X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #721
    Mojemu Julkowi własnie stuka 8 miechów.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • gervee
      Początki nałogu
      • 2004
      • 371

      #722
      dziewczyna:
      i
      chłopak:

      Ps. szkoda, że wyrosną zanim przesiądę się na pełna klatkę
      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
      Ostatnio zrobił się to watek tylko "pokazywaczy" zdjęć. Należałoby wrócić ponownie do dyskusji nad korzeniami . Czyli co i jak, żeby "dzieciuki" fotografować.
      Ostatnio edytowany przez gervee; 209. Powód: Automerged Doublepost
      ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

      Komentarz

      • mastercheat
        Początki nałogu
        • 2008
        • 477

        #723
        Anielsko


        40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
        5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

        Komentarz

        • Slay33
          Dopiero zaczyna
          • 2008
          • 20

          #724
          mastercheat
          rzeczywiście anielsko, szczególnie pierwsze mi się bardzo podoba.

          dinderi 8 miesięcy czyli rodzice powinni mieć oczy dookoła głowy:-D
          Nauka chodzenia to poważna sprawa:-D

          Korzystając ze słonecznej pogody, święta Wszystkich Świętych i wolnego dnia wybrałem się z moimi na spacer do parku.
          W parku jest plac zabaw i karuzela.
          Dla dzieci karuzela to zabawa przednia, dla fotografa już mniej.
          Dobrze, że byłem przed obiadem.
          Siła odśrodkowa powoduje, że zestaw 40D+grip i T17-50VR robi się naprawdę ciężki, a jeszcze się trzeba trzymać drugą ręką aby nie wypaść za burtę.

          C40D, T17-50/2.8VC, T70-300/4-5.6USD/VC, Marumi DHG SLP, Metz 58AF2, BC700, Kata3N1-30

          photo of dried tomatoes

          Komentarz

          • dinderi
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3028

            #725
            Zamieszczone przez Slay33
            dinderi 8 miesięcy czyli rodzice powinni mieć oczy dookoła głowy:-D
            Nauka chodzenia to poważna sprawa:-D
            Chodzenie jeszcze przed nami, ale w kwestii czołgania się w trudnym terenie, możemy prowadzić treningi na poligonie. A oprócz oczu z 360-stopniowym polem widzenia, przydałoby sie jeszcze co najmniej jedna para rąk.
            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

            ---Moje zdjecia na FB---

            Komentarz

            • mastercheat
              Początki nałogu
              • 2008
              • 477

              #726
              Zamieszczone przez Slay33
              mastercheat
              rzeczywiście anielsko, szczególnie pierwsze mi się bardzo podoba.
              Dzięki

              Kurcze twoje kręciołki też fajne. Też chciałem kiedyś coś takiego zrobić, ale obawiam się, że jak wejdę na karuzelę to się cała połamie
              40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
              5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

              Komentarz

              • Pikczer
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2578

                #727
                Bo Ty nie chodzisz po porzadnych karuzelach

                Komentarz

                • baracuda
                  Dopiero zaczyna
                  • 2010
                  • 35

                  #728
                  lufa w "krzokach" czyli Natalka

                  Komentarz

                  • mastercheat
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 477

                    #729
                    Zamieszczone przez Pikczer
                    Bo Ty nie chodzisz po porzadnych karuzelach
                    Może i racja, bo u mnie na wiosce to te place zabaw to takie na odczep sie zrobione. Ale jest tez druga strona medalu. Za duży jestem ciutkę Ewentualnie mogę służyć jako tester do atestów. Jak się pode mną nie zarwie to dzieciaki bezpiecznie mogą się bawić
                    40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
                    5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

                    Komentarz

                    • djaras
                      Coś już napisał
                      • 2008
                      • 87

                      #730
                      450D.

                      Komentarz

                      • leinad1
                        Coś już napisał
                        • 2009
                        • 59

                        #731
                        a ja z grubej rury pojade, pokaze Wam jak ideologicznie syna i corke do zycia nastawic no nie canon wprawdzie, ale takich rzeczy zaczne nauczac jak czytac beda


                        Komentarz

                        • leinad1
                          Coś już napisał
                          • 2009
                          • 59

                          #732
                          Can50 jesli to do mnie, to dzieki modele mi sie trafili fajni i ot cala tajemnica, choc nie przecze, ze sa moja zasluga...

                          Komentarz

                          • kmleon
                            Początki nałogu
                            • 2007
                            • 315

                            #733
                            To ja również wrzucę coś nowego:


                            Komentarz

                            • skarabeusz696
                              Dopiero zaczyna
                              • 2008
                              • 37

                              #734

                              Komentarz

                              • AMMarshall
                                Uzależniony
                                • 2009
                                • 671

                                #735
                                Jedno zdjęcie z krótkiej serii.

                                "- Chociaż... Szkoda klatki..."



                                Cała seria tutaj: http://canon-board.info/showthread.p...633#post893633

                                .
                                Adam Marczak Marshall
                                Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

                                Komentarz

                                Pracuję...