X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kubaman
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 4709

    #931
    w sumie masz rację monisiek. Skoro i tak obwodnicy nie będzie to po co się denerwować? Po cholerę próbować rozmawiać na poziomie i przytaczać dane i dowody? Człek chciał uczciwie porozmawiać, wymienić poglądy, nawiązać nić porozumienia na podstawie faktów i polemiki, a wyszło na to, że miejscowi (i oświeceni antytalibowie zamiejscowi) i tak będą chcieli se obciąć tę gałąź na której siedzą. Na szczęści wygląda, że im nie dadzą Ale i tak współczuję.
    www.jakubszyma.pl

    www.szyma.com

    Komentarz

    • Skipper
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1112

      #932
      ehhhh pieknie... w sredniowieczu nazywało sie to inkwizycja.. oni równiez byli otwarci na argumenty


      EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

      Komentarz

      • monisiek
        Bywalec
        • 2006
        • 185

        #933
        szkoda ze Pogonus juz sie nie udziela w tym watku. kto wie moze mialby cos nowego do dodania. obiecywal, ze postara sie zaznajomic z nowymi danymi.
        totalny zoltodziob z aparatem
        -----------------------------------------
        i Ty mozesz pomoc:
        http://www.serce-malwiny.pl/index.php
        http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
        http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
        http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

        Komentarz

        • sp4xkp
          Coś już napisał
          • 2006
          • 77

          #934
          Zamieszczone przez Kubaman
          słuchaj, zaczepiasz mnie. Podałem ci oficjalne pismo urzędowe i opinie profesorów od tematu,. Ty mi na to podałeś witrynkę zarejestrowaną przez kolesia spod Szczecina, na której znajduje się stek bzdur. Mogę to udowodnić. Jednak tobie nie o to chodzi, tylko o to aby pokazać jak to ja nie potrafię zmienić zdania. Potrafię, tylko pokaż, że coś wiesz. Do tej pory twoje wypowiedzi to skakanie od jednego do drugiego tematu bez zagłębiania się w detale. Bo tych detali nie znasz i okazuje się, żę nie masz racji. Przygotuj się. Przytocz choćby jeden fakt, którego nie wymyśliłeś sam, i możemy o nim podyskutować. Jeszcze ci się nie udało, co najwyraźniej cię denerwuje bo zaczynasz pisać o mnie a nie o omawianym temacie.

          A nie słyszałeś, że profesorów można bez problemu "wynająć". Teraz za kasę można powiedzieć wszystko, czego zażąda zleceniodawca. Przecież zawsze potem można powiedzieć "przepraszam, ale pomyliłem się" i wszystko niby będzie wporządku. Jeszcze jak do tej pory nikt za pomyłkę nie poniósł żadnej kary, więc czemu nie zarobić przy okazji wcale niezłej kasy.

          Komentarz

          • monisiek
            Bywalec
            • 2006
            • 185

            #935
            Zamieszczone przez sp4xkp
            A nie słyszałeś, że profesorów można bez problemu "wynająć". Teraz za kasę można powiedzieć wszystko, czego zażąda zleceniodawca. Przecież zawsze potem można powiedzieć "przepraszam, ale pomyliłem się" i wszystko niby będzie wporządku. Jeszcze jak do tej pory nikt za pomyłkę nie poniósł żadnej kary, więc czemu nie zarobić przy okazji wcale niezłej kasy.
            wybacz ale to samo mozna powiedziec o specach zwolennikow obowdnicy. uwazam, ze drazenie tego tematu dalej nie ma sensu.
            totalny zoltodziob z aparatem
            -----------------------------------------
            i Ty mozesz pomoc:
            http://www.serce-malwiny.pl/index.php
            http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
            http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
            http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

            Komentarz

            • sp4xkp
              Coś już napisał
              • 2006
              • 77

              #936
              Zamieszczone przez monisiek
              wybacz ale to samo mozna powiedziec o specach zwolennikow obowdnicy. uwazam, ze drazenie tego tematu dalej nie ma sensu.

              Oczywiście, że tak. Ale w takim razie, dlaczego "profesorowie" Kuby mają rację, a inni nie. Dlaczego wszystko inne to stek bzdur. A może właśnie jest zupełnie odwrotnie.

