X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Czacha
    fotograf
    • 2004
    • 4868

    #61
    Hmm.. nie tak dawno temu lecial na TVP2.. o podobnej porze
    https://www.piotrczechowski.pl

    Komentarz

    • Il fuoco
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1025

      #62
      a ma to ktoś nagrane?
      | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

      Komentarz

      • JSK
        Początki nałogu
        • 2006
        • 318

        #63
        Zamieszczone przez Il fuoco
        a ma to ktoś nagrane?
        Aleś Ty wygodny, przecie będzie podane na tacy! :wink:
        Ale jak trzeba to nagram.

        Komentarz

        • Diodak
          Uzależniony
          • 2005
          • 696

          #64
          Przydałaby się ścieżka audio z lektorem w wiadomych celach . Jeśli będą to nadawać w Stereo to będę podwójnie ucieszony, a jak nie to i tak nagram . Dzieki za info, ostatnio mało TV oglądam.
          EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mm

          Komentarz

          • Il fuoco
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1025

            #65
            aaa
            no bo ja nie doczytałem
            we środę wypiję wieczorem duuużo kawy...
            | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

            Komentarz

            • logger
              Coś już napisał
              • 2005
              • 76

              #66
              Tylko dla czego ten film na TVP2 trwa 53 min jak oryginał 90 min?
              Canon 40D | Sigma 18-50/f2.8 | C50 f1.8 | 430EX | Statyw | dużo chęci

              Komentarz

              • Diodak
                Uzależniony
                • 2005
                • 696

                #67
                hmm faktycznie onet podaje 55 minut, to będzie chyba jakiś skrót ...a już liczyłem na DVD z lektorem .
                EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mm

                Komentarz

                • Il fuoco
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1025

                  #68
                  bo...to to to jest banda decydentówPanie!!! TVP to dzieło szatana!!! a zwłaszcza TVP2!!!
                  | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                  Komentarz

                  • Silent Planet
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 832

                    #69
                    .a'pir-DVD oget ęis am eicśęzczs aN
                    ?yntęhc śotK

                    :wink:
                    is SILENCE
                    "Enjoy the silence."
                    ---
                    Wróciłem...!
                    analog & digital / black & white / calm & easy...

                    Komentarz

                    • Gaga

                      #70
                      o wilku mowa

                      Program telewizyjny dla ponad 300 polskich i zagranicznych stacji TV. Szczegółowe opisy filmów, hity dnia. Program TV dostępny również na telefony.


                      (założyłam nowy post aby zareklamować :/ błee )

                      .. ale uczynny moderator naprawił błąd ;-)

                      Komentarz

                      • Diodak
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 696

                        #71
                        . pirDVD net am ein merotkel z oidua ikżeicś ela ,tenalPtneliS
                        EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mm

                        Komentarz

                        • Silent Planet
                          Uzależniony
                          • 2004
                          • 832

                          #72
                          :wink: ...am ein oN
                          is SILENCE
                          "Enjoy the silence."
                          ---
                          Wróciłem...!
                          analog & digital / black & white / calm & easy...

                          Komentarz

                          • Vitez
                            zło konieczne
                            • 2004
                            • 19804

                            #73
                            Zmiatac na pw z negocjacjami .

                            Komentarz

                            • fredi
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 153

                              #74
                              Dajcie spokoj z lektorem, dosyc podstawowy angielski, niemiecki jest tlumaczony... Ostatecznie trzeba sie uczyc wspolczesnej laciny. Jak sie juz czlowiek pozna podstawy, troche sie otrzaska i najwazniejsze - odwazy i zacznie ogladac w oryginalach (mimo ze moze byc ciezkawo z poczatku, ale potem mozg sam zaczyna lapac, cos jak z jazda na rowerze, pare razy upasc trzeba, a poten nagle wyjdzie), czytac w oryginalach.. to odkryja calkiem nowy swiat. Z jednej strony wiele rzeczy nie ma po polsku, z drugiej te ktore sa, sa znieksztalcone (w 90% przypadkow niedokladne tlumaczenia*... zagluszajacy sciezke lektorzy...).

                              * Niekoniecznie z winy tlumacza, niektorych rzeczy naprawde nie da sie przetluamczyc, lub nie da sie przetluamczyc wprost, a tlumaczenie naokolo zabija sens.

                              Komentarz

                              • Diodak
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 696

                                #75
                                Fredi masz zupełną rację, ja lubię filmy oglądać bez napisów szczególnie takie z wolniejszym angieslkim mówionym ale czasem chciałoby się oglądnąć film z kimś kto nie umie angielskiego/ma problemy ze wzrokiem i nie jest mu wygodnie czytac napisów/chce się relaksować, patrzeć i słuchać a nie starać się tłumaczyć w locie każde słowo - wtedy z pomocą przychodzi lektor .
                                EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mm

                                Komentarz

                                Pracuję...