X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Skipper
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1112

    #916
    a jaka jest gwarancja iż sa to wypowiedzi osob osobiscie nie zaangazowanych w problem? kazdy podpierając sie swoim autorytetem naukowca moze przedstawic dowolne twierdzenie i dlaczego to co powiedział prof. dr hab. Henryk Tomaszewicz ma byc mniej prawdziwe od tego co orzekł poźniej prof. dr hab. Stanisław Kłosowski....

    powód??? bo nie pasuje Ci do teorii ktora bronisz... bo moze to Tomaszewski ma racje tyle ze to racja niepoprawna politycznie i bardzo niewygodna dla ekologów stąd musi byc zdeprecjonowana i uznana za nieprawdziwą...

    ja nie rozumiem dlaczego wypowiedzi specjalistów popierających ekologow są uznawane za prawdy absolutne a wszystko co ich punktu widzenia nie popiera jest tylko bełkotem... ciekawy sposob prowadzenia dyskusji i po prostu kwitesencja tolerancji...

    i sugeruje:
    a) moja wypowiedz przeczytac
    b) zrozumiec
    c) głeboko zastanowic sie nad swoją postawa
    Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441.


    EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

    Komentarz

    • sp4xkp
      Coś już napisał
      • 2006
      • 77

      #917
      Wszystko pięknie. Tak już zawsze jest, że ilu fachowców, tyle racji. O ile dobrze się orientuję, było przerabianych już cztery warianty. Za każdym razem były jakieś sprzeciwy, po których dyskutowano nad kolejnym przebiegiem. I gdzie byli ci fachowcy, kiedy dopracowywano wariant bierzący. Przecież zapytania wysyłane były do różnych instytucji i organizacji ekologicznych. A kto nam zagwarantuje nietykalność przy wyborze innego przebiegu trasy. Załóżmy, że wstępnie przeszedłby wariant siskomu. Dopną wszystko na ostatni guzik. I nagle pojawi się inna "organizacja ekologiczna" i będą protestować, bo w tam akurat bocian krzyżuje się z żurawiem. I tak to będzie trwało do ...
      A my już naprawdę mamy tego wszystkiego dość.

      Komentarz

      • Kubaman
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 4709

        #918
        PROP (Państwowa Rada Ochrony Przyrody) negatywnie zaopiniowała aktualny wariant. Mimo tego minister Szyszko stwierdził, że wie lepiej i posłuchał ministra transportu.

        Tak a propos, PROP jest to oficjalne ciało doradcze ministerstwa, organ państwowy a nie żadna organizacja ekologiczna ani nie jakaś tam grupka przypadkowych profesorków. To zapewne jednak nie wpływa na wasze utwardzone stanowisko.
        www.jakubszyma.pl

        www.szyma.com

        Komentarz

        • tmaciak
          Uzależniony
          • 2006
          • 610

          #919
          Zamieszczone przez Skipper
          a jaka jest gwarancja iż sa to wypowiedzi osob osobiscie nie zaangazowanych w problem?
          "PROP, jako organ powołany ustawowo do wyrażania opinii w sprawach ochrony przyrody [...]"
          Pozdrawiam, Tomek
          Canon S-120PC II

          Komentarz

          • Skipper
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1112

            #920
            Zamieszczone przez tmaciak
            "PROP, jako organ powołany ustawowo do wyrażania opinii w sprawach ochrony przyrody [...]"
            i jak sama nazwa wskazuje ma chronic przyrode siła rzeczy obiektywizm takiej instytucji nie jest absolutny... tak samo jak mozna powiedziec o kimś kto doradza w kwestii rozwoju transportu samochodowego iż nie bedzie obiektywny opisując szkodliwy wpływ transportu na srodowisko bo przedłozy swoje racje nad cudze, wystepuje tu zjawisko ktore opisał bodajze Marks słowami "byt kształtuje swiadomosc" i nie jest to cos wielce odkrywczego.


            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

            Komentarz

            • tmaciak
              Uzależniony
              • 2006
              • 610

              #921
              Zamieszczone przez Skipper
              i jak sama nazwa wskazuje ma chronic przyrode siła rzeczy obiektywizm takiej instytucji nie jest absolutny... tak samo jak mozna powiedziec o kimś kto doradza w kwestii rozwoju transportu samochodowego iż nie bedzie obiektywny opisując szkodliwy wpływ transportu na srodowisko bo przedłozy swoje racje nad cudze, wystepuje tu zjawisko ktore opisał bodajze Marks słowami "byt kształtuje swiadomosc" i nie jest to cos wielce odkrywczego.
              "tak samo jak mozna powiedziec o kimś kto doradza w kwestii rozwoju transportu samochodowego iż nie bedzie obiektywny opisując szkodliwy wpływ transportu na srodowisko bo przedłozy swoje racje nad cudze, wystepuje tu zjawisko ktore opisał bodajze Marks słowami "byt kształtuje swiadomosc""

              No chyba sam sobie odpowiedziałeś w tym momencie. Zarzucasz nam, że posługujemy się nieobiektywnymi opiniami, posługując się jednocześnie opiniami, wobec których sam udowadniasz, że obiektywne być nie mogą.
              Pozdrawiam, Tomek
              Canon S-120PC II

              Komentarz

              • sp4xkp
                Coś już napisał
                • 2006
                • 77

                #922
                Podaję porównanie dwóch wariantów budowy obwodnicy, choć ta stronka była już mocno obrzucona błotem przez przeciwników.