              Komentarz

              • Kubaman
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 4709

                #937
                a może ziemia jest płaska?
                Zapewne w spiskowej teorii dziejów udział bierze KUE oraz trybunał w Strasbourgu. Na pewno są to obcy przysłani w akcie zemsty na Augustowianach. Prawdziwy kosmos, nie dyskusja.. LOL
                www.jakubszyma.pl

                www.szyma.com

                Komentarz

                • sp4xkp
                  Coś już napisał
                  • 2006
                  • 77

                  #938
                  Nie, no teraz przeszedłeś sam siebie. Prawdziwy dyrektor tyran, który ma monopol na prawdę i wiedzę o otaczającym go świecie.
                  Nasi profesorowie to głęby, Augustowianie to talibowie. Przecież to jest naprawdę żenujące. I może faktycznie zakończ ten temat i wszyscy sobie odpoczniemy.
                  Ostatnio edytowany przez sp4xkp; 5899.

                  Komentarz

                  • Kubaman
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 4709

                    #939
                    Tak, dokładnie tak. Jest to oczywiście doskonała pożywka do odejścia od tematu i kwestii właściwej wątkowi. Ale o to chodzi, nie? Dalej, w to ci graj! Wasza rzeczowość urasta w moich oczach do gigantycznych rozmiarów LOL dawno się tak nie uśmiałem, a ja myślałem, ze rozmawiam z konkretnymi "przeciwnikami".. Biperek, ratuj honor wroga
                    www.jakubszyma.pl

                    www.szyma.com

                    Komentarz

                    • monisiek
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 185

                      #940
                      i znowu wyladujemy w pralni ://
                      totalny zoltodziob z aparatem
                      -----------------------------------------
                      i Ty mozesz pomoc:
                      http://www.serce-malwiny.pl/index.php
                      http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
                      http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
                      http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

                      Komentarz

                      • Skipper
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1112

                        #941
                        komisja europejska jest lewacka na wskros i ogolnie struktury europejskie są skrzywione ekologicznie w sposob wielce zyczeniowy a nie rzeczowy mocno oderwany od rzeczywistosci wiec powoływanie sie na KE czy trybunały nie podnosi autorytetu argumentu...
                        w 2006 roku komisja Europejska zamówiła raport dotyczący bilansu energetycznego polityki recyklingowej.... zaraz po dostarczeniu praktycznie trafił do przysłowiowego kosza i spuszczono na niego zasłone miliczenia bo wynikało z niego iż tak promowana przez lobby ekologiczne polityka ponownego przetwarzania odpadów przynosi znacznie wiecej strat jak korzysci i to w stosunku 5 do 1

                        to tak odnosnie ich obiektywizmu i trzeźwosci oceny sytuacji... fakty nie pasowały do teorii wiec tym gorzej dla faktow... bo nie realia ale dobre samopoczucie sie liczy
                        Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441.


                        EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                        Komentarz

                        • Kubaman
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 4709

                          #942
                          Zamieszczone przez Skipper
                          wynikało z niego iż tak promowana przez lobby ekologiczne polityka ponownego przetwarzania odpadów przynosi znacznie wiecej strat jak korzysci i to w stosunku 5 do 1
                          to niezwykle ciekawe, choć nie na temat. Czy możesz podać linka do tego raportu? z chęcią poczytam i porozmawiam.
                          www.jakubszyma.pl

                          www.szyma.com

                          Komentarz

                          • Skipper
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1112

                            #943
                            nie posiadam linka czytałęm tylko przedruk ale poszukaj w necie pisał o tym róniez Prof Wilczyński lub Winiecki nie pamietam dokladnie ktory
                            Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441.


                            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                            Komentarz

                            • sp4xkp
                              Coś już napisał
                              • 2006
                              • 77

                              #944
                              Na szczęście byłem przeciwny wstąpieniu Polski do UE. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem, choć po referendum miałem pewne wątpliwości. Teraz widzę, że z sowieckiej niewoli wpadliśmy w drugą. I chyba nie doczekam się pełnej suwerenności. Trudno.
                              Teraz idę spać.
                              Dobranoc.

                              Komentarz

                              • Kubaman
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 4709

                                #945
                                Zamieszczone przez Skipper
                                nie posiadam linka czytałęm tylko przedruk ale poszukaj w necie pisał o tym róniez Prof Wilczyński lub Winiecki nie pamietam dokladnie ktory
                                nie pomogłeś mi, a w necie nic nie znalazłem. A chcę sprawdzić
                                www.jakubszyma.pl

                                www.szyma.com

                                Komentarz

                                Pracuję...