Hmm.. nie tak dawno temu lecial na TVP2.. o podobnej porze
X
-
-
-
Aleś Ty wygodny, przecie będzie podane na tacy! :wink:Zamieszczone przez Il fuocoa ma to ktoś nagrane?
Ale jak trzeba to nagram.Komentarz
-
Przydałaby się ścieżka audio z lektorem w wiadomych celach
. Jeśli będą to nadawać w Stereo to będę podwójnie ucieszony, a jak nie to i tak nagram
. Dzieki za info, ostatnio mało TV oglądam.
EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mmKomentarz
-
aaa
no bo ja nie doczytałem
we środę wypiję wieczorem duuużo kawy...
| yyy...zdjęcia poszedłem robić... |Komentarz
-
Tylko dla czego ten film na TVP2 trwa 53 min jak oryginał 90 min?Canon 40D | Sigma 18-50/f2.8 | C50 f1.8 | 430EX | Statyw | dużo chęci
Komentarz
-
hmm faktycznie onet podaje 55 minut, to będzie chyba jakiś skrót
...a już liczyłem na DVD z lektorem
.
EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mmKomentarz
-
bo...to to to jest banda decydentów
Panie!!! TVP to dzieło szatana!!!
a zwłaszcza TVP2!!!
| yyy...zdjęcia poszedłem robić... |Komentarz
-
.a'pir-DVD oget ęis am eicśęzczs aN
?yntęhc śotK
:wink:is SILENCE
"Enjoy the silence."
---
Wróciłem...!
analog & digital / black & white / calm & easy...Komentarz
-
.
pirDVD net am ein merotkel z oidua ikżeicś ela ,tenalPtneliS
EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mmKomentarz
-
:wink: ...am ein oNis SILENCE
"Enjoy the silence."
---
Wróciłem...!
analog & digital / black & white / calm & easy...Komentarz
-
-
Dajcie spokoj z lektorem, dosyc podstawowy angielski, niemiecki jest tlumaczony... Ostatecznie trzeba sie uczyc wspolczesnej laciny. Jak sie juz czlowiek pozna podstawy, troche sie otrzaska i najwazniejsze - odwazy i zacznie ogladac w oryginalach (mimo ze moze byc ciezkawo z poczatku, ale potem mozg sam zaczyna lapac, cos jak z jazda na rowerze, pare razy upasc trzeba, a poten nagle wyjdzie), czytac w oryginalach.. to odkryja calkiem nowy swiat. Z jednej strony wiele rzeczy nie ma po polsku, z drugiej te ktore sa, sa znieksztalcone (w 90% przypadkow niedokladne tlumaczenia*... zagluszajacy sciezke lektorzy...).
* Niekoniecznie z winy tlumacza, niektorych rzeczy naprawde nie da sie przetluamczyc, lub nie da sie przetluamczyc wprost, a tlumaczenie naokolo zabija sens.Komentarz
-
Fredi masz zupełną rację, ja lubię filmy oglądać bez napisów szczególnie takie z wolniejszym angieslkim mówionym
ale czasem chciałoby się oglądnąć film z kimś kto nie umie angielskiego/ma problemy ze wzrokiem i nie jest mu wygodnie czytac napisów/chce się relaksować, patrzeć i słuchać a nie starać się tłumaczyć w locie każde słowo - wtedy z pomocą przychodzi lektor
.
EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mmKomentarz
Komentarz