X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kamol3
    Coś już napisał
    • 2010
    • 91

    #46
    Moją pierwszą lustrzanką będzie Canon 600D. Co sądzicie o takim zestawie na początek?

    Canon 600D + 18-55 IS II
    Canon 50mm f/1.4 EF USM
    Karta 16 GB SanDisk Extreme 30MB/s
    Statyw Velbon DF-60

    Czy to będzie na początek dobry zestaw? Proszę o rady.

    Komentarz

    • Mike7
      Początki nałogu
      • 2010
      • 445

      #47
      kamol3 - nie ten dział A jak na początek to bardzo fajny zestaw.
      / Canon /

      Komentarz

      • michael_key
        Fotografujący
        • 2009
        • 2129

        #48
        Zamieszczone przez kamol3
        Moją pierwszą lustrzanką będzie Canon 600D. Co sądzicie o takim zestawie na początek?

        Canon 600D + 18-55 IS II
        Canon 50mm f/1.4 EF USM
        Karta 16 GB SanDisk Extreme 30MB/s
        Statyw Velbon DF-60

        Czy to będzie na początek dobry zestaw? Proszę o rady.
        Bardzo dobry.

        Komentarz

        • fotopano
          Dopiero zaczyna
          • 2011
          • 26

          #49
          Dobra, kupiłem eosa 60D
          Co prawda nie jest to konstrukcja tego poziomu co Samsung GX-20, ale jestem zadowolony.
          Moje mapy hdri Hdrmaps

          Komentarz

          • arekhit
            Bywalec
            • 2011
            • 206

            #50
            pogratulowac - a jaki obiektyw ?
            Canon

            Komentarz

            • fotopano
              Dopiero zaczyna
              • 2011
              • 26

              #51
              Tamron 17-50 f/2.8 bo jakbym kupił z kitowym to raczej bym się uwstecznił.

              A BTW, ktoś wie jak odpalić za jednym wszystkie strzały ustawione w bracketingu ?
              Ostatnio edytowany przez fotopano; 43478.
              Moje mapy hdri Hdrmaps

              Komentarz

              Pracuję...