Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • micles
    Zablokowany
    • 2006
    • 4359

    #136
    Nic nie jest idealnie białe...

    Komentarz

    • schabu
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1352

      #137
      Zamieszczone przez micles
      Nic nie jest idealnie białe...
      przepalenia
      Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

      fotografia biznesowa

      Komentarz

      • Bahrd
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 3053

        #138
        Zamieszczone przez schabu
        przepalenia
        Zależy od WB
        PS
        Czarne eLe wyglądałyby znacznie lepiej w takim zestawie: http://www.canonrumors.com/pics/800red1.jpg
        EOS - conditio sine Kwanon...

        Komentarz

        • sfw
          Bywalec
          • 2005
          • 184

          #139
          Zamieszczone przez jotes25

          czyli jak zrobić interes na kawałku gumki przy bagnecie
          Uszczelnienia to nie tylko gumka przy bagnecie. Jeśli będzie faktycznie uszczelniony to bardzo duży plus!

          Komentarz

          • Jago
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1502

            #140
            Kiedyś były czarne eLki. Komu to przeszkadzało :sad: Porozmawiamy za to o odcieniach kolorystycznych kremów :-D I nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :-D
            C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

            Komentarz

            • mate00sh
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1312

              #141
              Fluorytowi przeszkadzało na stadionach.

              Komentarz

              • Vitez
                zło konieczne
                • 2004
                • 19804

                #142
                Zamieszczone przez Cichy
                Właśnie jem ciastko z kremem. Jak nic krem jest biały !
                No dobra, to errata - 100-400 jest koloru ecru ( " Ecru describes the shade greyish-pale yellow or a light greyish-yellowish brown. " )
                70-200 2.8 IS L zresztą też.
                Jedyna biała elka jaką widziałem ładne parę lat temu to był jakiś stary typ 70-200 4 L (bez IS).

                A kontynuując OT - u mnie w sklepie sprzedają i napoleonkę i kremówkę z żółtawym kremem . Biała jest jedynie cholernie słodka bita śmietana w ptysiach i eklerkach.

                Komentarz

                • Ghent
                  Coś już napisał
                  • 2007
                  • 83

                  #143
                  No dobra plotki plotkami ale kiedy sa nastepne premiery Canona ? Dopiero jesienia 2009 ?
                  Pkt 8 regulaminu forum

                  Komentarz

                  • Vitez
                    zło konieczne
                    • 2004
                    • 19804

                    #144
                    Zamieszczone przez Ghent
                    No dobra plotki plotkami ale kiedy sa nastepne premiery Canona ? Dopiero jesienia 2009 ?
                    W tym roku już drugi rok z rzędu był dwa razy w roku - wiosną i jesienią.

                    Komentarz

                    • gkmrtoip
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 116

                      #145
                      w 2009 mozna sie spodziewac premier w segmencie entry/amator czyli seriach XXXXD, XXXD.
                      1d mk4 mozna sie spodziewac na PMA w 2010
                      1ds mk4 mozna sie spodziewac na photokinie w 2010
                      w 2011 zapewne na photokinie bedzie 5D mk3
                      Ostatnio edytowany przez gkmrtoip; 20652.
                      Eos 500N/24f2.8/50f1.8/85f1.8

                      Komentarz

                      • mate00sh
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 1312

                        #146
                        A wnioskujesz to z... ?

                        Komentarz

                        • gkmrtoip
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 116

                          #147
                          Zamieszczone przez mate00sh
                          A wnioskujesz to z... ?
                          z cyklu produkcyjnego u canona. entry level i amator ma premiery co rok, seria XXD ma co 1,5 roku, seria XD ma co 3 lata. i tak juz od 2000r sie ciagnie.
                          Eos 500N/24f2.8/50f1.8/85f1.8

                          Komentarz

                          • jotes25
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 3608

                            #148
                            Mam nadzieję, że kryzys przyhamuje trochę to ogłupiające tempo. Zresztą łatwo się domyślić jaka będzie najważniejsza innowacja w xxxd i xxd

                            Komentarz

                            • wojkij
                              Pełne uzależnienie
                              • 2007
                              • 1915

                              #149
                              A ja o dobre piwo mogę się założyć ze 1d mk4 będzie w tym roku!
                              www.kwapisz.org

                              Komentarz

                              • gkmrtoip
                                Bywalec
                                • 2008
                                • 116

                                #150
                                wokij w 2008? przyjmuje taki zakład, jeśli się pokaże do końca tego roku to osobiście sobie i Tobie go kupię. 8)
                                Eos 500N/24f2.8/50f1.8/85f1.8

                                Komentarz

                                Pracuję...