Mojemu Julkowi własnie stuka 8 miechów.
X
-
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB--- -
Komentarz
-
-
mastercheat
rzeczywiście anielsko, szczególnie pierwsze mi się bardzo podoba.
dinderi 8 miesięcy czyli rodzice powinni mieć oczy dookoła głowy:-D
Nauka chodzenia to poważna sprawa:-D
Korzystając ze słonecznej pogody, święta Wszystkich Świętych i wolnego dnia wybrałem się z moimi na spacer do parku.
W parku jest plac zabaw i karuzela.
Dla dzieci karuzela to zabawa przednia, dla fotografa już mniej.
Dobrze, że byłem przed obiadem.
Siła odśrodkowa powoduje, że zestaw 40D+grip i T17-50VR robi się naprawdę ciężki, a jeszcze się trzeba trzymać drugą ręką aby nie wypaść za burtę.
C40D, T17-50/2.8VC, T70-300/4-5.6USD/VC, Marumi DHG SLP, Metz 58AF2, BC700, Kata3N1-30
photo of dried tomatoesKomentarz
Chodzenie jeszcze przed nami, ale w kwestii czołgania się w trudnym terenie, możemy prowadzić treningi na poligonie. A oprócz oczu z 360-stopniowym polem widzenia, przydałoby sie jeszcze co najmniej jedna para rąk.
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.Komentarz
Może i racja, bo u mnie na wiosce to te place zabaw to takie na odczep sie zrobione. Ale jest tez druga strona medalu. Za duży jestem ciutkę
Ewentualnie mogę służyć jako tester do atestów. Jak się pode mną nie zarwie to dzieciaki bezpiecznie mogą się bawić
40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.Komentarz
Can50 jesli to do mnie, to dzieki
modele mi sie trafili fajni i ot cala tajemnica, choc nie przecze, ze sa moja zasluga...
Komentarz
Jedno zdjęcie z krótkiej serii.
"- Chociaż... Szkoda klatki..."
Cała seria tutaj: http://canon-board.info/showthread.p...633#post893633
.Komentarz
Powered by vBulletin® Version 6.1.0 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin® + spj
Wszystkie czasy są GMT(Czas Uniwersalny)+1. Ta strona została wygenerowana o 12:46.
Pracuję...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎
☕






Komentarz