X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Earl Grey
    Bywalec
    • 2006
    • 147

    #31
    Widać, że wiosna idzie - wszyscy się budzą ze snu zimowego

    Komentarz

    • viTo
      Bywalec
      • 2006
      • 130

      #32
      Zamieszczone przez Earl Grey
      Widać, że wiosna idzie - wszyscy się budzą ze snu zimowego
      no i bedzie duuuuzy battel
      a im wiekszy battle tym wieksza mobilizacja do zrobienia dobrego zdjecia...
      qrde... musze sie w koncu wybrac na miasto i zrobic jakies zdjecie
      EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
      Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

      Komentarz

      • Venio
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1084

        #33
        O tytuł samotnika roku walczyć będą:
        -Venio
        -Wats0n
        -Mac
        -Bonczar
        -Earl Gray
        -ViTo
        -Łukasz Unterschuetz
        -Tomasz1972
        -Oddech
        -Avadra_K
        -lempl
        -piszczal
        -kris75
        -esteper
        -PrzemeS
        -Hellfire
        -Beata
        -jarq.
        -thorin
        -kami74

        Komentarz

        • Tomasz1972
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 3042

          #34
          Moja fota gotowa

          Komentarz

          • viTo
            Bywalec
            • 2006
            • 130

            #35
            Qrde... Tomasz1972 Szybki jestes... ja musze siedziec w pracy i dopiero po pracy moge isc cos focic ew. w sobote jak nie jestem w szkole...
            Zazdroszcze :]
            EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
            Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

            Komentarz

            • kami74
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1492

              #36
              Spoko jescze 10 dni. Damy radę. A Tomasz1972 będzie siedział i czekał, he,he
              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

              Komentarz

              • viTo
                Bywalec
                • 2006
                • 130

                #37
                no tak, tylko ja nie mam kiedy zrobic zadnej foty... musze sie w koncu wziac w garsc i w sobote moze cos ustrzele...
                EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
                Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

                Komentarz

                • esteper
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 635

                  #38
                  Ja mam tonę pomysłów i brakuje mi czasu na wykonanie tego, ale trzeba się zebrac i ustrzelic przynajmniej jeden patent
                  5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                  "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                  Komentarz

                  • viTo
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 130

                    #39
                    Zamieszczone przez esteper
                    Ja mam tonę pomysłów i brakuje mi czasu na wykonanie tego, ale trzeba się zebrac i ustrzelic przynajmniej jeden patent
                    no tak...w sumie samotnosc to temat rzeka, wiec mozna wode lac, bo kazdy widzi samotnosc inaczej... i chyba zrobie tak jak ty i ustrzele kilka pomyslow i dam wybrac znajomym to co najlepsze... ale i tak najwazniejszy glos zalezy od tej jednej jedynej :-D (narzeczonej )
                    EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
                    Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

                    Komentarz

                    • Venio
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1084

                      #40
                      zamiast gadać na forum to moglibyście wyjść i robić zdjęcia :P

                      Komentarz

                      • viTo
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 130

                        #41
                        Zamieszczone przez Venio
                        zamiast gadać na forum to moglibyście wyjść i robić zdjęcia :P
                        No niestety... ja siedze w pracy i nie moge wyjsc... no chyba ze wezme urlop...
                        EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
                        Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

                        Komentarz

                        • Bonczar
                          Bywalec
                          • 2006
                          • 128

                          #42
                          Przepraszam was koledzy i koleżanki ale nie wyrobie się z wysłaniem zdjęcia na tego battla ponieważ sprzedałem body i jestem bez aparatu:/
                          Canon EOS 40D|| 5D MK2 || 17-55 2.8 IS || 50 1.4 ||70-200 4L|| 430EX

                          Komentarz

                          • esteper
                            Uzależniony
                            • 2006
                            • 635

                            #43
                            Zamieszczone przez Venio
                            zamiast gadać na forum to moglibyście wyjść i robić zdjęcia :P
                            Spokojna Twoja rozczochrana Już dwa patenty mam ogarnięte, jeszcze tylko dwa kolejne i mała sonda wśród znajomych
                            5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                            "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                            Komentarz

                            • thorin
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1990

                              #44
                              Moje juz poszlo

                              Komentarz

                              • viTo
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 130

                                #45
                                ja dzisiaj zrobielem jedno... ale tak jak napisal esteper kilka patentow i sonda wsrod znajomych.. tylko nie ma kiedy robic...


                                EDIT:

                                MOJE TEZ JUZ POSZLO...
                                Ostatnio edytowany przez viTo; 7689.
                                EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
                                Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

                                Komentarz

                                Pracuję...