w sumie masz rację monisiek. Skoro i tak obwodnicy nie będzie to po co się denerwować? Po cholerę próbować rozmawiać na poziomie i przytaczać dane i dowody? Człek chciał uczciwie porozmawiać, wymienić poglądy, nawiązać nić porozumienia na podstawie faktów i polemiki, a wyszło na to, że miejscowi (i oświeceni antytalibowie zamiejscowi) i tak będą chcieli se obciąć tę gałąź na której siedzą. Na szczęści wygląda, że im nie dadzą
Ale i tak współczuję.
X
-
-
ehhhh pieknie... w sredniowieczu nazywało sie to inkwizycja.. oni równiez byli otwarci na argumenty
EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + AppleKomentarz
-
szkoda ze Pogonus juz sie nie udziela w tym watku. kto wie moze mialby cos nowego do dodania. obiecywal, ze postara sie zaznajomic z nowymi danymi.totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
słuchaj, zaczepiasz mnie. Podałem ci oficjalne pismo urzędowe i opinie profesorów od tematu,. Ty mi na to podałeś witrynkę zarejestrowaną przez kolesia spod Szczecina, na której znajduje się stek bzdur. Mogę to udowodnić. Jednak tobie nie o to chodzi, tylko o to aby pokazać jak to ja nie potrafię zmienić zdania. Potrafię, tylko pokaż, że coś wiesz. Do tej pory twoje wypowiedzi to skakanie od jednego do drugiego tematu bez zagłębiania się w detale. Bo tych detali nie znasz i okazuje się, żę nie masz racji. Przygotuj się. Przytocz choćby jeden fakt, którego nie wymyśliłeś sam, i możemy o nim podyskutować. Jeszcze ci się nie udało, co najwyraźniej cię denerwuje bo zaczynasz pisać o mnie a nie o omawianym temacie.
A nie słyszałeś, że profesorów można bez problemu "wynająć". Teraz za kasę można powiedzieć wszystko, czego zażąda zleceniodawca. Przecież zawsze potem można powiedzieć "przepraszam, ale pomyliłem się" i wszystko niby będzie wporządku. Jeszcze jak do tej pory nikt za pomyłkę nie poniósł żadnej kary, więc czemu nie zarobić przy okazji wcale niezłej kasy.Komentarz
-
wybacz ale to samo mozna powiedziec o specach zwolennikow obowdnicy. uwazam, ze drazenie tego tematu dalej nie ma sensu.A nie słyszałeś, że profesorów można bez problemu "wynająć". Teraz za kasę można powiedzieć wszystko, czego zażąda zleceniodawca. Przecież zawsze potem można powiedzieć "przepraszam, ale pomyliłem się" i wszystko niby będzie wporządku. Jeszcze jak do tej pory nikt za pomyłkę nie poniósł żadnej kary, więc czemu nie zarobić przy okazji wcale niezłej kasy.totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
Oczywiście, że tak. Ale w takim razie, dlaczego "profesorowie" Kuby mają rację, a inni nie. Dlaczego wszystko inne to stek bzdur. A może właśnie jest zupełnie odwrotnie.Komentarz
-
a może ziemia jest płaska?
Zapewne w spiskowej teorii dziejów udział bierze KUE oraz trybunał w Strasbourgu. Na pewno są to obcy przysłani w akcie zemsty na Augustowianach. Prawdziwy kosmos, nie dyskusja.. LOLKomentarz
-
Nie, no teraz przeszedłeś sam siebie. Prawdziwy dyrektor tyran, który ma monopol na prawdę i wiedzę o otaczającym go świecie.
Nasi profesorowie to głęby, Augustowianie to talibowie. Przecież to jest naprawdę żenujące. I może faktycznie zakończ ten temat i wszyscy sobie odpoczniemy.Ostatnio edytowany przez sp4xkp; 5899.Komentarz
-
Tak, dokładnie tak. Jest to oczywiście doskonała pożywka do odejścia od tematu i kwestii właściwej wątkowi. Ale o to chodzi, nie? Dalej, w to ci graj! Wasza rzeczowość urasta w moich oczach do gigantycznych rozmiarów LOL dawno się tak nie uśmiałem, a ja myślałem, ze rozmawiam z konkretnymi "przeciwnikami".. Biperek, ratuj honor wroga
Komentarz
-
i znowu wyladujemy w pralni ://totalny zoltodziob z aparatem
-----------------------------------------
i Ty mozesz pomoc:
http://www.serce-malwiny.pl/index.php
http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/Komentarz
-
komisja europejska jest lewacka na wskros i ogolnie struktury europejskie są skrzywione ekologicznie w sposob wielce zyczeniowy a nie rzeczowy mocno oderwany od rzeczywistosci wiec powoływanie sie na KE czy trybunały nie podnosi autorytetu argumentu...
w 2006 roku komisja Europejska zamówiła raport dotyczący bilansu energetycznego polityki recyklingowej.... zaraz po dostarczeniu praktycznie trafił do przysłowiowego kosza i spuszczono na niego zasłone miliczenia bo wynikało z niego iż tak promowana przez lobby ekologiczne polityka ponownego przetwarzania odpadów przynosi znacznie wiecej strat jak korzysci i to w stosunku 5 do 1
to tak odnosnie ich obiektywizmu i trzeźwosci oceny sytuacji... fakty nie pasowały do teorii wiec tym gorzej dla faktow... bo nie realia ale dobre samopoczucie sie liczyOstatnio edytowany przez Skipper; 6441.
EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + AppleKomentarz
-
to niezwykle ciekawe, choć nie na temat. Czy możesz podać linka do tego raportu? z chęcią poczytam i porozmawiam.Komentarz
-
-
Na szczęście byłem przeciwny wstąpieniu Polski do UE. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem, choć po referendum miałem pewne wątpliwości. Teraz widzę, że z sowieckiej niewoli wpadliśmy w drugą. I chyba nie doczekam się pełnej suwerenności. Trudno.
Teraz idę spać.
Dobranoc.Komentarz
-
Komentarz
Komentarz