                Ostatnio edytowany przez sp4xkp; 5899.

                Komentarz

                • Kubaman
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 4709

                  #923
                  te dane są nieprawdziwe, pisaliśmy to już 5 stron temu. Mogę ci to wypunktować, tylko po co , skoro i tak nie czytasz? Było już. To strona propagandowa, zresztą nawet badaliśmy do kogo należy. Ja ci PROP ty mi hochsztaplerka..

                  15 kłamstw i nieścisłości mogę ci wymienić od zaraz.
                  www.jakubszyma.pl

                  www.szyma.com

                  Komentarz

                  • sp4xkp
                    Coś już napisał
                    • 2006
                    • 77

                    #924
                    A te pierdoły co wy pokazujecie to niby prawda??????????!!!!!!!!!!!!

                    Komentarz

                    • Kubaman
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 4709

                      #925
                      no comment
                      www.jakubszyma.pl

                      www.szyma.com

                      Komentarz

                      • sp4xkp
                        Coś już napisał
                        • 2006
                        • 77

                        #926
                        Macie wąskie klapy na oczach i nie potraficie obiektywnie spojrzeć na problem. I tu jest z wami kłopot.

                        Komentarz

                        • Kubaman
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 4709

                          #927
                          Biperku, no i powiedz jak to jest z tym logicznym dyskutowaniem i uznawaniem racji i argumentów rzeczowych? Kto tu "ma rację bo ma" i nie potrafi poza tym nic pokazać?
                          www.jakubszyma.pl

                          www.szyma.com

                          Komentarz

                          • sp4xkp
                            Coś już napisał
                            • 2006
                            • 77

                            #928
                            dlaczego no comment. Tylko na tyle cię stać. Dlaczego uważasz, że wszystko inne to kłamstwo. Dlaczego kwestionujesz wszystko to, co nie podziela twojego zadania.
                            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                            To z twoich wypowiedzi razi brak rzeczowej dyskusji, bo nie uznajesz innych racji. I przedkładasz swoje racje nad wszystkie inne. I nie musisz się na mnie skarżyć do biperka, bo to jest bardzo dziecinne.
                            Ostatnio edytowany przez sp4xkp; 5899. Powód: Automerged Doublepost

                            Komentarz

                            • Kubaman
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 4709

                              #929
                              słuchaj, zaczepiasz mnie. Podałem ci oficjalne pismo urzędowe i opinie profesorów od tematu,. Ty mi na to podałeś witrynkę zarejestrowaną przez kolesia spod Szczecina, na której znajduje się stek bzdur. Mogę to udowodnić. Jednak tobie nie o to chodzi, tylko o to aby pokazać jak to ja nie potrafię zmienić zdania. Potrafię, tylko pokaż, że coś wiesz. Do tej pory twoje wypowiedzi to skakanie od jednego do drugiego tematu bez zagłębiania się w detale. Wcześniej robił to Skipper pisząc jakieś z kosmosu wzięte historie o parku narodowym.. Tych detali nie znasz i okazuje się, żę nie masz racji. Przygotuj się. Przytocz choćby jeden fakt, którego nie wymyśliłeś sam, i możemy o nim podyskutować. Jeszcze ci się nie udało, co najwyraźniej cię denerwuje bo zaczynasz pisać o mnie a nie o omawianym temacie.
                              www.jakubszyma.pl

                              www.szyma.com

                              Komentarz

                              • monisiek
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 185

                                #930
                                Zamieszczone przez sp4xkp
                                Macie wąskie klapy na oczach i nie potraficie obiektywnie spojrzeć na problem. I tu jest z wami kłopot.
                                jak widac na twoj obiektywizm tez nie ma co liczyc.

                                nie ma co drzec przyslowiowych kotow i zaczynac od nowa dyskusji. czas pokaze co dalej. a raczej mozna sie spodziewac, ze teraz wszelkie srodki beda pompowane w euro2012, wiec z obwodnicy i tak pewnie nici.
                                totalny zoltodziob z aparatem
                                -----------------------------------------
                                i Ty mozesz pomoc:
                                http://www.serce-malwiny.pl/index.php
                                http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
                                http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
                                http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

                                Komentarz

                                Pracuję...