroniarzy.
                Bo widzisz Marku, Ty wciąż używasz aparatów do robienia zdjęć a to nie jest popularna postawa na tym forum.

                Serdecznie pozdrawiam
                Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                Komentarz

                • janmar
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 3468

                  #4328
                  DziekiŁ Łukasz.Napisał do mnie Janusz Body.Jako taki jest znany na Forum.Ty i ja mówimy Wiesiek..Chce zawiesić swoją działalność na forum.Ja chyba też.

                  Komentarz

                  • oskarkowy
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 2513

                    #4329
                    Zamieszczone przez janmar
                    DziekiŁ Łukasz.Napisał do mnie Janusz Body.Jako taki jest znany na Forum.Ty i ja mówimy Wiesiek..Chce zawiesić swoją działalność na forum.Ja chyba też.
                    A czemu jeśli można wiedzieć?Jeśli chodzi o jakichś obszczymurków, którzy psują klimat to zrobi się pospolite ruszenie i szybki ostracyzm połączony z kastracją, jeśli to jednak zwykle zmęczenie materiału to nic się nie poradzi

                    Szkoda by było. Kiedyś Janusz mi pomógł, zawsze dobrze mieć na forum taki wszechwiedzący support, i choćby nigdy więcej z niego nie skorzystać.
                    Jarek

                    Komentarz

                    • dinderi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 3028

                      #4330
                      Zamieszczone przez janmar
                      DziekiŁ Łukasz.Napisał do mnie Janusz Body.Jako taki jest znany na Forum.Ty i ja mówimy Wiesiek..Chce zawiesić swoją działalność na forum.Ja chyba też.
                      Bardzo niedobra to wiadomość i ja się na to nie zgadzam!!!
                      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                      ---Moje zdjecia na FB---

                      Komentarz

                      • sando
                        Bywalec
                        • 2008
                        • 240

                        #4331
                        Pamiętacie taki patent --> link? Lustro jest ruchome, ale pozwala na AF z detekcją fazy podczas trybu LV. Minęło już 1,5 roku - w tym czasie chyba można już przejść od patentu do działającego prototypu. Słyszał ktoś jakąś plotę na ten temat?

                        Komentarz

                        • macgaw
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 115

                          #4332
                          60d cena

                          aparat na rynku zadebiutuje w okolicach października tego roku. Sugerowana cena samego korpusu lustrzanki wyniesie 1309,99 EUR (około 5230 PLN), podczas gdy za zestaw z jednym z kitowych obiektywów zapłacimy od 1199,99 GBP do 1999,99 GBP (zależnie od dołączonej optyki).

                          czy to aby nie przesada?? czy ja dobrze rozumiem ze np 7d jest troszke tanszy?
                          6D, Sigma 24 mm f/1.4 Art, Canon 100 mm f/2.8 IS USML, Canon 70-200 f/2.8 IS II

                          Komentarz

                          • janmar
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 3468

                            #4333
                            Zamieszczone przez oskarkowy
                            A czemu jeśli można wiedzieć?Jeśli chodzi o jakichś obszczymurków, którzy psują klimat to zrobi się pospolite ruszenie i szybki ostracyzm połączony z kastracją, jeśli to jednak zwykle zmęczenie materiału to nic się nie poradzi

                            Szkoda by było. Kiedyś Janusz mi pomógł, zawsze dobrze mieć na forum taki wszechwiedzący support, i choćby nigdy więcej z niego nie skorzystać.
                            Hm,masz rację.Ale czasem dopada nas zmęczenie.To trafna uwaga.Pozdrawiam

                            Komentarz

                            • gadget_zary
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 1046

                              #4334
                              Zamieszczone przez macgaw
                              czy to aby nie przesada?? czy ja dobrze rozumiem ze np 7d jest troszke tanszy?
                              No patrząc na ceny, które podałaś to jak widać tak właśnie jest [7d ok 5000 zł]

                              Komentarz

                              • zbyszekjan
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 348

                                #4335
                                Zamieszczone przez oskarkowy
                                A czemu jeśli można wiedzieć?Jeśli chodzi o jakichś obszczymurków, którzy psują klimat to zrobi się pospolite ruszenie i szybki ostracyzm połączony z kastracją, jeśli to jednak zwykle zmęczenie materiału to nic się nie poradzi

                                Szkoda by było. Kiedyś Janusz mi pomógł, zawsze dobrze mieć na forum taki wszechwiedzący support, i choćby nigdy więcej z niego nie skorzystać.
                                Również tak uważm
                                pozdrawiam

                                Komentarz

                                Pracuję...