Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • airhead
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2495

    #166
    ale co to w ogóle jest? kompakty jakieś?
    piszesz jakoś strasznie niezrozumiale - to szyfr Canona? :P
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

    Komentarz

    • Bahrd
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 3053

      #167
      Zamieszczone przez airhead
      ale co to w ogóle jest? kompakty jakieś?
      piszesz jakoś strasznie niezrozumiale - to szyfr Canona? :P
      http://www.canonrumors.com/2008/12/p...-and-more-cr3/ - Kolega gietrzy wychodzi pewnie z założenia, że o kompaktach należy pisać kompaktowo
      EOS - conditio sine Kwanon...

      Komentarz

      • Kolekcjoner
        Obertroll
        • 2006
        • 18766

        #168
        500d ?

        Za CR.

        mp: 15.1
        ISO: 100-3200
        Proc: DIGIC IV
        LCD: 3″ VGA LCD
        crop: 1.6
        FPS: 3.5
        AF: 9 Point AF
        AF: Face Detection
        Battery: LP-E5
        Feature: LiveView
        Feature: Movie Mode w/contrast detect AF
        Announcement: January 24, 2009 (?)

        Mowa też jest o 28 stycznia - IMO bardziej prawdopodobne.
        "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
        Kapitan Wagner

        Komentarz

        • jotes25
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 3608

          #169
          Póki co mało prawdopodobne, aby Canon dał ISO3200 w korpusie xxxd.

          Komentarz

          • Grzesiek_PL
            Uzależniony
            • 2008
            • 834

            #170
            A wg mnie prawdopodobne bo przecież coś muszą zmienić w nowym korpusie, a 50D już ma o wiele większą wartość ISO.

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #171
              Zamieszczone przez Grzesiek_PL
              A wg mnie prawdopodobne bo przecież coś muszą zmienić w nowym korpusie, a 50D już ma o wiele większą wartość ISO.
              Też mi się zdaje, że spokojnie iso 3200 może być zwłaszcza, że bezpośrednia konkurencja ma.
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • GINN
                Bywalec
                • 2006
                • 103

                #172
                Zamieszczone przez Grzesiek_PL
                A wg mnie prawdopodobne bo przecież coś muszą zmienić w nowym korpusie, a 50D już ma o wiele większą wartość ISO.
                Na co tak wysokie, skoro szumi / płasko obrazuje, ta nowa 50 w stosunku do 40.
                50 widzę jako dobre bo szybkostrzelne i niedrogie narzędzie (w cropie) głównie do reporterki w redakcjach gazet.


                Komentarz

                • Goomis
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1893

                  #173
                  Zamieszczone przez wain
                  Kolega chyba sie pomylil z ta 135. Wg zarzekan Jacka_Z 135DC jest o niebo lepsze od 135 canona. Rowniez uwazam ze tak naprawde to brakuje im jasnej i szybkiej 35 a nawet bardziej to jasnej ~24mm.
                  Ostatnio przeglądałem sobie szkła nikona i powiem Ci, że maja coś takiego jak 28mm/1.4 ale za astronomiczna cenę ok 4000 zielonych (tylko, że jakoś mało ich i same używane, nie wiem może nie produkowany już czy coś, piszą że AF jest) :-P
                  5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

                  Komentarz

                  • Cielak
                    Dopiero zaczyna
                    • 2008
                    • 38

                    #174
                    Canon 500 f/5.6L IS

                    Witam,
                    ktoś może słyszał o wyjściu tego szkła?
                    Jest jedynie mała wzmianka na optyczne.pl

                    Komentarz

                    • Slider
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1052

                      #175
                      Zamieszczone przez Cielak
                      ktoś może słyszał o wyjściu tego szkła?
                      Hmm.. Ja czytałem tylko plotki, wg któwych Canon ma wypuscic dwie "pięćsety" (jedna ze światłem f/4.0, druga f/2.8 ) ale to już bylo jakiś czas temu, o 500mm ze swiatlem f/5.6 nie słyszałem.

                      Komentarz

                      • wojkij
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1915

                        #176
                        500/2.8 - 20 000$ ?
                        www.kwapisz.org

                        Komentarz

                        • paweleverest
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1138

                          #177
                          Zamieszczone przez wojkij
                          500/2.8 - 20 000$ ?
                          + 15kg wagi

                          Komentarz

                          • David
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 169

                            #178
                            W maju 2009 roku mija 50-lecie powstania pierwszej lustrzanki Canona:


                            W związku z tą rocznicą powinni coś porządnego wypuścić, albo zafundować jakiś cashback. Nie znam mentalności Japończyków i nie wiem, czy przywiązują wielką uwagę do dat, ale pół wieku, to szmat czasu. Poczekamy - zobaczymy.

                            Komentarz

                            • Cielak
                              Dopiero zaczyna
                              • 2008
                              • 38

                              #179
                              Tegoroczne targi CES okazały się dla kilku producentów z branży foto-wideo doskonałą okazją do zaprezentowania swoich nowych produktów. Poznaliśmy więc kilka kompaktów firmy Olympus, Sony, Pentax, Samsung oraz Casio, a ponad to Canon zaprezentował nową linię kamer wideo, która została nazwana LEGRIA. Jednak pomimo wysypu nowości wiele osób nie było w stanie powstrzymać się od plotkowania. Posłuchajcie... ...

                              Komentarz

                              • tdfoto
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 292

                                #180
                                no to w kuferku do tego szkla powinny byc kuleczka aby je ciagnac za soba ...
                                Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
                                Take nothing but pictures, leave nothing but footprints

                                Komentarz

                                Pracuję...